Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lucy56
10. aug 2010

tak ja sa pridam,ale ja som tehula cerstva,viem to len od vcera, 4tt asi,este ani u dokiho som nebola,ale hormony pracuju pekne,dnes som vstala 4.30 svieza ako rybicka a jej jedla co normalne nemusim a mala som bolesti v krizoch v tie dni ked som mala dostat mrchu a neprisla,mali ste to tiez niekto,ja ako prvorodicka nic netusim

elko69
10. aug 2010

a mame tu nove babatko...baby mimi21mimi vcera porodila krasnu dcerku Jasminku, neviem nic presnejsie len ze mala okolo 4 kg a vela vlaskov podla foto co som videla,ani neviem aky mala Mirka porod,dozvieme sa asi az ked sem pride... toto napisal statsny tatino na facebook asi pred 11 hod:
Dobry den...som Jasminka mam skoro 4 kg...ako vidite uz mi vyrastaju vlasky a noštek mam po ocinovi. Dufam, ze mi tu bude s Vami super...bo tam v tom brusku uz bola trsku nuda.

a narodila sa vcera o 10.50...

janefonda
10. aug 2010

@mimi21mimi veliká gratulácia k dcérke. Tak už si medzi nami maminami 😵 😵 😵 prajem Vám len to najlepšie!!!! 😉

drzkosa
10. aug 2010

@maminakatka GRATULUJEM maminkaaa 🙂) mas krasneho synceka moc vam prajem krasne chvile spolu

drzkosa
10. aug 2010

@mimi21mimi velmi gratulujem mimi, hlavne zdravicko obom 🙂) Tak nakoniec Jasminka?

happy8051
10. aug 2010

@mimi21mimi JEEEEEJ GRATULUJEEEM 🙂)) tesim sa na info, ked sem prides a na fotky... vela zdravicka Jasminke aj tebe...

lenocka84
10. aug 2010

@mimi21mimi srdecne gratulujem
vela zdravicka zelame, a vitame ta v klube mamiciek 🙂

janinna11
10. aug 2010

aj ja sa pripajam, gratulujem k dcerke a zelam vela vela zdravicka 😉

janinna11
10. aug 2010

Ste tu baby?

janinna11
10. aug 2010

Dnes som bola na poradni a nic... Otvorena tak na 1 prst, co je fest malo a hospitalizaciu mi naplanoval az na 23.8. Tak neviem, asi je tam malemu dobre, no ja mam strach, ze bude velky, ak este dva tyzdne bude dnu 😒 Uz by som sla najradsej teraz, zase hovoria, ze pridu horucavy, to bude strasne....

maminakatka
10. aug 2010

@drzkosa dakujem moja ,ako sa mas inak ???

bubulacik
10. aug 2010

Ahojte, bola som u toho dokyho a povedal ze je zatial vsetko v poriadku len som mala trosku horsi krvny obraz znizene vsetky hodnoty tak nam predpisal zelezo, horcik aj rosalgin na vyplachy. a v dalsej poradni zase bude brat krv na krvny obraz. Mam nariadeny oddychovy rezim a ze ak zacnem zase spinit tak nas caka nemocka dufam ze sa jej vyhneme.

drzkosa
10. aug 2010

@maminakatka dobre amnio dopadla dobre cakame chlapceka tak dufam ze bude ok

maminakatka
10. aug 2010

@mimi21mimi blahozelaaaaaaaaam 🙂 tak a Samko uz ma frajerku 🙂 super ,prajem Vam obom vsetko len to naj 🙂

maminakatka
10. aug 2010

@drzkosa no vidis ,tesim sa s tebou 😀 cize chlapcek ? parada 🙂

drzkosa
10. aug 2010

@maminakatka no ano aj ja sa velmi tesim ti poviem a ty ako? jazva sa hoji? a co malinky*?

lulu4
10. aug 2010

@janinna11 ahoj Jani ved aj ja cakam kedy si mlady pan zmysli ist von, nie ze by som to chcela uz dnes ale tak okolo 20teho by som to prijala zase nas nemusi natahovat az do terminu... dnes som bola na CTG monitore v nemocke, zajtra mi povedia ci to bolo dobre mam poradnu... aj EPI som si dnes vybavila, vyplatila uz len krv mi potom zoberu... takze pripravene vsetko... vcera som malemu aj pediatricku vybavila... uz len cakat... a ako sa inak citis?

@bubulacik fuuu chvalabohu ze je dobre tak len pekne lezkaj, dodrziavaj ten kludovy rezim, radsej lezat podstivo doma ako ist do nemocky... drzim palce nech tam ides az v den porodu...

@mimi21mimi gratulujem cerstvej mamine, nakoniec ste vybrali krasne meno, teda mne sa velmi paci.. tak prajem Jasminke vela zdravicka a tebe vela radosti a mliecka... potom sa nam ozvi a prihod aj foto malickej

mami2
10. aug 2010

ahojte chcela by som sa vas opytat ci caka nejaka z vas dvojcatka??

mami2
10. aug 2010

baby ktora mi pomoze:ked mi pride sprava tak si ju kde precitam?

liv1
10. aug 2010

cafte kinderka. Tak v noci som uz myslela ze porodim ale nic. Otvorena som praveze len na 1 a pol az 2. A nakoniec sa moze stat ze to tak rychlo nepojde. Asi sa pojdem poprechadzat 🙂. Ale nie. Ale pravdu povediac do par dni by som to uz rada mala za sebou, mala je uz uuuplne dole a sposobuje mi to docela problemy. Inak schudla som tu napriek tomu ze riadne papam a celkovo sa to pohybuje medzi 6-7 kil a ani domcek nemam velky akoby som ani nebola v 9 mesiaci. Tak sa majte krasne, novej mamicke mooc gratulujem a zase sa ozvem.

bubulacik
10. aug 2010

@lulu4 Neboj budem poctivo lezat s nohami hore, a nech ma milovany obskakuje heehee....No do nemocky sa mi moc nechce ist ale tak bude dobre verim tomu ze uz nic take nebude. 🙂

riag
10. aug 2010

@mimi21mimi Gratulujem 🙂 vela zdravicka Jasminke prajem 🙂

happy8051
10. aug 2010

@mami2 hore klikni na INTERNA POŠTA 🙂

elko69
10. aug 2010

@maminakatka aj tebe gratulujeeeeeeeeeem nech je zdravucky malinky...a dalsi chlapec,tusim prevladame 🙂

elko69
10. aug 2010

@mimi21mimi este razblahozelam a chcem podrobosti kedy a ako to zacalo,kto ta rodil,bol aj Mato tam?

maminakatka
10. aug 2010

@drzkosa ja sa mam dobre ,ja maly 🙂 jazva sa pomalicky hoji i ked ma este boli ...som rada ,ze vsetko dobre dopadlo moja 🙂

maminakatka
10. aug 2010

@elko69 dakujem krasne aj vam vsetko len to naj naj 😀 😀 😀 😀 😀

gali
10. aug 2010

@mimi21mimi gratulujem k babatku 🙂 Tesime sa na nove spravy, hlavne sa drzkajte.

gali
10. aug 2010

@liv1 ahojky, casto na Teba myslim, ze ako sa mas a co noveho. Drzim palceky a bude to naozaj zasluzene babatko, co vsetko si si preskakala. Pomaly sa nam to aj s lulu krati 😉

gali
10. aug 2010

@lulu4 ako za zatial drzkate? U nas vsetko v pohodicke, dalsia navsteva Dr. je v pondelok a kazdy pondelok. Najskor pasy a potom sup k Dr. - ak ma nezadrzia v nemocnici, ze nahodou... 😉 😀 Ani to pravda nie je, ze uz o chvilu budeme aj my maminy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre