Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

shaarka
3. sep 2009

garicka, dik za vysvetlenie. takze nebolo to kvoli virusu hpv?

garonka, tak my sme sa neponahlali, nam tak vyslo - a uplne nahodou 😀 nik to necakal, a moja Dr. uz vobec nie 😀

baby, bolesti v podbrusku su normalne, vsak? niekedy mam pocit, ze som dostala MS 😠

chilly
3. sep 2009

ahojte, tiey som tu nova a tesim sa, ye je tu tema pre novacikov, som v 5tt+5 a musim leyat doma, lebo mam špinenie, mate niekto skusenosti s duphastonom?ak ano, po nasadeni duphastonu vam ya akz cas prestalo spinenie?

motylik22
3. sep 2009

ahojte baby ja som bola vcera u dokiho a mi povedal ze som v 20tt a pohyby nikdy kazdy ma strasi ze som uz pohybi mala davno citit a ze mam male brusko ze ani nevidno ze som tehu.....som s toho na nervy ze ma nekope ale stale ked som bola na utz tak sa stale hibalo aj vcera mi to potvrdil doktor ze sa hybe a cumle si palcek

garonka
3. sep 2009

aninka paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

garička jej vy budete mať Miška? môj drahy sa tak vola 😀 a chcel aby sa babo volalo po ňom Miško alebo Miška iba ja som to zatrhla, lebo svokra veľmi zdrobneninami ich vola, môjho vola Mišuli, Mišulo a mňa ide odhodiť keď to počujem ako menuje 28ročného chlapa, páči sa mi Tobiás a Ella 🙂

v sekači som rifle nikdy nenašla, ale vrchne diely ano

garicka
3. sep 2009

shaarka

bolesti sú normálne ja som ich mala tak niečo cez mesiac zo začiatku tehu ako keď som mala dostať menzes a tak som čakala a čakala a prišli // 😀 ale to sa ti usídľuje a zväčšuje maternica, ona tak trošku sa ohlasuje 🙂

keď mi povedali že mám eróziu tak som to ďalej neriešila, ale šancu na hpv som mala tak na 45 %

garonka
3. sep 2009

motylik

čauko, neboj prvorodičky citia pohyby neskôr ale vidíš babo je v poriadku 😉 a ani ja by som nemala bruško keby som nemala svoje faldíky 😀

motylik22
3. sep 2009

garonka ja som si kupila tehu rifle na zimu u cinana za 16euri

garonka
3. sep 2009

motylik čooooooooooo? take lacne? a maju i gumku na brušku? ale ja potrebujem asi najväčšie číslo lebo budem ako slonica 😀 ake číslo si kupila?

motylik22
3. sep 2009

garonka ja som si kupila velkost M a su mi dobre a na brusko je tu este kopu miesta lebo dole su riflove a na brusku su latkove elasticke a su na gumicku takze su mi dobre teras a budu mi dobre aj ked budem v 30tt. 🙂

garicka
3. sep 2009

chilly
ja som tiež špinila a brala duphaston do 16 tt a špinenie som mala tak raz za týždeň a neskôr už len občas....

garonka
takže žiadne rifle v sekáči? ☹ hej bude miško, mne sa páči aj samko ale števo povedal že to každý druhý cigán je samko tak to zatrhol ale dnes to meno tiež spomenul. ale k nášmu priezvisku ide skôr miško

motylik
nič neboj keď doki povedal že sa hýbe tak je to potom OK, pohyby prídu, skús si ľahnúť na chrbát, vtedy najviac cítiť pohyby drobca 🙂

garicka
3. sep 2009

motylik a kde v KE ich predávajú??

garonka
3. sep 2009

no moja ja do M nevojdem ani za svet i keby som chcela 😠 asi pohľadam nejake ale 1200 sk mi je veľa dať za take rifle, ale vraj gumička sa da po pôrode vyparať tak hadam nebudem kupu rifli ľutovať

garicka
3. sep 2009

garonka

ja čo mám rifle tak sa dajú nosiť aj keď nie som tehu, a taktiež aj tie čierne nohavice čo som kúpila.

baby idem ja pozrieť čo robí môj starký na tej záhrade, paa zatiaľ 🙂

shaarka
3. sep 2009

chilly, aj ja beriem duphaston, tri denne, pre istotu.
uvazujete niektora o latkovkach?

motylik22
3. sep 2009

garicka v dargove na druhom poschodi tam kde su sami cinania....
garonka ale to M co som si kupila bolo najmensie cislo co tam mali vydela som tam aj L aj tusim XL
oni su tak dost schovane ale su pri teplakoch tam vysia

lilly777
3. sep 2009

ahojte, mozem sa pridat do vasej temy? hoci este tehu nemam potvrdene od lekara, ale testik stale ukazuje //, ktore postupne silneju.

garicka
3. sep 2009

ahoj lilly

vitaj pri nás a cíť sa tu dobre 🙂 kedy sa chystáš k dokimu? držím pršteky a blahoželám k // 😵

baby ja sa vypínam a budem tu podvečer, ahojte zatiaľ

miumia
3. sep 2009

Ahojte dlhsie som tu nebola dufam ze sa mate dobre,
k teme rifle, ja som si take s gumickou kupila v H&M a su super..
drzte sa !

sisiska
3. sep 2009

ano, ja som na PN od jula,

Duphaston som tiez brala, bola som v nemocnici kvoli krvacaniu, a bolesti mam este stale, vcera som dostala dost silne krce do laveho podbruska a vobec neviem, co s nimi...v utorok idem na poradnu, tak snad sa dozviem nieco viac

sisiska
3. sep 2009

inak pohyby ani ja este stale necitim, tak snad bude vsetko ok a pridu coskoro...

matka331
3. sep 2009

ahojte prosim vas neviete aky je rozdiel medzi 3D utz. a morfologickym?

sisiska
3. sep 2009

inak ja som tiez z tych ultrazvukov 3D, 4D a morfologickym nejaka zmatena...

miau
3. sep 2009

sisiska

bud kludna, ja som zacala citit pohyby pomaly az v 20tt 🙂 najskor dosli take bublinky a asi 4 dni na to 1. kopancek a dnes sa uz mala hlasi kazdy den 🙂

pokial viem morfologicky UZV je povinny v 20tt - kontroluju kosticky, organiky a pod. a na 3D a 4D ide iba ten kto chce a zaplati si ho a dostane k nemu video

matka331
3. sep 2009

dakujem ...miau

miau
3. sep 2009

matka

neni zaco, podla mna inak ten morfologicky bohate staci, ja som napr. zanho ani neplatila, asi ale zalezi podla toho kam ta poslu, lebo viem ze niekt. zan platia, babatko tam mas sice cireno - bielo (klasicky UZV) ale vidis mu vsetky kosticky, prsteky, vsetko...vacsinou sa pri nom lekarom aj podari zistit pohlavie. Mojmu sa to nepodarilo, lebo sa ponahlal 😠 ale podarilo sa to potom mojmu gynekologovi par dni na to 🙂

garonka
3. sep 2009

baby kde steeeeeeeeeeeeeee? ja sa nudim 😎

garicka
3. sep 2009

ahojky garonka 😉
si ešte tu?

aninka89
4. sep 2009

ahojte, hm............dnes som tu prvá 😀
neverili by ste ako mi bolo včera poobede zle, nevracala som ani nepamätam kedy naposledy a včera som si to dohnala nielen za celé tehu 😒

garonka
4. sep 2009

dobré ránkoooooooooooooo 😀

ja práve raňajkujem 😝

aninka, no čo si pojedla, že ti bolo zle?

aninka89
4. sep 2009

dobrú chuť, garonka.
Neviem, no najskôr tú omáčku s cestovinou, bola super, zjedla som ju s chuťou a vyzera to tak že mi vôbec nesadla. Normálne to bol horor a k tomu všetkému som bola sama doma, až mi bolo do plaču ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre