• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
a viete tak bola som v praci a makala som :frowning2: ale uz nevladzem uz citim ze to nieje take ake to bolo pred tehotenstvom:slight_smile: aler este to chvilu vidrzim:frowning2:
21. sep 2009 o 19:52  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka

špagety boli a môj mi povedal že sa tešil na pizzu.... :angry: no neporazí ma? ale tak jedol špagety, ale boli čudnú sme ich teraz kúpil v bille a nejako boli akoby rozvarené a pritom som ich varila jak stále, a to sa mi stalao už 2x so špagetami z billy...
21. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka to je tehotenska unava :wink: ja mam zas obrateny režím v noci nie a nie zaspať a cez deň normalne musím zaľahnuť lebo nevládzem :slight_smile:
21. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahha a ja by som zase spala aj do11 doobeda :slight_smile: tak to nejako este budem musiet zvladnut :slight_smile: co uz ?
21. sep 2009 o 19:55  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha aj my sme mali v sobotu špagety z Billy a nechutili ako mali, a tie čo kupila moja mamina boli perfektne, pevne, a hladke, a vôbec nerozvarene. Jaj chlapi furt vymyšľaju :angry: urob drahemu zajtra pizzu jak príde domov :grinning: a ty čo budeš mať zajtra na obed?
21. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka

ešte si tej únavy užiješ.... tak keď môžeš tak oddychuj.... :wink:
21. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka veru veru a čím ďalej budeš tehu tým viac budeš unavena :grinning: a ako viem niektore babenky sa v 9mesiaci ani nevyspia :grinning:
21. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra asi rybie so zemiačkami a zeleninová polievočka... dnes sme boli bez polievky.... miško dnes je veľmi akčný a ja mám radosť, len keby nekopal na močový mechúr :grinning:
21. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a po deviatom mesiaci už vôbec.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari presneeeeee tak, ale ja svojho draheho pripravujem, že v noci vstávať bude on tak sa rehotal, že jedine keď mu dam svoje cecky no šaleny to chlap :grinning:
21. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahha tak to musis mat radost ked ta tak kopne :grinning: tak to javiem ze to si este uzijem
21. sep 2009 o 20:00  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes citíla na bruchu akoby mi motýľ sadol na kožu ale to len raz tak to asi chrustik dal vedieť o sebe
21. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som umretá už od piatku.. celý víkend sme lietali po obchodoch, nič sme takmer nekúpili.. unavená som jak kôň, dovarila som, spratala kuchyňu a už len sedím a kukám jak puk.. nevládzem..
21. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi a čo ste nenakupili pre Miška? nemali nič pekne? ja som včera musela vziať aspoň dve vecičky pre babo v C & A
21. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka

no ten tvoj je podarený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa tu rehocem z toho a môj muž nechápe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako tu citam tak mna caka to iste:frowning2: vsak?
21. sep 2009 o 20:05  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupili sme dve pyžamká, také overalíky, jedny rifle na traky a dnes sa mi podarilo v Trnave kúpiť také polodupačky.. gate s ponožkami.. biele, lebo mám kúpené biele body.. chcela som zavinovačku, ale nebola pekná.. no a chcela som objednať postieľku, len som stratila stránku.. bola tmavá hnedá, kombinovaná s modrou a dala sa rozložiť na skrinku a posteľ potom.. kurník, neviem v akom obchode to bolo..
21. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to by si ho mala niekedy počuť :grinning: a dnes som ho poslala do obchodu naj mi nakupi šak ide het na 4 dni a on kýve hlavou a vravi, že musí troch hrochov chovať :grinning: ja kukam na neho čoooo? no tak ja ako hrošica, havo ako hrošík a maly chrustík v brušku ako hrošatko :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej lubka
aj teba to čaká, a nebuď smutná z toho :wink: my ťa v tom samú nenecháme....

garonka
ty už radšej nepíš čo hovorí tvoj muž lebo mňa z toho smiechu už bolí brucho :grinning: :grinning: :grinning: a nech ti nelchá dosť peniažkov.... :wink: nieže budete hladovať...
21. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gaonka, to body z CA mám aj ja kúpené prúžkovaté... kokooos, ja som už jak hrošica..
21. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neboj ja to nejako zvladnem :slight_smile: a dneska ma kolegyna zmotala ze budem mat dvojicky :slight_smile:hiiiiiiiiii
21. sep 2009 o 20:12  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi

hoď aktuálne foto s bruškom... ja asi zajtra budem šaškovať s foťákom tak možno niečo vymyslím
21. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj mi sľúbil, že ma odfotí.. ešte sa nestalo.. ale skúsim poriešiť a hodím do albumu...
21. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka a chcela by si dvojičky? ja som chcela aby som to mala jednou cestou ... ale som rada že čakám len jedno aj s ním je dosť starostí...

baby ja idem off, idem pozrieť hviezdnu rotu zo superstar.

ešte sa tu zastavím tak o hodkuuuuu
21. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem aj z jednim budem mat dost roboty:slight_smile:
21. sep 2009 o 20:15  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari to len malo toho :grinning: hi hi a na našej svadbe jeho uniesli nie mňa :grinning: a ešte bol taky vesely, že nechcel za mnou prísť :grinning:
21. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari zas kukaš superstar? pozdrav Haberu :grinning:

ja kuk panelák
21. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja panelak zajtra na nete :grinning: idem sa pobaviť na ich výrokoch a na tých chudákoch čo nevedia spievať... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja kukam panelak dobre sa to zacalo:slight_smile:
21. sep 2009 o 20:18  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa v paneláku najviac pači ujo Emil ten je podarený :grinning:
21. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok