Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miumia
8. sep 2009

robim si prehlad pretoze aj ked som z kosic tento rok budeme s manzelom v ziline tak by som tam urcite chcela mat nejakeho doktora, zatial chodim do cadce k primarovi.
mas nejake odporucanie alebo naopak? dakujem

zazalienka
8. sep 2009

ahojte.. garonka tak to aj ja chcem vediet.. a velmi silno.. co porabate?

garonka
8. sep 2009

zazi čaukoooooooooo, ja si lakujem nechty som sama doma ako furt 😀 drahy príde za hodinku zbalí veci a rano hajde na súťaž príde v piatok, tak sa budem nudiť a vidieť na koníkovi ako nejaky zavislak 😀 a ty čo robkaš?

zazalienka
8. sep 2009

na akú súťaž? Ty máš doma nejakého športovca? ja som začala robiť domáce karamelové košíčky.. teda zatiaľ len pečiem, karamel budem robiť pozajtra,,

valria321
8. sep 2009

vieščo našla som si na nete že či sa v ZA niekde nahodou nerobí genetické sono našla som zavolala a to bola sukromna gynekologicka amb. tak som tam už rovno aj ostala a som max. spokojna to je neskutočna starostlivosť a keby sa dalo chcela by som ho mať aj pri pôrode a kedy sa sťahuješ

garonka
8. sep 2009

zazi ale nieeeeeeeeeee 😀 to len v robote maju take súťaže medzi okresmi skončil prvý tak ho poslali do Senca na celoslovensku súťaž............mňam karamel a robíš zo salka že? ja som ich robila na veľku noc a jedla som ich sama 😀

zazalienka
8. sep 2009

xixi veď to je tu za rohom.. v Senci... no áno, varím karamel zo salka.. my to zbožňujeme už roky.. inak malé sa dnes vrtí jak tarzan... od rána a ešte ho to baví...

miumia
8. sep 2009

no my sme uz vlastne tam len zatial na hotely, kym nam dorabaju byt ale v piatok zacina liga cize v nedelu stahujeme uz do bytu..
a kde je ta sukromna?

garonka
8. sep 2009

mňam salko a u nas ho jem iba ja lebo každému to pripada sladke až až a ja salko zbožňujem 😝 mľask ale dala by som si ......zlostí ťa čoooooooooo? ja svoje ešte necitím ☹

valria321
8. sep 2009

na farskych schodoch ja ti pošlem zachvilku jeho stranku teraz idem preč z internetu

zazalienka
8. sep 2009

aaale len trošíííčka.. som rada že aspoň viem že je v poriadku..

miumia
8. sep 2009

oki dakujem 🙂

garonka
8. sep 2009

baby idem baliť veci dahemu lebo ten si nedajbože vezme moje veci 😀 😀 😀

dobrú nockuuuuuuuuuuu vám 😉

zazalienka
8. sep 2009

xixi o by bolo blbé keby si zabalil tangáče, že? tak pekný večer..

nika232
8. sep 2009

ano som tehotna aj ja 😉 ja som v 12tt vy to mate blizsie ja az koncom marca a tiez by som uz chcela vedet co to bude a vobec uz by som ho chcela mat v rukach pri sebe 🙂

zazalienka
8. sep 2009

neboj, nika, dočkáš sa... ja som sa nevedela dočkať kým budem cítiť ako sa hýbe.. no a terorizuje ma dnes od rána..

valria321
8. sep 2009

a už si bola na sone????

zazalienka
8. sep 2009

neviem či to patrilo mne.. ja som bola dnes na poradni , ale nič som nevidela.. ani doktor.. tak som volala kamoša, nech nám vybaví 3D.. ja už sa neviem dočkať..

valria321
8. sep 2009

miumia gynpaucin.sk...ak smiem vedieť ty už si na materskej či ešte pracuješ??

valria321
8. sep 2009

to 3Dto je vec to je neopísatelny zažitok ti poviem mne tiež povedali na to 3 D že nieje isty že na 70% je to dievčatko tak snad mi nabuduce nepovedia že je to chlop🙂ale ved to je v podstate jedno len aby bolo zdrave 😝

zazalienka
8. sep 2009

presne.. ale chcem konečne pokúpiť nejaké vecičky a kočík, tak nech viem v akej farbe.. a ako vyzerá krpec do tváričky

nika232
8. sep 2009

no ale aspon vies ze tam je ked sa mrvi 🙂 a to musi byt super pocit ,jaaaj ja uz sa tesim 🙂

valria321
8. sep 2009

moja plakala a potom si cmulala palček kopla nožičkou uško jej bolo pekne vidieť bež neolutuješ vieš len ja som kupovala vecičky už predtym a kupovala som neutral a nič tym hadam nepokazim aj biela je pekna a oranžova a tak dalej🙂

valria321
8. sep 2009

nika232 no maš pravdu je to taky uzlík radosti a šťastia a mocissko ho lubim tiež by som už chcela držať v naruči🙂ale ešte si musime počkať

zazalienka
8. sep 2009

veď ja sa na to tiež teším, kedy bude už tu s nami.. ale ešte to potrvá.. doteraz to bola prechádzka ružovým sadom..

nika232
8. sep 2009

a ked to tak straaaasne sa vlece a vy uz aj nakupovat mozte ... ja este musim chvilku pockat,to by bolo este moc skoro,jaaaj a na kocik sa tesim ked pojdeme vyberat 🙂 mate uz niaky predbezne vybraty?

valria321
8. sep 2009

ešte nie no hlavne aby bol praktikuš 😀 a žiadny komplikovany ja som drobna osôbka tak aby to nevyzeralo divne🙂vecičky budu a boli ešte nakupiš take krasne neboj sa v ktorom si tyždni??

valria321
8. sep 2009

zazalienka no ved uvidíme ale prinajmenšom nam ešte len začina to najťažšie obdobie ...

zazalienka
8. sep 2009

presne tak.. ja som dnes testovala v obchode maxi cosi mura, je parádny, ľahúčko sa ovláda, perfektný, len je dosť drahý.. ja by som ho brala aj z druhej ruky.. pozerám teraz na rakúskych stránkach, či ho niekde nenájdem..

nika232
8. sep 2009

som v 12tt. a v ktorom tyzdni sa chodi na to 3d? a aky je rozdiel medzi 3D a 4D?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre