• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
robim si prehlad pretoze aj ked som z kosic tento rok budeme s manzelom v ziline tak by som tam urcite chcela mat nejakeho doktora, zatial chodim do cadce k primarovi.
mas nejake odporucanie alebo naopak? dakujem
8. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. garonka tak to aj ja chcem vediet.. a velmi silno.. co porabate?
8. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi čaukoooooooooo, ja si lakujem nechty som sama doma ako furt :grinning: drahy príde za hodinku zbalí veci a rano hajde na súťaž príde v piatok, tak sa budem nudiť a vidieť na koníkovi ako nejaky zavislak :grinning: a ty čo robkaš?
8. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na akú súťaž? Ty máš doma nejakého športovca? ja som začala robiť domáce karamelové košíčky.. teda zatiaľ len pečiem, karamel budem robiť pozajtra,,
8. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieščo našla som si na nete že či sa v ZA niekde nahodou nerobí genetické sono našla som zavolala a to bola sukromna gynekologicka amb. tak som tam už rovno aj ostala a som max. spokojna to je neskutočna starostlivosť a keby sa dalo chcela by som ho mať aj pri pôrode a kedy sa sťahuješ
8. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi ale nieeeeeeeeeee :grinning: to len v robote maju take súťaže medzi okresmi skončil prvý tak ho poslali do Senca na celoslovensku súťaž............mňam karamel a robíš zo salka že? ja som ich robila na veľku noc a jedla som ich sama :grinning:
8. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi veď to je tu za rohom.. v Senci... no áno, varím karamel zo salka.. my to zbožňujeme už roky.. inak malé sa dnes vrtí jak tarzan... od rána a ešte ho to baví...
8. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme uz vlastne tam len zatial na hotely, kym nam dorabaju byt ale v piatok zacina liga cize v nedelu stahujeme uz do bytu..
a kde je ta sukromna?
8. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam salko a u nas ho jem iba ja lebo každému to pripada sladke až až a ja salko zbožňujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: mľask ale dala by som si ......zlostí ťa čoooooooooo? ja svoje ešte necitím :frowning2:
8. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na farskych schodoch ja ti pošlem zachvilku jeho stranku teraz idem preč z internetu
8. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale len trošíííčka.. som rada že aspoň viem že je v poriadku..
8. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki dakujem :slight_smile:
8. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem baliť veci dahemu lebo ten si nedajbože vezme moje veci :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú nockuuuuuuuuuuu vám :wink:
8. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi o by bolo blbé keby si zabalil tangáče, že? tak pekný večer..
8. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano som tehotna aj ja :wink: ja som v 12tt vy to mate blizsie ja az koncom marca a tiez by som uz chcela vedet co to bude a vobec uz by som ho chcela mat v rukach pri sebe :slight_smile:
8. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, nika, dočkáš sa... ja som sa nevedela dočkať kým budem cítiť ako sa hýbe.. no a terorizuje ma dnes od rána..
8. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už si bola na sone????
8. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či to patrilo mne.. ja som bola dnes na poradni , ale nič som nevidela.. ani doktor.. tak som volala kamoša, nech nám vybaví 3D.. ja už sa neviem dočkať..
8. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miumia gynpaucin.sk...ak smiem vedieť ty už si na materskej či ešte pracuješ??
8. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to 3Dto je vec to je neopísatelny zažitok ti poviem mne tiež povedali na to 3 D že nieje isty že na 70% je to dievčatko tak snad mi nabuduce nepovedia že je to chlop:slight_smile:ale ved to je v podstate jedno len aby bolo zdrave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne.. ale chcem konečne pokúpiť nejaké vecičky a kočík, tak nech viem v akej farbe.. a ako vyzerá krpec do tváričky
8. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale aspon vies ze tam je ked sa mrvi :slight_smile: a to musi byt super pocit ,jaaaj ja uz sa tesim :slight_smile:
8. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja plakala a potom si cmulala palček kopla nožičkou uško jej bolo pekne vidieť bež neolutuješ vieš len ja som kupovala vecičky už predtym a kupovala som neutral a nič tym hadam nepokazim aj biela je pekna a oranžova a tak dalej:slight_smile:
8. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika232 no maš pravdu je to taky uzlík radosti a šťastia a mocissko ho lubim tiež by som už chcela držať v naruči:slight_smile:ale ešte si musime počkať
8. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ja sa na to tiež teším, kedy bude už tu s nami.. ale ešte to potrvá.. doteraz to bola prechádzka ružovým sadom..
8. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked to tak straaaasne sa vlece a vy uz aj nakupovat mozte ... ja este musim chvilku pockat,to by bolo este moc skoro,jaaaj a na kocik sa tesim ked pojdeme vyberat :slight_smile: mate uz niaky predbezne vybraty?
8. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nie no hlavne aby bol praktikuš :grinning: a žiadny komplikovany ja som drobna osôbka tak aby to nevyzeralo divne:slight_smile:vecičky budu a boli ešte nakupiš take krasne neboj sa v ktorom si tyždni??
8. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka no ved uvidíme ale prinajmenšom nam ešte len začina to najťažšie obdobie ...
8. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak.. ja som dnes testovala v obchode maxi cosi mura, je parádny, ľahúčko sa ovláda, perfektný, len je dosť drahý.. ja by som ho brala aj z druhej ruky.. pozerám teraz na rakúskych stránkach, či ho niekde nenájdem..
8. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som v 12tt. a v ktorom tyzdni sa chodi na to 3d? a aky je rozdiel medzi 3D a 4D?
8. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok