• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
inak baby, je tu nové bábo, okrem kristínkinej Mišky?
2. júl 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 asi nie ,len neviem kde je cely den Tami :confused:
2. júl 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka možno sa ošla kúpať, však už majú decká prázdniny :grinning:
2. júl 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 aj to moze byt ,alebo bol vcera sex a dnes tu je Tadeasko :slight_smile: lebo vcera pisala ,ze aj keby co bolo sex bude a kupila si aj nejake bylinky ci co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka mne na vyvolanie nepomohlo vôbec nič, prenášala som skoro 3tt :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 neviem ,vsak uvidime ...ale cely den tu nebola ....ktovie ...ani neviem ci ma na nu niekto kontakt :grinning: ...no idem ja trosku na prechadzku pa pa a pekny vecer aj malemu Miskovi :grinning:
2. júl 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. mohla by som sa vám sem pridať ako prvorodička? :sweat_smile: len ked pozerám na počet strán v téme tak ste tu už asi dosť zabehnuté ako partia...
2. júl 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji ahoj , vitaj. Vidim ze mame dost blizky termin porodu a tiez cakas dievcatko :wink: Odkial si? Kde sa chystas rodit? A ako prezivas tehotenstvo?
2. júl 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som z blízka NR a tu plánujem aj rodiť. a ako prežívam? no začala som ho prežívať až teraz lebo som končila výšku a chystali svadbu, takže až teraz po všetkom si začínam uvedomovať to večne hmýriace sa mimi v brušku :sweat_smile:

A ty? neprekážajú ti tieto teploty v našom štádiu? máte už aj meno vybraté?
2. júl 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji No tak to si mala dost rusne obdobie, statnice este aj svadba... Super :slight_smile:
Ani sa nepytaj, dost zle prezivam tieto horucavy, ani sa mi nikam nechce chodit ... Meno zatial Nelka, ale este sa to moze zmenit do toho augusta :grinning: Inak aj my sme rozmyslali nad Alexandrou, mm sa aj toto meno celkom paci.
2. júl 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a odkial si? no my sa snažíme ju už teraz tak volať aby zas neprišiel niekto kto nám naše vybraté meno sprotivý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je vela pekných mien, aj Nela bola v našom výbere ale pri úzkom výbere sme vyhodili všetky ktoré dali svojim deťom naši známy :grinning:

Ja vždy ráno vybehnem len s hafanom na rýchly venč a hneď domov. aj to ideme ale pred siedmou aby nebola ešte horúčava. a ked som chcela ísť viac ako hodinu, ako inokedy, tak som musela v strede cesty sadnut a oddychnut :grinning: takže naše prechádzky sa obmedzili na pol hoďku... nuž, aj moja váha robí svoje, ale aj mimču sa nepáči ked dlhšie chodím a dá mi to potom patrične pocítiť v miernych bolestiach... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji ja som z BA. No nastastie nasi znami maju skoro vsetci len chlapcov, takze s tymto sme problem nemali ... ale aj tak dohodnut sa s mojim mm na mene je dost tazke :grinning:
Uff, to sa ti chce rano tak skoro vstavat? Ja uz pomaly predlzujem spanok az do 9tej, som uz tyzden doma takze si to patricne uzivam :wink: . A tie bolesti pri dlhsich prechadzkach velmi dobre poznam... A kolko si pribrala od zaciatku tehu?
2. júl 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andullinka no u nas prebiehala dohoda na mene tak že ja som povedala meno a muž iba ehm, pekne...tak som mu dala na vyber niekolko, potom uz len dve a potom som sa ho stale pytala ci teda moze byt alexandra :grinning:

či sa mi chce vstavat? ja mam tazke noci-neviem vobec spat, ale za to to potom poctivo cez den doženiem :grinning:

a nepribrala som-schudla som. najskor to bolo 6kg ale k tomu som pridala 3kg, ciže v konečnom dôsledku som o 3kg lahšia ako pred tehu. ale ja som jedna z tych ktore maju enormnu váhu (ano hanbim sa), takže u takých veľrybiek sa ani nepredpokladá vysoké pribratie (už ani nemam velmi kam :rolling_eyes: :pensive: )
2. júl 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji alexandra je pekne meno,my cakame chlapca a meno mame vybrate alexander :wink: vidim ze si z okolia nr,,,ja budem tiez rodit v nitrianskej nemocnici,,,uvidime ake to tam bude :wink: :wink:
3. júl 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavelo mame nove mimino? okrem misky?
3. júl 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka potom daj vediet keby tami rodila :grinning:
3. júl 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 jujky to ja nebudem vediet ,nemam cislo na Tami :frowning2:
3. júl 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chcem sa opytat ma niektora z vas skusenosti s pplux predajnou kocikov??? chcem si tam kupit kocik a chcela by som vediet ci ste spokojne aleci poznate niekoho kto si tam kupil vybavu pre dietatko :slight_smile: dakujem
3. júl 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dievcata!
vcera som bola poslednykrat v praci a dnesok som cely prespala... :grinning: a mam pocit, ze o chvilu pojdem pokracovat v spani. Co mate noveho? Je tu aj nejake nove babo?
3. júl 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji vitaj medzi nami, pripajam sa k tomu terminu :wink: aj k andulinke
3. júl 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule. :wink:

@gali ako? ja mam pocit ze uz snad porodim... :unamused:
3. júl 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ako pozeram tak uz ste vacsinou v dost pokrocilom tehotenstve , my sme sa dozvedeli predvcerom ze cakame strasne sa tesime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte guličky ako??? tie tepla na umretie čo???
3. júl 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkaastefanek velmi gratulujem :wink: su tu inak aj baby ktore su v nizsom stadiu neboj :wink:

@vejula ahoj veji, tak to si vystihla. konečná mám pocit. už nech je rýchlo ochladenie lebo inak neviem. a čo vy? tiež nie ste s takým malinkým zrovna nadšení tým teplom asi že?
3. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo jo je to aj pre tie detičky naročne, ale snažime sa to zvladnuť, dnes bolo celkom fajn, len teraz som ho uspavala hodku a pol a nie a nie zaspať, som nechapala už aj spal tak som ho položila a on otvoril oči a začal kecať :sweat_smile:
3. júl 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liv1 jej, ahoj :slight_smile:
Ja sa citim fajn, len dnes som asi z celeho toho finisovania sk. roka bola dost vycerpana, tak som si to dospavala. Inak este turistikujem aj opatky obujem a citim sa v pohodicke. Kazdej babe by som priala, aby to mala take ako ja doteraz az na ten zaciatok, ze som predychavala, ale inak pohodicka. Vobec sa necitim ako tehotna.
3. júl 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkaastefanek gratulujem. Asi vacsina z nas tak zacinala, ze sme boli v 6.-8. tt a ani sa nenazdas a budes v 3. trimestri. Mne sa to ani verit nechce, ze uz taky tyzden mi tam hadze :grinning:
3. júl 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejula ahojky, veji!
Sa mi ani verit nechce, ze maly Dominik uz ma skoro 3 mesiace. Nejak rychlo ten cas leti. Ako sa mate?
3. júl 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gali jej tak to je fajn. aspon niekto :wink: . ja presne naopak, mala je dost dole uz, tak mam take divne pocity. ale je to urcite aj psychika co uz :unamused: .
ze turistika to co je :grinning: :grinning: :grinning: a opatky to co je :grinning: :grinning: . no nieze by som neobula, ale uz podla mna neviem ako sa to nosi :grinning: .
3. júl 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gali tak tomu verim ze to utecie,ako dufam ze to stastne dotiahneme do konca.Kamosi v okoli co skusaju tak uz skusaju pol roka a rok a tak , tak sme si povedali ze je nacase zacas,ak by sa to nedarilo a ono hups hned na prvy krat, no strasne sa z toho tesime.
3. júl 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok