• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
čaute baby,
som tu len na krok, zajtra sa ozvem papaaaa :dizzy_face:
31. aug 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa.. tak to ja neviem, urob si test a uvidíš..
31. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm to ma napadlo ale este asik pockam tyden inak dik
31. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka bolo celkom dobre ale este by som zniesla niekolko tyzdou oddychovat,, a coze sa stalo ze si bola v nemocnici? dufam, ze uz je teraz vsetko v poriadku...
31. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :dizzy_face:
teda riadne ste tu toho včera popísali :wink: ja už som doma a budem pri nete, tak sa ozvite. papaaaaa
1. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau Garicka.. no dnes ideme na Desmod, dobre sa naobliekame, včera v noci bolo v Blave 14 stupňov, a koncert je vonku.. čítala som že v Terchovej boli fantastickí, tak už sa neviem dočkať aký bude Kulynko..
1. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi idem s vamiiiiiiii, tak si to užite a drobček nech si zvyká :wink: o koľkej to začína? my sme včera zasa nekúpili postieľku... na každej sme zatiaľ našli niečo čo nám nesedelo, a som zistila že chcem takú čo sa z nej vyberajú paličky, ale musia byť minimálne 3 lebo cez 2 je to malý priestor.
1. sep 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem akú postieľku nakoniec kúpime, ale som rada že pozeráme tak skoro lebo keby sme začali chodiť pozerať po obchodoch dakedy pred koncom tehu tak možno by sme kúpili hneď prvú čo by prišla pod ruky a potom byx sme to ľutovali. a možno nakoniec pôjdeme do PL, no fakt neviem...
1. sep 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela tú čo si pozerala aj Ty v tegel, je to prakticke rozlozit aj na postel.. našla som ešte jednu, ta je aj s madracom.. síce drahšia, ale pekná celkom..
http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=41
1. sep 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi páči... dám do albumu ešte jednu ale tá stojí niečo cez 10.000 sa mrkni na ňu o chvíľku
1. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dá sa kúpiť v bábetkove
1. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tá je super. mne sa páči že nemusíme zasa posteľ za dva-tri roky kupovať.. to máš zasa investíciu, toto je celkom ok, máš tri v jednom aj s pultíkom na prebaľovanie
1. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme k našim kosiť trávičku, potom sa ozvem.. papa
1. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej som vysvetľovala mojmu a povedal že drobec pôjde rovno z postieľky na veľkú posteľ :grinning: a vybavené.... už sa vidím ako ho v nej hľadám... :grinning:
1. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj :slight_smile:
1. sep 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde steeeee? dnes tu nikto nebol okrem zazi :frowning2:
1. sep 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, je tu niekto? ja mám zas dnes stresy, tak sa chcem odreagovať :pensive:
1. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee

andrejuška ja som tu a čo sa dnes staloooo?
1. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj :slight_smile:
dnes som volala s mamou, brnkla mi, lebo mám sviatok a zas sme sa bavili o tých našich trabloch a ani sa ma len neopýtala ako sme na tom, či nepotrebujeme pomoc, nič...

a dohadovala som sa so šéfkou ohľadom vrátenia nejakých vecí a chovala sa ku mne jak k nejakej chudere! lebo ja som hrooozne šťastná, že budem dostávať len pár korún a mám bolesti a ohrozujem tým bábo.

tento mesiac bol pre nás úplne nepodarený, ešte pár takýchto dní a šľahne ma. Ale drahý mi urobil obedík a urobili sme si cez to pekný dník
1. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zas dala moja mamina do vrecka 25 € aby som si kupila na seba niečo pekne lebo začína mi byť všetko male som nechcela peniaze ale s plačom som ich zobrala že my platime bratovi tu debilnu vec 4200 sk a on to ignoruje :frowning2:

nemôžeme sa rozčuľovať babenko je prvorade ale niekedy sa to neda však?

ani ja som nemala august suprovy ale hlavne, že drahy je stále pri mne, dnes sme len leňošili u mojej maminy, uvarila nam tekvicovy prívarok a zapekanu tekvicu mňam, zlaté to žieňa, joj

a tvoj drahy čo dnes navaril fajnove?
1. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajn mamča, no :pensive: :slight_smile: ja nemám zlú, ale nejak nechápavú, alebo čo :pensive: , drahý vraví, že to je bezcitnosť a necitlivosť, nie nechápavosť.
My sme tiež mali v pláne robiť tekvicu, ale je taká obrovská, že keď som si predstavovala to šúpanie, tak som to nechala na zajtra.
Uvaril mi polievočku a hranolečky s takou omeletkou. Len taký rýchly obedík, lebo som si musela ísť ľahnúť, čo som sa tak nahnevala a chcel to stihnúť kým vstanem.
1. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa nebudem toľko sťažovať, som trapná :pensive: :sweat_smile:
1. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som to nazvala ako necitlivosť, moja mamina vidí ako sa trápime a dava sama, hoci ja by som nevzala ale ma slzy v očiach keď nevezmem :pensive:

joj hranolky, mňam ja som spackala tekvicovy prívarok a brucho som mala ako v 7 mesiaci, no musím jesť s mierou :grinning:

na seba nenakupuješ tehu veci? mne začína byť všetko male, som si v optime našla jedno normalne tričko na jeseň ale drahe jak fras 20 € same handry predavaju
1. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež potrebujem vyrozpravať ale niesi trapna len nas trapia take veci, čo by nemuseli :pensive:
1. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvoja mamča je bez ocina? nechcem vrtať do bolestivého, kľudne odignoruj... môj mužík tých našich nejak začína veľmi odsudzovať, na jednej strane ho chápem a na druhej ma to mrzí.
Jeho brat nám požičia aj s posledného.
Ja už mám troje tehu nohavice, ja som už pred mesiacom mala totálne stiahnuté brucho v rifliach. A tričká a svetre som mala vždy rada dlhé, takže to ani nemusím kupovať, možno len pár tričiek s dlhým rukávom pod svetre.
1. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč hranolky ja moc nemusím, iba raz za čas, ale chcela som ho potešiť :slight_smile: aj ja už mám bruško väčšie ako iné baby čo pozerám, tak asi aj slaninka je v tom :grinning:
1. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mužík ma odtiaľto nekompromisne vytlačil lebo si potrebuje niečo napísať do práce. Budeš tu zajtra? dobrú nocku a ešte pekný zbytok večera, papa
1. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie ja mam i oca len ten je čudak, alkoholik, prepija SVOJE peniaze, všetko je len jeho, tak ona dava zo svojho, som bola papať preto píšem neskôr :sweat_smile:

ja si musím nakupiť veci dnes som akurat našla tehu rifle ale cena ma položila 1200 sk no musím čakať do draheho vyplaty, a aj tak viem že nekupim, lebo nebude z čoho :frowning2:
1. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne moja budem pokecame zajtra a pekny večer ti želám paaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :wink: :wink:
1. sep 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je tu niektorá??? potrebujem hroooozne súrne radu a pomoc!!!!!! prosím
2. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok