• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ano, to je dominik, sklad a majú predajne..
2. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kamoška kúpili bordový kočiarik a potom v 32 tt im povedali že je to chlapček :sweat_smile: ale myslím si že lepšie dievča v modrom ako chalan v červenom :wink:
2. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uvidíme.... Doktor hovoril že je všetko OK ale odkedy som prišla domov tak mám normálne strach.....môže to prísť hocikedy......... :unamused:
2. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj však pozerám že ty si už 36 tt, a už máš všetko pre drobca prichystané? :slight_smile:
2. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viac menej aj hej, dnes som poprala ešte nejaké vecičky a dokupim už iba latkové plienky a možno aj perinku
Dokupim podľa potreby čo bude potom treba, nechcem dopredu preháňať
2. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ešte sa pretáča v bruško cez deň často? alebo už má málo miesta? a zvykne ťa aj tak bolestivo štuchnúť?
2. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
celé tehu ma kope veľmi máličko, je to asi taký kľuďas alebo spachtoško :slight_smile: No teraz je to už viac menej bolestivé keď tlačí niekde hore alebo dole a len sem tam sa objaví vypuklinka Keď sa naťahuje. A možno je len lenivý lebo konečne sa až teraz otočil dolu hlavičkou, že až doktor povedal že si dal riadne načas
2. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
potvorka.... ten môj keď sme boli na utz tak bol v kľude, hlava na močovom mechúri a doktor na nôžky pozeral až niekde za pupkom :grinning:

ja som taká znepokojená ak dlhšie nekope, tak keĎ kope tak aspoň viem že je OK
2. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale baby....užívajte si to tehu teraz, lebo ja som sa stale sťažovala na bolesti a že to je zle a to a že už nevydržím.... no teraz viem že tie začiatky napriek nepríjemnosťam sú malina oproti tomu čo je teraz... ani ležať, ani sedieť, ani poriadne obliecť, obuť ani nehovorím....
2. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
garicka, máš pravdu, tiež som sa stále znepokojovala či vôbec žije a všetko je OK keď som ho vôbec necítila no doktor aj dnes hovoril že je to normálne hlavne pri prvom tehu
2. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to sa teším na december :grinning: a na vetrovku a čižmy :grinning: jáááj tak si to užijem že až :dizzy_face: potom už na to budem len nostalgicky spomínať
2. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru....mne teta hovorila že vie ako sa cítim lebo sú horučavy ale že ani v zime človek nevyhrá lebo sa treba obliekať....musíme všetko vydržať
2. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdravím vospolok :grinning: som doma ale ste tu toho počmárali :grinning:
2. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ppzeram že ani andrejuša tu nieje dufam že je ok, cely čas na ňu myslím :pensive:
2. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiež som na ňu myslela že sa nejako neozýva...snaď je všetko OK a len sa niekde zdržali
2. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dufajme, veľmi jej držím prstiky

zajtra idem skusiť variť paradajkovu polievku som zvedava či sa mi podarí, lebo dietnu som ešte nerobila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podari, neboj. Ja som polievku nevarila ani nepamätám, my ich nechceme, ale keď sme u načich tak mama ako prvé varí polievku lebo to sa musí jesť :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tiež niesom polievková ale teraz musím každý deň niečo teple do žaludka, a tie dietne volovinky variť to je strašne a najlepšie i tak varí drahy alebo moja mamina :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne tiež lepšie chuti ak navari niekto iný ako ja :slight_smile:
2. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre sa mi tu s vami piše ale už sa musím ísť natiahnuť lebo ma boli celý človiečik :unamused: :unamused: :unamused:
2. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aninka

dobru nockuuuuuuuuuuuu, ja som tu asi zostala sama garička zmizla a počkam kym andrejuša napíše
2. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojtem už som späť.. manžel.íka som nakŕmila, prádlo takmer všetko požehlila, teraz budem čakať či ma zasa krpec kopne..
2. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zazi

a ja odychujem lebo som sama domaaaaaaaaaaa, a drahy príde v noci to sa zas nevyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prajem vám pekný večer a dobru nôcku
2. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrú noc aninka..

garonka ja budem zajtra zasa slamenná vdova, manžel ide na nočnú.. aspoň si v kľude pozriem ordináciu a nebude mi do toho kecať..

a mimochodom.. kopkáme.. dnes prvý krát som dostala takú salvu..
2. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vážne fííííííííha i ja chcem aby kopalo, no dufam, že sa dočkam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale to bolo prekvááápko.. útok z vnútra:slight_smile: sm to nečakala... a dva krát po sebe.. xixi dočkáš sa, neboj..
2. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

tak som tu zas, ja som sa pustila do žehlenie a už konečne všetko požehlené, zajtra ešte požehliť drahého čierne ponožky :angry: a bude to OK.

garonka aj ja myslím na andrejusku, dúfam že sa jej len nechce zapnúť PC a že je už doma....

a kde je tvoja fotka????? :wink:
2. sep 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemam doma usb kľuč zahadne mi zmizol bolo na ňom kopu fotiek už som sa vyzúrila ale zajtra sa sama cvaknem nech tu niečo hodím :grinning:

ja som sama doma, drahy príde v noci :angry:
2. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby idem hajať, zapnem telku v spalni a zachrapem hneď :grinning:

dobru nocku váááááááááám zajtra som tu zas :grinning:
2. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok