• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@tadotami to ti "nechali" aby si mala co robit, ked prides z nemocky? 4 hodiny??? :fearful:
20. júl 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami pocuj ty si zmen na liste ze nie si tehotna, ved mi tu pise ze si v 41 tyzdni,,,, :grinning: :grinning: :grinning:

no aj mna caka zehlit ale tak sa mi do toho nechce vobec vobec a vobec, som umyla riad, spravila prazenicu ze si trosku posedim a vrhnem sa na to ,,,,,,,
20. júl 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi vies co posledne 2 tt je taky ze v noci pravidelne o 22,35 zacne v brusku vymyslat , to mu tak aj dve hodky trva tak ho hladkam a po chrbatiku skrabkam a to sa ti mu tak lubi
no vies co aj ja som rada ze tento tyzden to uz budem mat za sebou a hlavne ze budeme spolu uz vsetci traja,,,,,
20. júl 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi mam to ja doma ale smradov.vsetko tu nechali.som jak v saune.fuj.
@jjana17 este som nedosla na to ako sa to robi.uz som to aj chcela zmenit ale nedocvaklo mi ze ako.
20. júl 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami podla mna cez nastavenie, deti a rodina tam vymazat kalkulacku tehotenstva a ved dve deti ti uz svietia
20. júl 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 no moja ale ja neviem tu kalkulacku najst.dnes mi to necvaka.nejde mi to.
20. júl 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami tamus normalne klikni hore nastavenia tam sa ti ukazu tvoje osobne udaje,,,,a mas napisane na hornej liste PROFIL a vedla hned to TEHOTENSTVO A RODINA klik tam a tam mas ze pravdepodobny termin porodu a veci okolo toho tak to vynuluj a malo by to ist
20. júl 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Opat nik,to je strasneeeee
20. júl 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 opat som tu ja... ale uz sa mi zle sedi na stolicke, mala moc vyvadza potom tak si chodim chvilkami lahnut
20. júl 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi no aj ja som z polohy sedmo si lahla na bok a tak surfujem po nete,,,nejako ma zacali krize boliet a tlacilo mi to strasne na konecnik tak sup do postele a uz je dobre
20. júl 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 mna uz vsetko tusim tlaci.. ani sedet, ani lezat, ani stat ...... poraziiiiiiiiii ma... a este maju byt od zajtra zasa tie horka :rolling_eyes:
20. júl 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi no veru maju ze stvrtok piatok opat extremne teploty no mna slahne, ako kazdi na mna kuka ze ci som este neporodila uz ma z tych reci ide porazit,,,,,,,,,,,,a otazky ze boze ty sa este kotulas v tychto teplach,???boze a co mam robit nasilu ho vybrat
20. júl 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 mna zas seru s tymi otazkami, ze jak to ze mam take male brucho, ci nemozem aspon teraz normalne jest.... co sa mam prejedat??? A okrem toho malinka mala vahu dost na svoj tt vzdy. a ja mam 15 kg navyse, len to nie je moc vidno!
20. júl 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi aj ja som tak pribrala a mozu mi vsetci vyskocit vies kam,,,,,ako na niektorych ani nie je vidiet ze su tehotne a co ale stravuju sa normalne, uz vidim ktora mamicka by bola taka krava a terez dietovala koli svojej linii, podla na kazda je rada a papa co jej chuti ale normalne koli svojmu babatku
20. júl 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko mojko áno mala som zlé AFP testy, riziko NTD viac ako 1v5. Takže preto som bola na amnio minulú stredu a výsledok ja budem mať až 5.8.2010. V utorok 27.7 idem na morf UZV v 21tt tak dúfam, že mi povie, že to je ok všetko. Nebojkaj sa, viem, že strach je, ale ver mi dá sa to zvládnuť mojko. Ja som sa mooc bála a viac ako bolo treba asi.
20. júl 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby rychlo radte ktore ste mali sekciu.z nicoho nic zacala doslova somna valit krv.vsetko krvave.nie je to normalne cistenie.v zivote takto somna nevalila zeby som ju z vlozky vylievala.jasna cervena.ma to niektora?od rana ma hlava boli a v noci ma rez stipal.
20. júl 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziadne nove babatko???
20. júl 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ktora z vas by mi poradila, aka je dobra az velmi dobra detska kozmetika. DAKUJEM!!! :slight_smile:
20. júl 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka5959 asi je to tazko povedat... treba skusit ale baby vravia, ze najlepsie je mat co najmenej kozmetiky...ja mam kupeny olej mydlo a krem BabyLove, uvidime, ci bude ok
20. júl 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami uf, nemam to za sebou, ale najlepsie bude ked pobezis do spitala...
20. júl 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happy8051 Lebo ja nemam nic iba jedno mydlo, uvidim co povedia v porodnici, dakujem
20. júl 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami chod do nemocky!!!Ja som po sekcii krvacala minimalne. Nemyslim, ze je to normalne!!!!
20. júl 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda noo dufam ze neico taketo dosiahneme potom aj my,,kedy by som mala stym zacat este asi ee,asi je moc malicky,ze???noo u nas je to tak,ze papava kazde dve hodky v noci prespi,bud dve ,niekedy tri a stalo sa ze aj 4hodinky spal,,dnes som mu davala papat o 23hod,,potom o 3 a o 5,,,uvidime ako to bude dneska,pomalicky si zvykame na seba,,,je zlaty,len obcas neviem co snim,ked placka
20. júl 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 a nevyba vobec unaveny cez den,ked ti nespinkava??
20. júl 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe este je malicky na rezim, neboj to postupne pride samo. Ale to s tym jasnym delenim noci teba zacat robit asi tak okolo 4 tt . :wink: kazda mamina niekedy nevie co sa deje ked mimco placka. Dufam, ze vas obídu koliky. U nás sme to mali asi len tri krat. Ale su deticky, co to trapi kazdy vecer :frowning2:
20. júl 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami Ja som po sekcii krvacala minimalne.Takze urcite go do nemocky,co si uz asi urobila.Daj potom vediet co s Tebou.Drzkaj sa.
20. júl 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe práveže nie, nechápem to :confused:
20. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko zuzi mne by sa pacilo dievcatko ale nejak sa nad tym nezamyslam, uvidime ved uz cochvilu by sme to mohli vediet :slight_smile:
21. júl 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zelam dobre ranko... je tu niekto?
21. júl 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi ahojky tak ako?
21. júl 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok