Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
19. sep 2009

ahoj kočky, asi už spíte.. zajtra o desiatej doobeda ideme na 3D, tak držte palčeky nech všetko dobre dopadne.. ozvem sa večer, pôjdeme hneď do Nitry trošku povymetať obchodíky.. a vyvetrať sa.. tak peknú noc..

garonka
20. sep 2009

bréééééééé ránko tehuľky 😉 dnes je tiež tak nadherne vonku ako včera, len ja som sama moja polovička ušla na huby 😀

garicka
20. sep 2009

ahojte,

na chvíľku som došla na net. ako sa máte tehulky?

garonka
20. sep 2009

jej ahoj, už si hore? a tiež sama? 🙂

garicka
20. sep 2009

ahoj

hej ešte sama aj môj šiel ráno o pol siedmej na huby, ale nič nenašiel 😝 😝 . vlastne našiel 2 ale boli chrobačné.... tvoj kam išiel na huby?

ešte ho čaká doma varenie, len som ešte po včerajšom jeho varení nepopratala kuchyňu, tak dúfam že tak skoro nepríde.... robím tak na etapy, bojím zajtrajšieho utz... už som sa aj začala pomaly baliť, čo ma napadne to si odložím na posteľ 😀

garonka
20. sep 2009

môj sa strepal teraz pred 15 minutami, išiel do lesa vyobliekany až som na neho kukala, cely v zelenom 😀 neviem skade vyhrabal maskačove nohavice, vraj pôjde do Čermeľa alebo do Košickej Belej, bral kočík ale mu vravím, že príde naprazdno alebo s chrobačnými hubami 😀

a čo fajnove varí Števko? môj včera urobil husaciu polievku a druhe jedlo mam na starosti ja, tak len šupnem ryby do alobalu

zas sa balíš? neostaneš v nemocke veď sa nenamahaš a relaxuješ 🙂 tak pekne zajtra u utz prídeš domov rovno k PC 😀 a o koľkej ráno ideš?

garicka
20. sep 2009

ja som na svojho tiež ráno "vybehla" že prečo berie do lesa zelené nohavice a zelenú kockatú košeľu... ja keď idem do lesa tak idem len v červenom lebo sa stále bojím že sa stratím... 😀

my ešte máme polievočku z piatka šošovicovú s mrkvou a mliekom (včera sme ju zabudli jesť 😀) a vybral nejaké kuracie stehná, a k nim asi ryžu abo čo....

ja si PC beriem so sebou ak sa mi podarí nadštandradka.... a idem hneď ráno aby som nemusela dlho čakať... na siedmu.... ide aj jedna moja kamarátka na kontrolu ktorá ležala v nemocke vtedy ako ja. ona má termín už o mesiac a sme srandovali že si nás nechajú obe a budeme spolu na izbe. ona bola tiež aj vtedy v nemocke ako ty...

garonka
20. sep 2009

mňam stehienka a ryža 😉 ja si ich urobím keď budem doma sama len ryžu neviem dobre uvariť buď je lepkava alebo sa mi rozvarí 😠

neopovaž sa baliť 😕 lebo prídem za tebou a všetko ti poskrývam 😀

aha už viem ktorá, taka blondínka? sa mi zdá, že ona asi 2x potratila a teraz čaka tretie či nie? Myslím že ležala na izbe č. 2 alebo 3

garicka
20. sep 2009

joj to neviem či potratila ale má také svetlejšie vlasy možno troška dlhšie ako ty a je chudučká len bruško má ako tehulka. a hej ležala na izbe č. 2 aspoň mi tak vravela. len spomínala že už od začiatku má ťažkosti s tehu.

keď budeš variť ryžu tak ju var v pomere - 2 poháre vody a 1 pohár ryže. daj ju do varu a potom vypni ona dôjde sama. keď sa ti zdá že je veľa vody tak z nej odlej. neviem aký máte sporák, my elektrický, tak keď mi zovrie tak ju vypínam lebo platňa je teplá a tak mi pomaly tá ryža dôjde... 😉

inak včera miško bol málo aktívny až som sa bála, ale asi len nemal svoj deň 😨 .

garonka
20. sep 2009

jaj tak viem ktorá, ja som mala spolubyvajucu na izbe a ta vedela všetko furt vyzvedala, a sa mi zda, že tvoja kamoška na trojke ležala, take mile žieňa ale vyzerala stále vytrapena a ani sa nečudujem a šla domov vtedy keď aj ja 🙂

no tak vyskušam tu ryžu lebo furt pokazím 😠

jej Miško 🙂 asi bol veľmi unaveny tak mu bolo lepšie keď si mohol pospať 😉 my sme šli spať o druhej v noci, kukli sme Supermana, potom ten nezvratny osud na markize a hneď za tým na prime 😀 a ešte mi drahy natieral bruško, tak sme zaľahli o 2.15 😅

garicka
20. sep 2009

ja som začala pozerať tých psov na jojke a po deviatej som ich dala nahrať aj jamesa bonda, len či ho budem pozerať. chcem ho vidieť len tak zo srandy... a potom o desiatej sme klasika naháňali komára po izbe 😠 😠 ďalších 20 minút...

garonka
20. sep 2009

skus komarov vysávať, moja mama pravidelne vysáva komarov zo spálne normalne ma vysávač vedľa postele 😀 😀 😀 my v byte nemáme komarov našťastie ale zimu 😠 😠 😠 chceli sme konečne okna vymeniť neviem či sa nam podarí do konca roka, a teraz mam upchatu nosnu dierku tak som sa už naparovala nech prejde 😎

garicka
20. sep 2009

ja som si ešte pred 2 mesiacmi kúpila sprej do nosa pre deti lebo vtedy bol chorý aj števo a pre istotu som už kúpila aj sebe....

garonka
20. sep 2009

ja zas spreje do nosa neznašam ale vraj Sterimar je dobry myslím

garicka
20. sep 2009

otrivin mám odskúšaný, tak uvidím aký bude ten detský...

garonka
20. sep 2009

aha i ten poznam a aj Mucocolvan či ako sa vola je vraj dobry, zas Vibrocil mi nerobíl dobre, lebo mi vysušoval sliznicu,

dnes čo budete porábať? ja som chcela zbehnuť do optimy či nemaju niekde dlhy sveter nad kolena

garicka
20. sep 2009

števo chcel zbehnúť na cintoríny odniesť ešte kvety čo sú na záhrade, len ja rozmýšľam či ísť alebo radšej ostať doma ležať... moc sa mi nechce chodiť....

garonka
20. sep 2009

tak toľko vybehnuť môžeš veď nepôjdete peši nie? ja zas neviem či somnou pôjde do optimy, len zakuknuť či maju také svetre.
No ma v košíku 6 bedle, a paru suchohríbov, dobre, že ja bedle nemôžem a ani nič vypražane, dopekla, zas sa budem skrývať aby som všetkých nevidela ake fajnoty jedia 😠

garicka
20. sep 2009

juj a ja tak ľúbim vyprážané huby.... mňamky 🙂 ty si dáš rybku 😵

garonka
20. sep 2009

už sa mi nechce robiť ryby 😀 zjem len mäsko z polievky, zemiaky a zeleninku 😉 treba mi zmyvať podlahy i požehliť ale vôbec sa mi nechce nič robiť to taka leniva som v živote nebola 😠

garonka
20. sep 2009

zas sme len my dve tu? ostatne tehule asi varia, vypekaju a nam je dobre máme mužíkov čo všetko urobia 😀 😀 😀

garonka
20. sep 2009

idem konečne upratať, zastavím sa neskôr 😉

garicka
20. sep 2009

inak taký čas som aj ja bola veľmi lenivá, ale vieš ako by som teraz robila? mám strašnú chuť, lebo z toho ležania mi stoja už vlasy dupkom... 😠 😠 😠

môj už prišiel domov ale ešte neprišiel hore... tak utekaj pratať

papaaaaa

miroslava89
20. sep 2009

dobre ranko😀

garicka
20. sep 2009

ahoooj mirka,

teraz ste vstali? dobré ránko potom 😉

miroslava89
20. sep 2009

teraz som vstala..akurat ze som povysavala obyvacku a zapla som net 😀 taka dobra needela..

drobcekli
20. sep 2009

Ahojte,, ja že čo za ťažké témy sa tu rozoberajú pod názvom ,,,prvý krát tehotné... a tu veget 🙂))

miroslava89
20. sep 2009

drobcek tazke temy sa tu tiez niekedy rozoberaju😉 ale tak vecsinou "kecame" len tak o tom co pride.. 😀

miroslava89
20. sep 2009

kade sa tulate? ja som uz aj upratala a vas niet 😝

garicka
20. sep 2009

čaute,

tak ja zasa tu... je tu niekto??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre