Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

pepi_petra
23. sep 2010

@dzulia 6 tyzden 😒

tadotami
23. sep 2010

haloooo,kto je tu?

tadotami
23. sep 2010

@happy8051 bud rada.ani ja som neverila a bala sa jak blba a na koniec si neviem vynachvalit.

ivannocka
24. sep 2010

@blondi2
No ja akože zatial nemám ten pocit, že chcem rodiť normálne bez ničoho. Minimálne epi, lebopri mojom strachu to si ozaj neviem predstavit. Dnes rano akurat ma tak naplo pre chladnickou doma 😉 no nebolo mi dva krat jedno 🙂 praveze ze este neviem rozoznat kedy je mi zle na vracanie a kedy len tak

ivannocka
24. sep 2010

@kormelia11
no tak to som rada ze nie som sama🙂 ty est elen zcinas alebo si uz niekde pred koncom?

gali
24. sep 2010

@happy8051 a coze tak? mas nejake problemy? mimochodom, keby ste sli 8.10. tak mozeme oslavovat spolu 😉

tadotami
24. sep 2010

je tu niekto?potrebujem sa na minutku odreagovat.uz mi sibe z tym balikov.len striham papier a odmotavam pasku.ale nevadi.

happy8051
24. sep 2010

@gali ahoj 🙂 ze mame nizko placentu ci co... ze by mohla spadnut do porodnych ciest skor ako malinka vyjde... tak uz to nejako zvladneme...

gali
24. sep 2010

@happy8051 drzime palceky a potom sa ozvi, ked uz bude mala medzi nami. Tesime sa na dalsi prirastok 😉

mirka12011
24. sep 2010

@happy8051 drz sa 😉

happy8051
24. sep 2010

narodi sa 7meho o osmej rano 🙂 cca 🙂 budem mat v nemocnici net, ozvem sa hned ako budem shopna

mirka12011
24. sep 2010

@happy8051 super drzime palce.....hlavne lez a hore nohy hihi

mimi21mimi
25. sep 2010

@happy8051 drzim palceky.... takze nakoniec cisarsky hej? 🙂

mirka12011
28. sep 2010

baby neblaznite kde ste? tu to niekedy vrelo pisanim a teraz nic co to? ☹

donalona
28. sep 2010

ahojte baby, viete mi poradit?neviem ci priznaky co mam su fakt tehotenske, dnes bola skoro neviditelna druha ciarka na teste..som v 32 dni cyklu, bez MS. bolia ma bradavky na dotyk, toci sa hlava, cikam kazdych 20 min🙂, biely ciry vytok co som nemavala, bolesti bruska....c si myslite? nechcem sa zbytocne tesit, zajtra idem k Dr. ale ta neistota....

weronyca
28. sep 2010

@donalona druha ciarka na teste nemusi byt vobec nejakextra viditalna,staci e je trosinku... ja bysom si este spravila jeden test...

donalona
28. sep 2010

@weronyca ja som si za posledny tyzden spravila asi 15 testov, vsetko uplne negat, len vcera a dnes taka slabulinka, az si myslim ze si ju namyslam..akoby tien, ktory ukayzuje kde ma byt ta druha ciarka v pripade pozitivneho..nechcem aby mi siblo y toho, neviem co si mysliet..

weronyca
28. sep 2010

hm, je to tazko,ale napr.ja ked som si robila testy(3x) vzdy ta druha ciarocka bola uplne slabulinka, ale tak mne 2mesiace meskali.. skus sa teraz na to nesustredit a lekar ti zajtra bud zoberie krv,alebo uz aj na sone uvidi...a nejak som nezaregistrovala, tesila by si sa ,ci nie..kazdopadne drzim palce,aby ti to vyslo podla tvojich predstav

babula.hrubalova
28. sep 2010

Dievčatá pripájam sa k Vám........ 🙂 🙂 🙂 síce zatial bez lekárskeho povtdenia ale s dvomi pozit.testami......k lekárovi idem až 12.10....už teraz sa velmi teším....len mám príšerné bolesti v podbrušku a hroznú zápchu.....v noci sa na tie bolesti až budím....ale vraj je to bežné...tak musím to pre toho drobčeka vydržať...... 😉 😉

kormelia11
28. sep 2010

aj ja sa k vam pridavam 🙂
@babula.hrubalova gratulujem 🙂

mimi21mimi
28. sep 2010

Baby gratulujem a zelam co najlahsi priebeh tehotenstva... urcite to rychlo ubehne a drobcov mate raz-dva pri sebe 🙂

babula.hrubalova
28. sep 2010

@kormelia11 Ďakujem.....a taktiež GRATULUJEM......Kormelia a v akom štádiu tehu si ty??? 🙂

babula.hrubalova
28. sep 2010

@mimi21mimi ĎAKUJEM 🙂

kormelia11
28. sep 2010

@babula.hrubalova v 5 tt 😀

pepi_petra
28. sep 2010

@babula.hrubalova Ahojky aj mna desne boli podbruskom a hlavne ked vela chodim a pri zmene pocasia.Dnes to je fakt hnusne.Prsi,zima a moje telo to dokonale vnima 😒 Ale moj svokor (on je obvodny lekar)mi povedal,ze to je uplne normalne.Maternica a vajecniky a vlasne cely organizmus sa pripravuje na mimi 😀
Tiez mam biely vytok,ale nesvrbi ma nic take.

kormelia11
28. sep 2010

@pepi_petra tak sme sa tu zisli vsetky tri budeme mat v maji ake mile 😀

babula.hrubalova
29. sep 2010

@kormelia11 @pepi_petra 😀 Dievčence ja mám podla kalkulačky termín 5.6....... 😀 😀 takže ja Vám budem tíško závidieť že už máte mimi na svete.... 😀 😀 Už ste boli aj u lekára????
Pepi dúfam že ti bolesti sú o.k........trošku som sa ich bála .... ☹ .. ale pre mimi vydržím všetko

😀

emka0
29. sep 2010

@babula.hrubalova Ahoj, gratulujem ti k fazulke malinkej! Ja mam dostat menzes v sobotu ale myslim si ze nepride...(dufam a verim) V nedelu si chcem spravit test a uvidi sa! Takze by som mala termin asi v juni, podobne ako ty!

No a k tým tvojim bolestiam: ja mam presne ten isty problem ako ty! Dneska som sa v noci zobudila na hroznu bolest v bruchu-bola to taka bolest ako keby som mala dostat menzes. Ale ten nikde!! Bolo to fakt hrozne a bolo mi na odpadnutie! Ale zevraj taketo bolesti su normalne pokial nekrvacas! takze musime vydrzat! Ahoj a držim palcoky! 😉

babula.hrubalova
29. sep 2010

@emka0 Budem držať palčeky a ak budeš vedieť výsledky určite sa ozvi aby som mohla GRATULOVAŤ!!! 😀
Ja som si robila tiež test len jeden den po tom čo neprišli ale tak ako ty už som to vedela dopredu...teda tušila som to.... 😀 no a k tým bolestiam.....je to strašné mna trápia už asi týžden .......a hlavne v noci je to najhoršie.....5krát za noc som hore a omdlievam na toalete ☹ ale tiež som hovorila s lekárom cez telefón a ako hovoríš ty pokial nekrvácame je to v poriadku...... 😀 ale pre drobčekov vydržíme všetko....... 😉

emka0
29. sep 2010

@babula.hrubalova No presne, v noci je to najhorsie! Ale vydržíííííme!!!
A dam vediet po teste ako som dopadla! ahojky a pekný dnik! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre