Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

silvuska_tn
10. sep 2009

Ahojte zienky, chcela by som sa k vam tiez pridat, cakame babo 1.1.20010 a tiez mam vela otazok, a bojim saked ma nieco pichne a podobne veci, verim ze tu niekto aj poradi

silvuska_tn
10. sep 2009

2 dni ma tak pichalo v brusku tak som sla doktorke vravela ze by malo byt vsetko ok, ale nechala ma radsej doma oddychovat,tak mam cas popiat s vami

garonka
10. sep 2009

silvuska

ahoj a vítaj medzi nami v koľkatom si týždni? Lebo zo začiatku take pichnutie nevadí, maternica sa rozťahuje ale dobre, že si doma odychneš 🙂

alexandrah
10. sep 2009

garonka - u nas neni morfo povinny, lebo sa za neho plati, tak nie kazdy na neho ide, ale je to rozhodne dobra vec.

garonka
10. sep 2009

ja len preto lebo niektorí vravia, že je povinny a iní nie, a záleží od lekára či ma s poisťovňou nato zmluvu či prepláca ten utz ale vraj to nieje veľa 10 €, no ja mam z neho strach obrovsky 😔

silvuska_tn
10. sep 2009

som 24 tyzdni, ale hlavne ze je vsetko ok a odpociniem si

garonka
10. sep 2009

silvi fíha tak to si ďalej ako ja 😀 a krásny datum pôrodu maš 😉

magua
10. sep 2009

Ahojte, chcem sa vas spytat na vas nazor o farbeni vlasov v I.trimestri. Ja si totiz farbim mesacne a teraz neviem, ci tomu spuntovi neublizim 🙂

silvuska_tn
10. sep 2009

garonka toho sa nemusis bat, sice tiez som bola pekne nervozna ked som nan isla v 20t, ale je to nile ked vidis to babo ako sa tam hybe, krasny zazitok

garonka
10. sep 2009

magua

neodporučaju si farbiť vlasy v tehu ale su aj farby bez amoniaku vyrába ich Loreal

silvuska_tn
10. sep 2009

no nat tym dnom sa bavime vsetci tak sme zvedavi ako to vyjde

garonka
10. sep 2009

xi xi ale sa vam podarilo 😀 😀 😀 😀 mne vychadza termín na bratove narodky ale môže to byť aj skôr

silvuska_tn
10. sep 2009

garanka
a tebe by sa to mohlo podarit na valentina, co t nato?
moj manzel je narodeny na valentina 🙂

garonka
10. sep 2009

u nas ten februar je suprovi, brat i sestra maju narodky a aj neter mama sa chytala za hlavu že sa nedoplatí 😀 vidíš na Valentína by to bolo krásne

silvuska_tn
10. sep 2009

prepac nejak som ti poplitla nick garonka 🙂

garonka
10. sep 2009

silvi

ale v pohodeeeeeee, my si tu ani preklepy nevšímame 😀 ani som to nezaregistrovala 😀

silvuska_tn
10. sep 2009

uz som tu. to ma tesi lebo asi kazdej sa podari nejaky preklep

garonka
10. sep 2009

aj aj som tuuuuuuu, bola som v obchode a teraz papam 😝

garicka
10. sep 2009

ahoj silvuska a vitaj 😉
mňa tiež pichalo na pravej strane ako sú vaječníky ale doki povedal že to mám na starosti maternica 😝

garonka
som ti zabudla povedať že ani nechty by sa v tehu nemali lakovať, je to podobné ako s farbením vlasov....

baby ja som tak vedela že je ten morfologický utz povinný tak sorry ak som dala mylnú info 😵

silvuska_tn
10. sep 2009

halooo, uz tu nik nie je?

garicka
10. sep 2009

ja som tuuuuu 🙂

garicka
10. sep 2009

garonka
čo dobré papáš??? s havom ste boli?

silvuska_tn
10. sep 2009

ahoj garicka,
no aj mna veru prava stana pichala, tak som rada ze nie som sama

garicka
10. sep 2009

mňa tam bolelo tak pred 3 týždňami a som sa zľakla či to nie sú kontrakcie, lebo ma pichalo každých 5 minút tak hodinku v kuse... ale bruško som tvrdé nemala....

ale to tá maternica nás tak šalí. ešte nemáte vybraté meno pre malinkú?

garonka
10. sep 2009

moja a ty si kde bola? že ťa tu nebolo? 😀

silvuska_tn
10. sep 2009

asi uz aj ano, mala by to byt Viktoria

mas super album spraveny paci sa mi to , ja mam zopar foto ale nemam to nejak dane dokopy

silvuska_tn
10. sep 2009

ja ?
bola som vyvesat pracku a nieco pospratavat

garicka
10. sep 2009

garonka
tak čo si jedla???? ja budem chlebík s maslom a zeleninkou lebo som dnes schrúmala skoro ôpolovicu makového závinu (hanbííííím sa.... 😨 )

silvuska
a teraz si na PN? dokedy? len 2 dni?

silvuska_tn
10. sep 2009

no jo na pn tak 2 tyzde asi mam ist do poradne 24.9 tak potom sa uvidi,oddych mi neuskodi 😀

garicka
10. sep 2009

silvus
to si myslela môj album 🙂 . keď hej tak diky ale nemám tam toho veľa, sú aj baby ktoré tam majú toho spústu.

baby idem tam hodiť ešte jedno oblečko pre drobca čo sme zdedili a je na 0-3 mesiace....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre