• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@moniciak no jasne a plus 2 netere.mam toho doma dost a nechcem sa somarinami zatazovat aj tu.sorac ale je to tak.
7. júl 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami noo tak to pojdem skor tam,,,sa mi tam nechce cakat,to bude zase celi den zabity,,, :frowning2: noo hadam mi uz aj nieco dobre povedia,ze sa aspon otvarame,lebo som zavreta ako konzerva :grinning: nie a nie sa otvorit :grinning: o pol 8 by som tam uz chcela byt,,,hadam tam nebudem zase do dakej 1hodiny,,,,
7. júl 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe mne mlyncek povedal ze do rizikovky nemam chodit skor ako o jedenastej.pond,stredu a piatok byva velka vizita takze do 10 su tam.preco nechodis neskorsie.inak ta nitrianska nemocka ma fakt doraza stale viac.ved z tych pasov ti potom napisu to skore.to sa neda zo sona.co su na hlavu?tak ja dufam ze zajtra budem mudrejsia.a mas pravdu.dnes je krasny datum.ale pre tych nasich rozmaznancov asi nie je idealny.uz fakt neviem co od nas tie deti chcu.dnes som stiahla dalsiu flasu toniku.efekt?kyselina jak mraky a ten sralo si tam veselo spi a ma ma na salame.uz som myslela ze mozno v noci.a takeeeee velke.pekne si chrapkal u mamci v bruchu.a ze narodit sa konecne?no ma ten na rozume.
7. júl 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavelo tak pisala mi nasa dugyna tak od nedele su doma boli sa ockovat teda Misku a dnes jej vyberali stehy :sweat_smile: dugyna si uziva malinku a hajka s nou ako jej zavidim ja hajkat cez den nedokazem.... :frowning2:
7. júl 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zabudla pozdravuje Vas
7. júl 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 jeeej len nech si oddychnu spolu.pozdravujem.ako super ten cas leti.ta vasa timca ma uz 5 tyzdnov?to je neskutocne.krpcek malinky.
7. júl 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami a fotky si kukucla?
7. júl 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 a kde ich ma?chcem chcem vidiet.
7. júl 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 ocka ma jak 2 trnky,cukricek malinky.
7. júl 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe sorac ale ze konzerva?skor vakuovo uzavreta konzerva.mne teraz mm volal ze cez prestavku asi domov odbehne a pekne krasne mam rozcapit nohy a mileho tadeasa za sticu potiahne.ten je nervoznejsi jak ja.
7. júl 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami :grinning: spekulantov mame :grinning: nooo ja pojdem asi skor,,,uvidim ako sa zobudim,idem aj so setrou,nech sa tam nenudim :grinning: nooo tak on iraz pojdu von :wink: heh ty ma dobreho muza,aky netrpezlivy,,to presne ako moj,,,ked vola pyta sa hned co mali,,si mysli ze raz tak zavola a ja mu poviem,ze je uz na svete :wink: noo ten si pekne pri mne vytrpi,,pri porode,komu budem nadavat :grinning:
7. júl 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 a kde ma dugy tie fotkx????
7. júl 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe este na koni nebola :grinning: ale uz aj ja zvedava na tu nasu Misku :sweat_smile:
7. júl 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 jaj som myslela,ze uz tu pridala nejaku fotku malinkej :wink:
7. júl 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe tak este nie :confounded:
7. júl 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe a ty co ako nevyzera to este na porod? :sweat_smile:
7. júl 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 ale kdeze :wink: uz som sa zmierila stym ze do terminu to nestihneme :grinning: vazne neviem kedy sa mlademu panovi uraci na svet :wink: len nech nejde,ked budu zase horucavy
7. júl 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe no horucava bude od piatka tak aby to stihol :sweat_smile:
7. júl 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 nooo to asi nie :grinning: pockame si na dalsie ochladenie,,ale nie,,uz aby bol vonku,lebo ma vsetko boli,,na wc chodim asi 2krat za hodinku,,,, :angry:
7. júl 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe ach jajaj no teda a uz sa aspon otvaras?
7. júl 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 ee vobec :angry: proste sa mu nechce,ale my uz chceme,ale to mu je asi jedno,ale tak uvidime co nove bude,,,v piatok idem na sono a tak,,,budu mi robit konecne aj pasy,tak hadam uz nejaka zmena len bude,,vsak vecne tam hadam neostane,spekulant jeden :grinning:
7. júl 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe tebe nerobili este pasy? a prietoky mas ake?
7. júl 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 este nerobili ,,,vsak tu v nr je to take vseliake,,,neodporucil ma lekar,tak mi nerobili zatial,,,co su to tie prietoky,viem ze mi ich robil ale v knizke to najdem kde,
7. júl 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe juj prietok to ako je vyzivovane babo to na sone ti pusti taky zvuk a pocujes ako vyzivuje placenta babo....
to pisu ako RI: a nejake cislo k tomu....
7. júl 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 aha tak uz viem,,,mne sa to stale zmensuje to cislo,,najprv som mala,,0.55,,potom 0,50 a teraz mam 0,48,,,,,to sa ma zmensovat ci ako?
7. júl 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe uch netusim ja som pri porode mala 0,45 myslim :grinning:
7. júl 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 tak som este na tom dobre a predtym si mavala ake??ci len raz ti to robili?
7. júl 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe no od 0,65 myslim som zacala a dosli sme az na 0,45 ale to uz mi pisali ze patologicke prietoky cize uz nie velmi dobre :unamused:
7. júl 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 aha noo tak potom neviem som si myslela ze sa to zmensuje cim sa blizi porod,ale to tak asi nebude,,no uvidime teraz,,,som hlavne na tie pasy zvedava ako to dopadne,,ci nejaka zmena,,,a co ty mala ake kontrakcie??ci ti odtiekla plodovka?
7. júl 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok