Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
5. sep 2009

ahoj, co sa take stalo prosim Ta?

garonka
5. sep 2009

gari

fíha a aj my s drahym sme mali minuly týždeň taky problem, že sme spali oddelene, ale neboj to prejde, 😉

garicka
5. sep 2009

čaute baby

viem že to prejde ale nebude mi motať hlavu... juj ale som rozčúlená, ešteže nemám vysoký tlak a môžem sa občas napáliť.... mladý si zasa chodí s kamarátmi sadnúť. bol predvčerom to som akceptovala lebo 2 týždne nikde nebol a prišiel mu kamarát z anglicka a dnes zasa tam zasadol lebo "niečo" riešia.... a ja som tu zasa sama doma celý deň lebo furt niečo niekde robí na dvore.... však bude mať tichú domácnosť. a najviac ma naserie že povie že do hodky je doma a furt ho niet... a keby som tu aspoň mala kamartáku ku ktorej by som zašla, ale aj tú čo som mala ,tak sa odsťahovala za prácou do BA 😠

zazalienka
5. sep 2009

garonka ahoj, aj to musi byt.. prejde to.. len hormony s nami kyvaju, a mame pocit ze cely svet je proti nam nespravodlivy a vsetci nam ublizuju..

garicka
5. sep 2009

zazi dnes som videla na jojke ukážky z koncertu desmodu a kalinky a behali po mne zimomriavky, normálne ti závidím že si tam bola.....

inak baby ten môj drobec dnes mi tak kopal do slabín, že ma to až bolelo a musela som sa z toho smiať.... 😅 aspoňže on je teraz pri mne....

garicka
5. sep 2009

ale u mňa to nie sú hormóny, to je v tom..... a kázala som mu povysávať, ja som popratala celý byt aj hrnce poumývala a ten ..... ani nepovysával, že vraj načo veď sa vysávalo pred týždňom 😠 😠 😠 . juj keby som tak mohla fungovať normálne, už sa neviem dočkať januára, kedy si povysávam sama. aj tie okná sú už špinavé však od marca neboli umyté a prosím ho nech ich umyje že ja by som nemala, ale vidím to tak , že nakoniec ich budem musieť umyť ja na druhý týždeň, lebo fakt je na nich kopa piesku nafúkaná z ulice.

zazalienka
5. sep 2009

co sa stalo? preco ste sa pohadali? inak aj mna kopka trosku, ale asi preto ze je prejedene.. sme boli na oslave 90-tky manzelovho dedka.. to je taky rodinny poklad a revala som jak tur.. je jak dedusko z rozpravky..

garonka
5. sep 2009

gari

my sme to mali včera 😒 bol cely deň na suťaži a nie aby prišiel domov ale ešte šiel chľastať so starými capmi joj keď ich tak nazvem, bolo mu jedno že ma doma tehotnu ženu, hlavne, že on si po suťaži vyhodil z kopytka, že ja som bola cely večer sama. Prišiel v takom stave, že ďakujem pekne, hrozne mi vadilo že mal vypite, a ešte sa uražal, buchal dverami no v panelaku o 00.00 ďakujem pekne, som ho ignorovala, lebo by som mu po papuli strelila 😠 a mal oplzle reči. A ráno vstal ako anjelik lebo našiel ma spať v obyvačke a cely deň sa mi skoro podlizoval a mne mamina povie, že som ho nemala nahnevať, no tak toto ma dorazilo ešte ja mam na opiteho brať ohľad, ale že mam vysoky tlak a nemam sa zlostiť to nikoho netankovalo

teraz som zas sama lebo odbehol do roboty, vravel, že len pol hodinka a už su to dve hodiny, no niekedy je to s chlapmi strašne.

inač je môj niekedy užasny 😕

garonka
5. sep 2009

zazi dedko sa dožil krásneho veku fíha, a dožije sa i stovky 😉 môjho draheho babka umrela teraz v marci a mala 88 škoda, ani vnučatka sa nedočkala 😔

zazalienka
5. sep 2009

chvalabohu ja taketo veci neriešim.. nestalo sa mi aby prišiel opitý domov.. a on veľmi dobre vie, že keď tak príde tak má zbalené igelitky pred dverami.. mám k tomu odpor, jedno-dve pivá ok, ale viac nie.. neriešim..

garonka
5. sep 2009

a stym upratovaním aj u nas to tak je, ja môžem vysavať umyvať podlahy, ale že si necitím kríže to je v pohode, a okna mi umyje neviem kto, lebo nato si netrufam, my sme nemali ich umyte od Veľkej Noci, a vraj ich ani netreba umyvať 😠 hlavne že mame matne sklo od toho prachu tak nech tak aj ostane 😠 a maminu nechcem otravovať ta ma dosť doma

garicka
5. sep 2009

zazi
ešte sa len pohádame jak príde domov.... 😝

garonka
aj mne zomrel teraz dedko vo februári a tiež to bol taký dobrý človiečik, mal niečo cez 83... keď mi babka s krsnou niečo zakázali tak on to zrušil, ani on sa nedožije pravnúčatka lebo som jediná vnučka....

však to, že oni sa bavia a ja tu sama a ešte mi povie že však som sa bol s tebou prejsť - prechádzka bola asi 15-20 minútová - no nie je to na porazenie? juj jakú mám chuť sa pohádať 😀 ten má po chlebe jak príde domov, už tu mal byť pred hodkou...

garonka
5. sep 2009

zazi

ja pijakov vôbec neznesiem a môj to dobre vie, ale včera mi vytkol, že raz niekam ide a otvaram usta, že nechodí po krčmach, s kamaratmi krížom krážom, nefajčí ja to beriem, že ok ale ja to cele chápem akoby to kvôli mne robil, že nemôže na pivo a tak.
Nieje pod papučou ale prísť pripity domov to ma doraža až do kosti 😠

zazalienka
5. sep 2009

xixi kluuud, to prejde.. nestresuj sa.. ja sa tiez niekedy startujem uz ked idem z roboty jak sa pohadam, ale nema to vyznam.. ved robi vsetko co moze pre mna.. ja riesim este aj veci okolo servisu aut, defektov, vybavovaciek, ked moj furt neni doma.. plus moja robota, domacnost, vsetko.. niekedy mam pocit ze mam nohavice.. ale vsetko to prejde.. ked mas potrebu sa pohadat, pohadaj sa.. ja som sa poriadne tak naozaj zacala hadat este minuly rok, ale potom som sa zlakla, ze co ked treskne dverami a uz nepride.. strach mi nedovolil.. nevedela by som zit..

garicka
5. sep 2009

keby som mala aspoň psíkaaaaaa 😖

garonka
5. sep 2009

ja som tiež nerada doma, a keď mi vytkne, šak som bol stebou cely deň no hups čo sme v penzióne? tak ja by som ho niekedy vyprašila až až.............a mi povie, čo nejdem s kamaratkami do mesta, no fajn a budem si v kabelke nosiť jedlo nie? keď nemôžem kolač, džus, a to mam v reštike piť mineralku 😠 a moje kamošky su rozbehane

garonka
5. sep 2009

gari

ja mam hava ale ten v kuse chrape, a vonku ho vezmem na prechadzku utočí na druhych psov nikoho neznáša 😀 a to by som niekedy chcela aby som ho pustila a s inymi havkami sa nahaňal, ale on je sam svoj 😀

garonka
5. sep 2009

http://img.mimibazar.sk/2/10/090824/13/l46619.jpg

by ste povedali že to je pečeny moriak oblečeny vo vraku? nadchlo ma to, jedna babenka to dala ako darček ocinovi k narodkam, moriak važil 7 kg a pripravovali ho 4 hodiny fuha riadna fuška 😀

zazalienka
5. sep 2009

jejda to je nadherne masko.. mne tu vykruca nos, moj muz vari nedelnu polievku, voni to tu, najradsej by som uz jedla.. a to sme prisli z oslavy..

garonka
5. sep 2009

inač mi môj synovec dnes zahlasil, že ma narodky v septembri, a že mu mam kupiť najväčšie lego ake je, vraj ho maju v dračiku a mu vravím, ale nemam toľko peňazí a on nevadí, nejake eura ti doložím z pokladničky 😀 par eur, fíha veď toto lego i 100 € môže stať 😀

garonka
5. sep 2009

zazi a čo že dnes varite? môj varí zajtra a aj tarhoňu a kuracie stehna udusene na prírodno nič extra

garicka
5. sep 2009

fíha, ten moriak sa mi páči..... ja som dnes bola s yorkširom a bol rozkošný len sa ku mne túlil a jeho panička povedala že sa až čuduje lebo nejde hneď k cudzím ľuďom, tak som sa s ním trošku potešila....

zazalienka
5. sep 2009

no ja teda neviem, ale to su troska nakladne darceky.. ja si s tym nerada zacinam, lebo potom maju ostatni povinnost vracat dary v rovnakej hodnote.. takze nakupujem s rozumom a chaldnou hlavou..

garonka
5. sep 2009

jejda môj drahy je už domaaaaaaaaaaa, vraj dostal defekt, no nič aj vyhovorky musím stráviť hoci aj nepravdive 😝 a olizuje sa tu so psom lebo jeho naš havo zbožňuje 😀 no a robí si večeru klobasky, kečup, tatarska, ja zas mam hladovať 😠

garicka
5. sep 2009

my sme pozvaní na oslavu 1. narodením maličkej najlepšej kamarátky o mesiac, tak rozmýšľam čo jej kúpiť.... asi to bude nejaká hračka, kozmetika

garicka
5. sep 2009

zazi

a ja tú mastičku vietnamskú čo som si kúpila neviem otvoriť 😀 😀 😀

garonka
5. sep 2009

ja som ho dnes zastavila hej hej to je veľmi drahe, take ani v obchode nemaju a môj brat keď som mu vravela, aky je jeho synator naročny, kyval rukou že s tym legom ich buzeruje už mesiac ale jeho to prejde 😀 som mu kupila granko XXL balenie s hrnčekom, ešte dostane pulovrik a to stačí 🙂

garicka
5. sep 2009

garonka

tak to je riadna provokácia keď máš diétu, daj si aspoň ovocie a pomysli si že je to klobáska. 😉

garonka
5. sep 2009

garička

určite malu poteší viac hračka a kozmetika ako oblečko nie? nejaku peknu hračku a knihu jej kup a hotovo, veď dnes je všetko neskutočne drahe 😎

garonka
5. sep 2009

garička

joj veľmi rada, ja som do seba napchala ovocie hrozno a slivky, sprchla som sa nakremovala a umyla zubky 😠 no jesť ani nebudem, ale pizzu by som si strašne prestrašne dala 😝 ušla som do spalne i tu mam telku aspoň nemusím kukať futbal.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre