Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
20. sep 2009

keď mne furt niečo príde na rozum čo ešte nemám v taške 😀 tak som to všetko dala na posteľ a mám z toho srandu 😝

ja idem hneĎ ráno o 6.45 aby som dlho nečakala a nesedela.... tak som na to zvedavá....

zazalienka
20. sep 2009

garonka, môj je Dušan, ale Miško bolo prvé meno, s ktorým sme súhlasili hneď obidvaja.. manžel má takého rozprávkového deduška Miška, 90-ročného zlatého človiečika a inú možnosť sme ani nevolili..

garonka
20. sep 2009

normalne sa raduješ že ťa v nemocke nechaju a ja som revala ako decko že nechcem tam ostať 😀

garonka
20. sep 2009

zazi, fíha 90ročny? a sa drží deduškol? to musí byť veľmi zlatý človek 😉

garicka
20. sep 2009

joooj miško sa nejako rozkopal vo mne 😵 a tiež kopal keď šla superstar a škriekali tam tí chlapi čo hrali aj na gitarách, tak som sa z toho smiala...

zazalienka
20. sep 2009

noo, pred dvomi týždňami bola oslava 90-tky a deduško si trsol so susedou.. no a potom sa sťažoval ako to rýchlo ubehlo.. tých 90 rokov.. no úžasný je..

garonka
20. sep 2009

babenky idem kuk film horor 😀 zajtra som tu zas

a ty gari, pekne vybaľ veci a netískaj sa do nemocky 😀 a daj mi hneď vedieť ako si tam dopadla okkkkkkk?

zazalienka
20. sep 2009

garicka, neboj.. pokiaľ tam budeš mať zostať, je to pre Miškove dobro.. nie je to naschvál..

garicka
20. sep 2009

garonka
okaaaa, sa ti ozvem potom.

idem aj ja offky, nech sa vyspím pri telke, môj števo tu už pochrapkáva 😅

zazi
pekný začiatok týždňa v robotke ti prajeeeeeeem a veronike ste už povedali že bude mať bračeka?

zazalienka
20. sep 2009

ešte nie, až v sobotu jej povieme.. tak dobrú noc a ahoj zajtra...

supi
20. sep 2009

Ahoj, tak zase si idem ku vam po radu 😵 asi to bude taka blba oztazka 😅
myslite si ze mozem pouzivat zostihlujuci krem proti celulitid. (konkret. na zadok a stehna)?
Lebo obsahuje kofein a same kentusy tak ci sa to nemoze dostat k malemu a nejak ho to neviem co... 😅 😅

zazalienka
20. sep 2009

noo supi nemyslím že je to dobrý nápad, lebo aj cez kožu Ti ide všetko do tela.. radšej krémiky proti striám pre tehotné..

supi
20. sep 2009

no ved prave zazi, blizim sa k 60 kg a som z toho na nervy, nutne potrebujem cvicit, pomoooooc uz aby bolo po porode a mohla som zase sa hybat...

vefi89
21. sep 2009

Breeee ranko vsetkym!!! Co dnes planujete???

Garicka, kde siiiii?? Ako u lekara??

lubka89
21. sep 2009

dobre ranko vsetkym!!!!!!!!! ja som tu🙂

garonka
21. sep 2009

čaute babule 😀 fíha to okrem vas dvoch nikto tu neprišiel 😀

tak teraz leňoším, záclonky sa mi peru 😀 , mäsko pečie v rure a popritom kuk Silá lásky na jednotke 😀 uchvatny je ten nemecky serial 😀

gariiiiiiiiiii ja som už tu 😀 my dve závislačky 😀

garicka
21. sep 2009

ahojte,

tak ja našťastie doma, krčok mám 25 mm ako vo štvrtok, len ešte takéto mi tam dopísal doki:
dilatácia v oblasti vnútornej bránky Y-nového tvaru max. do 10-11 mm.... tak neviem či je to zlé alebo nie, lebo keď som sa pýtala či ma nechávajú v nemocke, tak povedal že nie.... ho prizabijem ak sa niečo stane. ale povinne ležím....

supi
ja by som tiež nepoužívala žiadne iné krémy ako proti striám a obyčko telové ... pre istotu

garonka
ja vypla telku, idem si zapnúť markízu na nete a kuk prvé oddelenie

garonka
21. sep 2009

gari dala som paru fotiek do albumu kym nahadžem nove, ale kuk i ty maš taky pozitívny testík 😀 😀 😀 to my všetko rovnake máááááááááááme? 😀 😀 😀

garicka
21. sep 2009

garonka
tá súpravička ja peknááááááá, to má aj kapucňu? to bude v nej drobček riadny fešák 😵 hej máme rovnaké testíky 😀

ja mám doma ešte jeden nový a končí mu platnosť koncom roka. čo s ním??? baby neviete o niekom kto by ho potreboval??

garonka
21. sep 2009

gari, nooooooo ma i kapucňu fešak bude po ockovi 😀 😀 😀

ty maš aspoň testík a ja v šuflíku kondómy 😀 😀 😀 a čo snimi? 😅 😅 😅

garicka
21. sep 2009

ja má tiež v šuflíku, však oni dlho vydržia. 😀 😀 😀 neboj na druhý rok použijeme..... 😝

garonka
21. sep 2009

presneeeeeeee a vieš čo? môj drahy ešte ani prve dieťa nieje na svete a už druhe planuje 😀 😀 😀 použíjeme veru tie maju nekonečnú zaruku 😝

kde maš svojho milého? môj už umyva okna v pracovnej dobe ....... 😝 😝 😝 😀 😀 😀

garicka
21. sep 2009

môj je na dvore a miško si kopká v brušku... ja len dúfam že miško nebude povahou šaľený po mne 😀 😀 😀

garonka
21. sep 2009

lepšie byť šaľeny ako tichy 😀 aspoň sa vo svete nestratí 😀 my sa furt smejeme, že naše bábo bude dlhe po ocovi a široké po mne a zatiaľ to tak vychadza keď už ma veľké chodidla 😀 😀 😀

to zas my dve tu ako baby na trhu? všetky tehule na nas kašlu 😀 😀 😀

garonka
21. sep 2009

už mate na obed pizzu? ja si robím kuracinku v alobale so zemiakmi a zeleninou mňam 😝

garicka
21. sep 2009

ešte nemáme, som sa najedla iných somarín tak je ešte v mrazničke... 😝 kuracinku by som si dala aj ja.... zajtra si spravím špagety....

garonka
21. sep 2009

špagety? joj tie som jedla v sobotu, nechutili mi 😝 ale keby si videla moju dietnu porciu tak neviem neviem a môj doktor by ma zabil 😀 😀 😀

garicka
21. sep 2009

drahý bude kukať že miesto pizze špagety 😀 😀 😀

garonka
21. sep 2009

a čo si na ne daš? my sme šupli morca dela so syrovou príchuťou hoci nesmiem také ale trocha som zjedla a kopa syra musí byť 😀

garicka
21. sep 2009

aj ja dávam morca delu a kopu syru, ale drahý prišiel dnu tak prekvapko nevyšlo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre