• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
keď mne furt niečo príde na rozum čo ešte nemám v taške :grinning: tak som to všetko dala na posteľ a mám z toho srandu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja idem hneĎ ráno o 6.45 aby som dlho nečakala a nesedela.... tak som na to zvedavá....
20. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, môj je Dušan, ale Miško bolo prvé meno, s ktorým sme súhlasili hneď obidvaja.. manžel má takého rozprávkového deduška Miška, 90-ročného zlatého človiečika a inú možnosť sme ani nevolili..
20. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne sa raduješ že ťa v nemocke nechaju a ja som revala ako decko že nechcem tam ostať :grinning:
20. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi, fíha 90ročny? a sa drží deduškol? to musí byť veľmi zlatý človek :wink:
20. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj miško sa nejako rozkopal vo mne :dizzy_face: a tiež kopal keď šla superstar a škriekali tam tí chlapi čo hrali aj na gitarách, tak som sa z toho smiala...
20. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, pred dvomi týždňami bola oslava 90-tky a deduško si trsol so susedou.. no a potom sa sťažoval ako to rýchlo ubehlo.. tých 90 rokov.. no úžasný je..
20. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky idem kuk film horor :grinning: zajtra som tu zas

a ty gari, pekne vybaľ veci a netískaj sa do nemocky :grinning: a daj mi hneď vedieť ako si tam dopadla okkkkkkk?
garicka, neboj.. pokiaľ tam budeš mať zostať, je to pre Miškove dobro.. nie je to naschvál..
garonka
okaaaa, sa ti ozvem potom.

idem aj ja offky, nech sa vyspím pri telke, môj števo tu už pochrapkáva :sweat_smile:

zazi
pekný začiatok týždňa v robotke ti prajeeeeeeem a veronike ste už povedali že bude mať bračeka?
20. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nie, až v sobotu jej povieme.. tak dobrú noc a ahoj zajtra...
20. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak zase si idem ku vam po radu :dizzy_face: asi to bude taka blba oztazka :sweat_smile:
myslite si ze mozem pouzivat zostihlujuci krem proti celulitid. (konkret. na zadok a stehna)?
Lebo obsahuje kofein a same kentusy tak ci sa to nemoze dostat k malemu a nejak ho to neviem co... :sweat_smile: :sweat_smile:
20. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo supi nemyslím že je to dobrý nápad, lebo aj cez kožu Ti ide všetko do tela.. radšej krémiky proti striám pre tehotné..
20. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave zazi, blizim sa k 60 kg a som z toho na nervy, nutne potrebujem cvicit, pomoooooc uz aby bolo po porode a mohla som zase sa hybat...
20. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breeee ranko vsetkym!!! Co dnes planujete???

Garicka, kde siiiii?? Ako u lekara??
21. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym!!!!!!!!! ja som tu:slight_smile:
21. sep 2009 o 10:09  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule :grinning: fíha to okrem vas dvoch nikto tu neprišiel :grinning:

tak teraz leňoším, záclonky sa mi peru :grinning: , mäsko pečie v rure a popritom kuk Silá lásky na jednotke :grinning: uchvatny je ten nemecky serial :grinning:

gariiiiiiiiiii ja som už tu :grinning: my dve závislačky :grinning:
21. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak ja našťastie doma, krčok mám 25 mm ako vo štvrtok, len ešte takéto mi tam dopísal doki:
dilatácia v oblasti vnútornej bránky Y-nového tvaru max. do 10-11 mm.... tak neviem či je to zlé alebo nie, lebo keď som sa pýtala či ma nechávajú v nemocke, tak povedal že nie.... ho prizabijem ak sa niečo stane. ale povinne ležím....

supi
ja by som tiež nepoužívala žiadne iné krémy ako proti striám a obyčko telové ... pre istotu

garonka
ja vypla telku, idem si zapnúť markízu na nete a kuk prvé oddelenie
21. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari dala som paru fotiek do albumu kym nahadžem nove, ale kuk i ty maš taky pozitívny testík :grinning: :grinning: :grinning: to my všetko rovnake máááááááááááme? :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka
tá súpravička ja peknááááááá, to má aj kapucňu? to bude v nej drobček riadny fešák :dizzy_face: hej máme rovnaké testíky :grinning:

ja mám doma ešte jeden nový a končí mu platnosť koncom roka. čo s ním??? baby neviete o niekom kto by ho potreboval??
21. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, nooooooo ma i kapucňu fešak bude po ockovi :grinning: :grinning: :grinning:

ty maš aspoň testík a ja v šuflíku kondómy :grinning: :grinning: :grinning: a čo snimi? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja má tiež v šuflíku, však oni dlho vydržia. :grinning: :grinning: :grinning: neboj na druhý rok použijeme..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presneeeeeeee a vieš čo? môj drahy ešte ani prve dieťa nieje na svete a už druhe planuje :grinning: :grinning: :grinning: použíjeme veru tie maju nekonečnú zaruku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kde maš svojho milého? môj už umyva okna v pracovnej dobe ....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj je na dvore a miško si kopká v brušku... ja len dúfam že miško nebude povahou šaľený po mne :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lepšie byť šaľeny ako tichy :grinning: aspoň sa vo svete nestratí :grinning: my sa furt smejeme, že naše bábo bude dlhe po ocovi a široké po mne a zatiaľ to tak vychadza keď už ma veľké chodidla :grinning: :grinning: :grinning:

to zas my dve tu ako baby na trhu? všetky tehule na nas kašlu :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mate na obed pizzu? ja si robím kuracinku v alobale so zemiakmi a zeleninou mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nemáme, som sa najedla iných somarín tak je ešte v mrazničke... :stuck_out_tongue_closed_eyes: kuracinku by som si dala aj ja.... zajtra si spravím špagety....
21. sep 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
špagety? joj tie som jedla v sobotu, nechutili mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale keby si videla moju dietnu porciu tak neviem neviem a môj doktor by ma zabil :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drahý bude kukať že miesto pizze špagety :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo si na ne daš? my sme šupli morca dela so syrovou príchuťou hoci nesmiem také ale trocha som zjedla a kopa syra musí byť :grinning:
21. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja dávam morca delu a kopu syru, ale drahý prišiel dnu tak prekvapko nevyšlo...
21. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok