Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

slovakia13
9. sep 2009

ja som prave teraz hodila foto z bruska 🙂
dievcata ked budete po 30tt ,tak sa zacnete tesit aj vy 🙂 pomaly uz zacinam mat dost a to ma caka este 8tt 🙄

garonka
9. sep 2009

slovakia

fíha krasne bruško a ešte si sa aj do zrkadla perfektne dopasovala, i ja chcem take zrkadlo len môj drahy papuľuje, že kde ho dam, keď mam zrkadla skoro v každej izbe 😀

garicka
9. sep 2009

slovakia

tvoja princezná zvykne mať štikútku???

akurát sa rehocem lebo moj drahý vybral cestoviny do polievky z chladničky, nezohrial, dal na nich kečup a že - špagety 😀 😀 😀 😀 ale ide si ich dať zohriať.... jááááj to je....

garicka
9. sep 2009

slovakia

veľmi peknučké 🙂 ty máš ešte 8tt ale ja ešte 14 tt 😲 . ale som rada že sa už približujem k 30 tt.... inak ako sa máš? berieš nejaké lieky? už si nemusela do nemocky? kedy začínaš vlastne materskú?

slovakia13
9. sep 2009

obrovske!!!!!!!
a uz sa mi urobila aj stria okolo pupka 😒 a to sa pravidelne natieram......no co uz ,hlavne nech sa malej paci 😉
garonka a zajtra az vsetko dobre dopadne az ste ok 😉

garonka
9. sep 2009

baby nieže mi utečiete vyvenčim hava a hneď som späť 😀

slovakia13
9. sep 2009

garicka
citim sa jak velryba na suchu......a zas som na antibiotikach
matersku zacinam 2 tyzdne pred terminom,hadam budeme ok ,ale doktori ma sleduju ,tak som spokojna

slovakia13
9. sep 2009

garicka tak okolo toho 25tt som citila ,ze mala stikutka aj cely den 🙂 az mi jej bolo luto,ale teraz jej to preslo

slovakia13
9. sep 2009

tvoj stikutka?

garicka
9. sep 2009

hej aj teraz pred chvíľkou aj predvčerom a aj v nedeľu 😀 najprv som tomu nevenovala pozornosť ale kamoška vravela že to je štikútanie, lebo jej malá štikútala keď boli na utz (v 7. mesiaci) a nevedeli jej pozrieť srdiečko, tak s ňou hádzalo 😅

garicka
9. sep 2009

ale nevyzerá žeby si bola ako veľryba, bruško nemáš veľmi veľké, ja od toho magne ho mám nafúknuté a začíname s dietou lebo mám tehu cukor, tak dúfam že niečo schudnem zo seba a priberať už bude len miško.
idem už hodiť tie fotky do albumu

slovakia13
9. sep 2009

kde mas aktualne foto,cakam 😉
inak ahoooooj,ja musim do prace 🙂

garonka
9. sep 2009

som tuuuu 😀 havo nechcel dnu 😠

garicka
9. sep 2009

čau havovi bolo dobre vonku že?

garonka
9. sep 2009

opuchla mu papuľa, vyzera smiešne rano s nim zabehnem k veterinarovi, že čo mu je, ale keby ho bolel zub nebol by taky pokojny, no som zvedava, čo trepne 😝

garicka
9. sep 2009

mrkni do môjho albumu 😉 ako sme narátsli...

a máš nejakého svojho zverolekára?

garonka
9. sep 2009

juj ale sa guľate 😀 😀 😀 to maš štvorlístok ako z reklamy čo chodí na maslo či niečo také, mne sa nikdy nepodarilo nájsť 😕

hej mame mam sa k nemu dotrepať o pol 8 to sa zas nevyspím ale havo prvorady, teraz spí ale nebudem opuch zanedbávať

garicka
9. sep 2009

a ideš busom? teda máš tiež nabitý týždeň...

môj mnž sa smial z toho fotenia lebo som sa fotila sama a cez 2 sekundovú samospúšť, total brutal 😀 . minule som pozerala do albumu jankohrasko a ona má spravené perfektné tehu fotky čo im robil fotograf. tiež by som to brala...

garicka
9. sep 2009

som sa tešila na dr. house ale ide fucík 😠 . tak fičí panelák, a potom sa teším na CSI Miami.

garonka
9. sep 2009

nie nie svokor ma zvezie, lebo to je jeho znamy, tak nas vezme raz dva, iba sa chcem uistiť, že je v poriadku, no to veru mam nabity týždeň dnes ma kríže začali bolieť, normalne som sa citíla ako stara baba 😝

hej videla som jankohraško album nadherny, i ja by som take fotky brala je to krásna pamiatka 🙂 môj sa zo mňa tiež rehoce, že sa fotím sama, jeho by take nenapadlo 😀

a chyba mi už večer na mňa vylezie nostalgia, že kde jeeeeeeeeeeeeeee ☹

garonka
9. sep 2009

ja kukam panelak, a v spalni budem pozerať Animal Planet to je moja stanica 😀

garicka
9. sep 2009

to šiel dnes?

ja som skúšala hľadať na nete či v KE nefotia, ale zatiaľ som nenašla.... ak zistím tak dám vedieť 🙂 mňa už ťahá do spania, tak neviem či nenahrajem CSI a nepôjdem spať po paneláku... zajtra budem na nete do tej 10.15

garicka
9. sep 2009

my nemáme animal planet, ja si rada pozriem zvieraciu kliniku, škoda že už to nejde na jojke. to čo ide na joj plus sú asi reprízy....

garonka
9. sep 2009

no rano šiel a stískal ma i babenku daval pusu svokra len kukala 😀 😀 😀 😀

v Nostalgii v Košiciach fotia všeliake fotky nam robili svadobne a fotia i male deti čokoľvek, len draho 😠

i mňa ťaha hajať, len dokukam panelak a hajde do postieľky

tak dobru nocku a zajtra som na nete i ja 😀 a potom mame rande 😀 😀 😀

garicka
9. sep 2009

nostalgiu poznám, nosia do mojej bývalej robotky tlačiť fotky, tak tam radšej nie, nemusia moji bývalí kolegovia všetko vidieť, nie? 😉

len nech svokra vidí ako sa ľúbite.... a budete ešte viac keď sa drobček narodí...

xixi rande v nemocke som nemala 😀

pa

zazalienka
9. sep 2009

ahojte kočky..

garonka
10. sep 2009

bré ránko, som hore skoro celu noc nevedela som spať 😠 som sa len prehadzovala, samej v tej posteli zle to akoby som na letisku spala 😀

garicka
10. sep 2009

čauky baby,

už som hore od siedmej ale kukla a nik tu nič nepísal tak som vypla PC... garonka už si doma s havkom? zazi večer si prišla k nám neskoro... ja ani neviem ako som zaspala....

garonka
10. sep 2009

no aspoň niekto tu je 😀 až po obede ideme jak prídem zo šace, ale nejak odpucha no i tak ho mam ísť ukazať

ja som celu noc sa len prehadzovala 😠 a unavena som ako pes

garicka
10. sep 2009

ja som spala dobre ale ráno ma bolela hlava, ale kávička pomohla 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre