Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
31. aug 2009

sisiska

mne bude brať krv až 8.9 a budem sa bať ako male decko, lebo ja som bojko až až a tebe brali krvičku na tie testy?

miroslava89
31. aug 2009

kuuk 😀

garonka
31. aug 2009

kukkkkkkkkkkkk kde sa tulaš?

miroslava89
31. aug 2009

visím na skype😀.. este doladujem dovolenku s jednou nasou znamou..

pozeram ze ste sa bavili o krvnych testoch- garonka ty si taky bojko? sa nezdas 😀

garonka
31. aug 2009

bojko a poriadny, ruky mam take dopichane z tych injekcii že až a to mi budu brať zas krv v pondelok a potom v utorok 😠 a hlavne sa bojím o babenko, keď na tu pečeň beriem lieky 😔

slovakia13
31. aug 2009

ahoooooj dievcata
vidim ,ze preberate APF testy 😝 ,ja spm rozhodnuta ich pri buducej tehotnosti ich rovno odmietnut 😖
inak uz som do seba naladovala cokoladu ,piskoty a rozmyslam ,ze este nieco by som si dala.....mala je strasne kyselinka 😀
inak moja segra bude mat chlapceka-teraz mi volala ,sesternica caka tiez chlapceka ,tak moja bude jedina princeznicka v rodine 😵

sisiska
31. aug 2009

ano, mne brali minuly tyzden, cize v 15 tt, ale vysledky este nemam, a bojim sa nenormalne, ake budu, lebo podla vsetkeho dost vela babam vychadzaju zle, aj ked velakrat zbytocne...a vraj su u nas tieto testy povinne a nedaju sa odmietnut, tak neviem...

garonka
31. aug 2009

slovakia

ahooooooj, a tie testy sa daju odmietnuť? ja by som bola najradšej keby sa nerobilo v tehu nič len babenko by mi dalo nejake znamenie, že je ok. 😅

fíha sami chalani, nejak je ich viac ako báb 😉

mňam ja môžem o tych lahôdkach snívať, čokoladka, mňam mňam

garonka
31. aug 2009

sisiska

ja som zvedava u seba ako dopadnu lebo ďalšie horšie správy už neznesiem, a čakaš prve babenko?

miroslava89
31. aug 2009

slovakia jedine dievcatko v rodine?🙂 jeej tak to bude krasne🙂

garonka uvidis ze bude nakoniec vsetko ok🙂

slovakia13
31. aug 2009

tak mne vysli katastroficky 1:7 DS cely cas az po vysledky z amnio som plakala ....uz nikdy viac!!!!!!!uz somsa pripravovala na postihnute babo 😔,ale nastastie je zdravucka 😵
tu sa daju odmietnut ,alebo si presne urcis na co ta maju testovat.....segra ich odmietla a ona je na sk ,tak neviem.....ale ja urcite uz ziadne APF!!!!!
tesim sa ,ze bude jedina 😵

miroslava89
31. aug 2009

slovakia tie testy su fakt o nicom..poznam vela tehuliek co mali tie testy katastrofalne a potom krasne zdrave babetka- slobodna volba je to naj riesenie..

sisiska
31. aug 2009

garonka,

ano, cakam prve, ale uz mam za sebou jedno neuspesne tehu, tak mam teraz nervy zo vsetkeho...a ake zle spravy su u teba?

aninka89
31. aug 2009

ahojte tehulky 🙂

andrejusa
31. aug 2009

ahojte, som tu len na skok, musela som zdúchnuť, lebo prišiel mužík a diskutovali sme

garonka niečo sa stalo? alebo ste len písali o tých minulých výsledkoch?

andrejusa
31. aug 2009

babenky, hlavne tie, čo máte skúsenosti... ako spoznám pohyby bába? pred chvíľou som rukou cítila jemné pohyby, ale neviem či to neboli len črevá... je to iné, alebo dá sa cítiť rozdiel?

vejulienka
31. aug 2009

ako sa mate maminky?

garonka
31. aug 2009

andrejuš

ale nie len ja bojím tých testov tak preto, no som zvedavaaaaaaa

a mužík čo vravel na doktorku?

miroslava89
31. aug 2009

aninka andrejusa ahojte🙂

moje zienky tak sa to tazko pise ale lucim sa s vami 😢 tri tyzde su predsa len tri tyzdne budete mi straasne chybat 😔 po dovolenke sa vam urcite ozvem najskor ak osa bude dat.-) a mozno si z nej prinesieme aj maleho cierneho pasazierika🙂ahojte🙂

a prajem vam bez problemove tehulkovania ziadne nove problemiky vsetko po starom a vsetky problemy nech zmiznu🙂

garonka
31. aug 2009

ahojte tehuľkyyyyyy čo mate noveho? vejulienka a aninka?

andrejusa
31. aug 2009

ahoj Mirka, krásne si to tam užite, šťastnú cestu a držím palce pri snažilkovaní 🙂

aninka89
31. aug 2009

Mirka, prajem príjemnú dovolenku 😉

garonka
31. aug 2009

Mirka ahooooooooooooj a príjemnu ničim nerušenu dovolenku želám, a aby ste prišli traja 😀

miroslava89
31. aug 2009

dakujeem🙂 jaj bbaby ja sa od vas nemozem odlepit 😅 😀

andrejusa
31. aug 2009

kedy ti majú prísť výsledky garonka? drahý zúril, ale potom ma ukľudňoval a teraz sa už o tom radšej nebavíme. Najhoršie je, že keď to asi pred pár dňami bolo úplne úplne neznesiteľné, tak mi mama povedala, že by alpa nemala vadiť a dnes jak mi dr. povedala, že na to nieje nič, až som sa na tú alpu bála opýtať... hádam sa nič nestalo.

aninka89
31. aug 2009

Ja som si dnes bola urobiť predoperačné vyšetrenia keby som sa nakoniec rozhodla pre epidurál a s manželikom sme boli na predpôrodnej príprave ak pôjde aj on k pôrodu, tak ho trochu poškolili 🙂 No a asi začnem chodiť na ten predpôrodný kurz, stojí síce 40eur ale dnes tam bolo zaujímavo a vedie ho pôrodná asistentka, aspoň bude mať známu sestričku na gynde 😝

garonka
31. aug 2009

hematologicke vysledky budem vedieť v pondelok a v utorok idem na tie porazene testy AFP či niečo take, a ak budu zle sa ošalím 😠

alebo nejaky chladivy gel na uvoľnenie si vyskušaj, ale i tak mi ta doktorka nejde do hlavy, že nič neodporučila

vejulienka
31. aug 2009

garonka, ahojky
ako sa mas? ja pomalinky, dnes som malovala izbicku pre malu, aby som mohla pomalinky zariadovat..

andrejusa
31. aug 2009

o čom sa školí taký budúci ocko na predpôrodnej príprave?
neviete kde môžem zistiť, či sa cvičenie pre tehulky cez PN, ale mimo vychádzkových hodín berie ako akceptujúce?

zazalienka
31. aug 2009

Mirka, šťastnú, ničím nerušenú cestu, príjemný pobyt bez komplikácií a hlavne pohodku pri mori želáme.. užite si to čo to dá..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre