• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
okiiii, pozerám že už píšem jak maďar :grinning: že kde kúpila lampu :grinning: :grinning: idem si pozrieť tarzana s P. Brosnanom tak som zvedavá na kvalitu filmu.... inak dnes zomrel môj obľúbený herec P. Swayze :pensive:
15. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som tu nechce sa mi do sprchy :grinning: ešte pokonikujem 10 min
15. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ani mne sa nechce ísť umývať vlasy, ale musím lebo som ich už asi cez týždeň neumyla, nejako sa mi teraz nemastia a doma môžem mať aké chcem.

pizza vybratá len je veľmi horúca, tak ju idem trošku pofúkať
15. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.babyeshop.sk/katalog.php?kategorie=48718

som vam hodila link ja som už minule pozerala tie nalepky na stenu
15. sep 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja žemľovka už je v žaludku som zvedava čo povie mamina ona robí lepšiu s jablkami a tvarohom mňam
15. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja teraz pozerám že som si kúpila pizzu len so syrom a rajč.omáčkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja tam nemám salááááámkuuuuu :angry:
15. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si si nevšímla :grinning: ja do pizze struham i kopu syru a kukuricu tej by som sa najedla až až :grinning:
15. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja letííííííííííííííííííííííím :grinning: pa pa
15. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dá sa, nabudúce lepšie kuknem... :grinning: máme rovnaké chute :grinning: teiž šaliem za kukuricou a syrom, ale ešte aj za zelenými olivami
15. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaa
15. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky,,tak ako?bruska rastu?tak vam zavidim,,ja si musim este asi pockat kym sa nam podari,,
15. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.. ja som sa az teraz dostala z postele von :stuck_out_tongue_closed_eyes: od rana mam akosi neskutocne nizky tlak :pensive:

zajtra by mali manzela pustit domov...som zvedava ci sa uz prestaneme konecne hadat a aj normalne sa porozpravame-..
15. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau Mirka.. a kde máš manžela? prečo sa hádate?
15. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzela mam este stale v nemocnici..a hadame sa stlae na somarinach ze som neschopna atd.. ma nervy ze nemoze pracovat na jeho tradicnych 150%tka si ich vybija na mne :unamused:
15. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote baby

dydy
neboj aj na teba dôjde a potom sa budeme tešiť spolu s tebou :wink:

mirka
tak podľa mňa už sa aj porozprávate, predsa len bude doma a mať väčší dosah na firmu :slight_smile: tak sa už nebude toľko zlostiť... dúfajme že to tak bude...
15. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to skončil v nemocke po tom úraze na dovolenke? vieš, nečuduj sa mu, tiež to máme v rodine.. proste to sú chlapi.. myslia že bez nich firma nikdy nepôjde.. že nikto nič nevie lepšie než oni.. lenže niekedy je treba poľaviť a preniesť trošku zodpovednosti na iných..
15. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno bodaj by to tak bolo garicka :D kym sa nam to podari tak vy uz budete cakat dalsie :D
15. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari čau.. objavila som fain kočík.. a za dobrú sumu.. Coletto Camarelo Q 12...
15. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dydy
noooo tak to asi nie.... budem rada ak sa v pohode narodí tento drobec...

zazi
aj ja som objavila včera tu na koníkovi na bazáre a dnes tam už nebol, bol za nejakých 330 € bol to presne ten ktorý sme pozerali v obchode a tam stál cez 500 €, a ešte aj v modrej farbe.... juj ale som bola nazlostená keď som ho tam dnes už nevidela :angry: :angry: a používal sa vraj len 2 mesiace....
15. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi a za koľko? a je v obchode, alebo cez inzerciu? a nemáš z neho foto alebo link? a v akej farbe chcete kočiarik kúpiť?
15. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kočík čo sa mi páči stojí v dvojkombinácii 8500 Sk, má veľkú hlbokú vaničku, vystuženú, takže ho neprefúka v zime.. Ty máš aký vybratý? mne sa zdá 500 € hrozne veľa, a čím sú drahšie, tak tým labilnejšie a horšie recenzie čítam..
15. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno tak ja dufam ze dlho cakat nebudeme,,neze si to moj priatel dovtedy kym sa nam podari rozmysli ze ho ce :slight_smile: :slight_smile:
15. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme pozerali na X-lander v bocian baby v KE, tam kde býva garonka... vpredu má 2 a 2 kolieska a števo ho skúšal a povedal že je dobrý aj na zimu... a to budeme teraz potrebovať. lenže to boli verzie z tohto roku 2009 a v moldave nám povedali že minuloročné verzie sú aj o 3-4 tisícky lacnejšie....a sú skoro také isté, tak si objednáme tam
15. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečítaj si recenzie na kočíky v témach výbava.. ja som veľa čerpala odtiaľ.. no a potom od kamošiek.. no a myslím že x-lander je poľský kočík, takže tam bude určite lacnejší.. ja počítam s tým že naše bábo bude dosť veľké a s fusakom sa do malej vaničky nezmestí..
15. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tak viem že sú to poľské kočíky, ale števo nechce ísť do poľska....a prečo myslíš že drobec nude dosť veľký?
15. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj muž má takmer 2 m, ja mám 1,81 m, keď som sa narodila, vážila som 4,30 kg... no a podľa utz je už teraz 12 dní popredu vo vývoji.. teda oveľa väčšie.. takže predpoklad že by sme mali maličké dieťa je minimálny.. švagrov syn sa v troch mesiacoch ledva zmestí do hlbokej vaničky.. a to ej stále teplo.. ja proste rozmýšľam dopredu .. na zimu,,
15. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj tak vy ste až takí vysokí? tak to bude riadny basketbalista :wink:
15. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, tak to ano.. no a inak môj otec keď sa narodil mal 5,60 kg.. gény nezaprieš..
15. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň si môžte povedať že žijete na vysokej nohe... :dizzy_face:
15. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe na veľkej a vysokej.. oki, idem kupiť zeleninku na sviečkovú... mám migrénu jak mraky, potrebujem ísť von.. tak zatiaľ ahoj
15. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok