Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
15. sep 2009

ahojte 😀

miroslava89
15. sep 2009

ejha ste mi vsetky usli??..

garonka,garicka kedy idete na kontrolu do sace??..ja idem asi zajtra rano 😒

garonka
15. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeee som doma 😀

Mirka ja idem zajtra na morfo utz tak na siedmu a Gabika ide vo štvrtok tiež skoro rano, inač moje meno je Lucifér 😀

garonka
15. sep 2009

tehuľky kde steeeeeeeeeeeeeeeee? 🤐

garicka
16. sep 2009

ahojte,

už som online, prajem dobré ránko...

garonka
hneď ako prídeš, tak referuj ako si dopadla na utz, ti závidím že to už máš za sebou. juj len nech si ma nenechajhú v nemocke..... lebo potom budeš za mnou chodiť na návštevy... 😀

vefi89
16. sep 2009

caute babenky,
co dnes planujete?ako vase vysetrenia??

Garonka si my vcera spravila taku chut zo zemlovkou, ze dnes si ju robim na obed 😀

garicka
16. sep 2009

čau vefi a mne drahý robí dnes pirohy lebo poctivo ležím, ale stačí ich len uvariť lebo boli v mrazničke. ale dala by som si aj žemľovku 😉

ako sa máte?

garicka
16. sep 2009

garonkaaaaa
ešte nie si domaaaaaa? myslím na teba

garonka
16. sep 2009

gariiiiiiiiiiiickaaaaaaaaaaaaaa ahooooooooooooj som už doma 🙂 akurat sa napchavam žemľovkou lebo som hladna ako vlk

garicka
16. sep 2009

a ako dopadol utz???? rýchlo píš!!!

garicka
16. sep 2009

juj ani som sa nepozdravila - tak ahoj a prajem dobrú chuť 😉 môj teraz pred chvíľou tak kopol že sa mi elé brucho zatriaslo 😀 😀 😀 ako pri zemetrasení

garonka
16. sep 2009

takže čmaremmmmmmmmmm 😀

sedela som tam 2,5 hod 😕 bol tam chaos ale poriadny utz mi robil Linkesch, taky podareny doktor 😀 takže babo vyzera zdrave, vitalne ale furt skakalo 😀 a vyzera, že mame pinďura tak to bude asi chlapec, a doktor sa rehotal, že male bude nosiť asi veľke topanky 42,43 lebo ma veľke nožičky, no mu vravím môže byť veď môj muž ma skoro 1,96m a aj svokor je vysoky 😅 a aj triple testy som volala, že su ok, takže žiaden strach.
Len musím zajsť za infektologom nech sa i on vyjadrí kvôli tomu, že mi vyskočil ten CMV vírus pozitívny aby som vedela na čom som 🙂

a neboj nenechaju ťa v nemocke, a neboj keby si tam bola na rekreacii tak to si píš, že budem pravidelny návštevník 😀

garonka
16. sep 2009

joj moja šak ja som sa nevedela dočkať kedy prikvitnem domov aby som ti hneď napisala 😀 môj drahy sa hneď rehotal, že rychlo rychlo k pc 😀

garonka
16. sep 2009

a nevidela som Dosedlu ale apoň som si prečítala jeho diplomy 😀

garicka
16. sep 2009

a všetko OK???? takže zasa si nemal šťastie na dosedlu 😀 😝 . uvidím ja, kto bude zajtra. a dlho si čakala? a ktorý lekár robil utz?

garonka
16. sep 2009

no zatiaľ to vyzera, že babo je ok 😉 som zvedava ako sa bude vyvíjať ďalej, hej sedela som tam 2,5 hod, ale predomnou boli asi 4 objednane a ani jedna neprišla to doktora trochu vynervovalo, že vyjdu pacientkam v ústrety a oni nikde , taky mlady doktor Linkesch sa vola, tiež srandovny 😀

tak ja mam na toho Dosedlu asi smolu ☹ a ani som ho nevidela aky je fešááááááááák

drahy chce že keď vyjde naisto, že to je chlapec by chcel aby sa volal po ňom Miško 😠 mne sa veľmi páči Tobiás 😝

garicka
16. sep 2009

a bol stebou dnu aj mužíček? si ho nakoniec prehovorila?

garonka
16. sep 2009

vieš čo sedel pri mne asi hodinku tak ho to prestalo baviť šiel si kupiť kávu a počkal potom v aute 😠 ale tak mu treba lebo ľutuje, že chrustika nevidel 😀 to v čakarni dvaja takí boli potom šli het, a môj už si vybavuje, že na 3D utz pôjde lebo tam babo krasne vidieť. No ja neveľmi chcem ten utz lebo je drahy, a v šaci robia i 4D a stojí 66 € tak to je veľa nie?

garicka
16. sep 2009

😉 tak nech to bude dievčatko....

http://www.nemocnicasaca.sk/modules.php?name=Ne...

posielam ti link na nemocnicu v šaci, je tam aj dosedla a vlastne všetci lekári 😉

garicka
16. sep 2009

ja som bola na morfologický v KE a spravil mi tam aj tú 4D fotku čo mám v albume. bola som v KE u Dankovčíka a pekne cez 3D, 4D nám poukazoval celého drobca a aj guličky a pipíka 😀 , platila som tam 23 € (keď máš sprievodný lístok, a keď ideš bez sprievodného lístka, tak platíš niečo cez dvojnásobok). dankovčík má ambulanciu oproti jumbu pri železničnej nemocke....

teraz si neplatila nič?

garonka
16. sep 2009

fíha to je super stránka drahy už študuje 😀 no a tam je ten Linkesch 😀 jeeeej a Dosedla je fešáák krásny to chlap 😵

garicka
16. sep 2009

hej a pozri aký je mladý, však môže mať toľko jak ja 😲 . no možno o 1-2 roky viac, ale je srandista a linkesh je taký flegma v pohode a tiež srandista....

garonka
16. sep 2009

nie neplatila som a mne to nepripadalo ako morfologicky utz skôr ten klasicky ale diktoval miery a ja sa do tých čísel nevyznam 🙂 ale tu maleho nožku mi zväčšil aby som videla ake ma veľke chodidla 😀

garicka
16. sep 2009

tak to hoď do albumu, nech sa mrknem 😉

garonka
16. sep 2009

Dosedla ma asi 30 nie? ty maš koľko 28? ja mam 27 😀 starnem 😀

najprv nechcel robiť utz, lebo niesom v 20tt ale v 18tt ale Richnavsky dal pečiatku, že mam mať a hotovo ale ozaj mi to nepripadalo ako morfo utz ale male bolo podarene, skakalo tam 😀

garonka
16. sep 2009

joj ja truba som fotku nepytala 😠 ale mne urobí utz doktorka 29.9 to ma môj drahy meniny tak mu dam darček 😀 fotku pinďura 😀 😀 😀

garicka
16. sep 2009

ja mám 29, starnem i ja, už ťahá na 30 😀 😀 😀 ale až v máji.... fakt skákal? môj bol flegma ležkal a pritom som si dala aj trochu kávy aby ho prebrala 😀

garonka
16. sep 2009

ja som normalne žasla čo tam v bruchu vystrája 😀 tak ho potom doktor tym čudom čo ho monitoroval, trochu pobuchal tak bol kľudny 😀 ale nohy nam krásne ukazoval 😀 tvoj taky kľuďasko 😀 možno i naše babo bude kľudne ale dnes neviem čo mu bolo 😀 predvádzanie asi 😀

ja mam narodky v juni to si znamenie blíženci či byk?

garicka
16. sep 2009

ja som blíženci a ty? tiež?

garonka
16. sep 2009

aj aj som blíženec fíha to jaka nahoda nie? 😀 že sme sa nespoznali skôr, ale rande v nemocke bolo super 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre