• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ahoj Gari!!!

Ako sa mas??co si dnes robila?? :grinning:
20. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vefi,

zasa len ležala, ale poobede som si aj balila veci do nemocky ak by ma tam nechali.... ale zatiaľ sú na posteli.... a vy ako ste víkendovali?
20. sep 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera sme oddychovali, a dnes sme sa znova pustili do sadrokartonu, takze som rada, ze sedim..

A nikde sa nebal, domov sa ratis!! :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...
tak ako to ide? ja som tu teda prvy krat...a tiez prvy krat tehotna :slight_smile: drzim vam vsetkym prsty :slight_smile:
20. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee, už som tu:slight_smile:
20. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeee som doma :grinning: už ste všetky zmizli?

zazi ako bolo na ultrazvuku? už viete čo maš v brušku? :wink:
20. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo.. vieme.. najprv sa hanbilo bábo.. no má všetky prstíky, noštek, pusinku, ručičky, nožičky a ako bonus dve guľky.. no náš Miško je náááádhernýýýýý...
20. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha zazi aj vy budete mať Miška? aj u nas to vyzera, že bude Miško :grinning: nedavno som prišla z optimy som malemu kupila krasny kompletík :slight_smile: a body :slight_smile:
20. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo, meno bolo isté už dlho, no a pocit že to bude chlapec takmer od začiatku.. len sa mi to potvrdilo..
20. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ja som tuuuu

teraz som si prečítala sms :sweat_smile: už som mala vypnuté zvonenie.... len pozerám superstar, sa ozvem keď sa skončí...
20. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si idem stiahnuť nejaky film veď hento superstar sa neda pozerať, na tu porotu nemam nervy :confused:

gari na teba myslím :wink:
20. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka ja to nepozerávam vôbec, veď je to kultúrny odpad tá porota.. nič mi to nehovorí.. kukám na fotky krpca a na hriešny tanec..
20. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi, a robia sa akýsi mudrí normalne som prepla lebo toto som počuvať nemohla ake smiechy si robia z ľudí :angry:

filmík sa mi sťahuje :slight_smile:
20. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super.. kuk do albumu..
20. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi ten kočík červený čo maš v albumíku je značka Dema Tako Jumper? Lebo taky podobny aj my kupime ale v zelenej farbe :slight_smile:
20. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, to je coletto camarelo Q 12.. ten kupujeme aj my.. v hnedom..
20. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takže to nieje Dema? a koľko stojí ten špicový kočík? taky podobny aj my budeme mať :slight_smile:
20. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaziiiiiiiiiiiiiii

tak blahoželááááám k pipíku !!!!!! super ďalší miško do partie :grinning:

tak tá superstar je ..... len sme sa na nich škodoradostne nasmiali a fakt tá porota by mohla byť miernejšia...
20. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo hlboký, mimochodom s mimoriadne veľkou vaničkou plus športový vychádza 8500,- Sk.. lepší som zatiaľ nenašla...
garicka ďakujeeem.. ja som vedela že to bude chlap jak hora, samá ruka samá noha:slight_smile:
20. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas musí byť Miško :slight_smile: síce ja som veľmi chcela Tobiása, no možno sa ešte zmení :grinning:
20. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka
však dajte mu meno michal tobias alebo tobias michal. ale skôr by som dala to michal tobias - mi viac pasuje. a tvoj album je kdeeee? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zazi
tie fotky sú suprové, hlavne tie guličkové :grinning: ja som sa ani poriadne na utz na nášho pipika ani nepozrela lebo sa to zbehlo tak rýchlo
20. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby my sm teraz losovali ake meno dáme no vyšlo nam Miško :grinning: tak možno aj ostane alebo bude medzi nami dvoma bitka o meno :grinning:
20. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka
a možno sa mimčo zmení na dievčatko :wink:
20. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi hi mužík ti odkazuje, že bude potom Michaela :grinning: :grinning: :grinning: a ja vravím alebo Klaudia :grinning:
20. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi nooo budeme mať šetky tri Michalov... srandaaaaa...
jáááj ja som si nanosila veci na posteľ a nechcú sa samé nahádzať do vaku :grinning: nechám to na ráno, sa mi už nič nechce. na joj plus ide skutočný príbeh tak to asi dopozerám alebo pri tom zaspím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
klaudia je pekné meno a michaela tiež... to je ťažké sa rozhodnúť ak sú na výber viac varianty....

veru zazi sme sa tu teda stretli :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, no zas si sa balila? ale už aj veci daj nazad do skrine :angry: do žiadnej nemocky nejdeš :wink:

a o ktorej rano ideš z domu?

zazi, presneeeeeeeeee môj manžel sa vytešuje ake je Miško nadherne meno no lebo i on sa tak volá :grinning:
20. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by sme mali založiť tému - náš drobček miško :grinning:
20. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, sa z draheho poskladam on ma nejaku dobru naladu, tak keď sa nevieme dohodnuť tak si nechame meno aj pre druhe bábo :sweat_smile: a ja som chcela iba jedno babenko :grinning:
20. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok