Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lubka89
21. sep 2009

tak to hej 🙂 😀

garonka
21. sep 2009

si neviem predstaviť keby som mala takého deda 😀 😀 😀 a po panelaku ide dobra komédia ja som to iksktrát videla sranda 🙂

lubka89
21. sep 2009

to urcite mislis niekto to rad blond 🙂 to je dobre🙂

garonka
21. sep 2009

hej hej presne tu komediu niekto to rad blond je to celkom dobre 🙂 ale ja si pozriem Animal Planet, viac ma zaujímaju zvieratka

garonka
21. sep 2009

idem zbaliť toho svojho veľkeho hrocha 😀 😀 😀 a šup do postieľky 😀

gari zajtra som tuuuuuu 😝

vefi89
22. sep 2009

Bree ranko slniecka, este vsetky buvate??

miroslava89
22. sep 2009

dobre ranko ja som uz tu vcera sa mi podarilo zaspat pri pc 😝 😀

miroslava89
22. sep 2009

tehulienky co mate na plane porabat dneska? 😎

garicka
22. sep 2009

ahojte a dobré ránko tehulky

sa hlásim do služby 😉

miroslava89
22. sep 2009

gabika stale sem pride niekto ked ja musim pomalicky odchadzat 😔 inac dobre ranko 😎

garicka
22. sep 2009

mirka
no vidíš, neboj budeš tu ešte dosť vysedávať 😅 ale bo vylihovávať... prajem pekný dníček a pozor na bezohľadných vodičov, sa potom ohlás ako si sa mala. paaaaaaa 🙂

vefi89
22. sep 2009

Co tak skoro buntosite?? Baby co mate dnes na obed? Zasa neviem co varit 😀

miroslava89
22. sep 2009

uvidime kto vie ci budem ci nie..vsetko este moze byt inak ako sa zda...
aj tebe pekny a pokojny dnicek doma🙂

ahojte🙂

garicka
22. sep 2009

čauky vefi,

ja som každé ráno skoro hore ale dnes som zapla net lebo som tu sama, tak pozerám archívy markízy a jojky 😅

vefi ja dnes zeleninová polievočka a rybie prsty a špagety zo včera sa pre mňa ešte zvýšili porcia 😅

vefi89
22. sep 2009

Ja tiez rozmyslam, ze by som si dala spagety s martadelou, ale tu na dedine su take fajne obchody, ze stale kupim pokazenu konzervu a potom nadavam, ze skoda penazi 😀 . Asi si najskor spravim maso na stave a potom drahemu do roboty odnesiem. Dnes prvy krat robi, tak mi je smutno, lebo bude cele dni v robote a ja sama iba s malym a tymi dvoma nepodarunkami 😢

garicka
22. sep 2009

vefi

tak ti držím silno palce nech to zvládneš 😉 môj asi tiež začne od budúceho týždňa chodiť do práce, tak uvidíme....

miroslava89
22. sep 2009

ja mam dneska samozrejme ze pizzu z objednavky ktoru zjem pri soferovani 😀 ale uz idem lebo zas budem letiet ako blazon 😝

vefi89
22. sep 2009

a co ide robit??

vefi89
22. sep 2009

Ked mna najviac stve, ze ked sa narodi maly, tak budem mat cely den blazninec. Dvaja pubertaci robia stale somariny, stale ich treba kontrolovat, a este aj o maleho sa starat. Mam z toho strach a s muzom sme sa dohodli, ze hjeho deti budu s nami iba pod podmienkou, ze mi bude pomahat. Viktorinka isla teraz do prvej triedy, takze sa s nou musim stale ucit, Martin ten je problemovy ziak, chodi do stvrtej a este stale sa nevie cit sam. Takze budem mat cvokhaus 😀 😀 😀

garicka
22. sep 2009

no vefi,

tak to vyzerá že sa poriadne zapotíš, sakra prečo má každý človek nejaké trápenie? by som bola najradšej keby bol život gombička, ale nie je.... mňa tiež čaká dosť ťažké obdobie, lebo som bez mamy, bez svokry a bývam u manžela, kde v dedine skoro nikoho nepoznám.... takže tiež na všetko sama a ešte do toho aj škola, ale našťastie len posldný rok, aspoň dúfam..... ☹ a tiež neviem či manžel bude mať času mi pomáhať a do toho svokor alkholik, no parádny život 😨

vefi89
22. sep 2009

Garicka
no to mas pravdu, ale zase na druhej strane ani svet gombicka by nas dlho nebavil 😀 A ty vari este studujes??To som prekvapena, lebo podla fotiek by som ti dala mozno uz aj 30 😝

lubka89
22. sep 2009

dobre ranko kocky🙂 co nove?

garicka
22. sep 2009

no ja už mám 29, ale robím si výšku najprv popri zamestnaní a teraz popri miškovi 😅

ahoj lubka

lubka89
22. sep 2009

ahoj a co ide ti to?

garicka
22. sep 2009

ahoj

no zatiaľ to šlo a uvidíme ako to pôjde teraz keď som tehu a v zime ma čakajú 7 skúšky a začiatkom mája štátnice a neviem kto sa bude starať o miška, keď sa mi bude treba učiť.... no dúfam že nejako to zvládneme.... a potom bude krásny život (klop, klop)

lubka a ty kde robíš?

lubka89
22. sep 2009

ja robim v obchode 🙂 a je to drina ty si kedy odisla z roboty?myslim v kolkom mesiaci?

garicka
22. sep 2009

ja som od 28.4. - cca 5 tt na PN - kvôli minuloročnej amputácii krčka. ale k 30.4. som dostala výpoveď dohodou kvôli kríze... aj keď viem že to bolo vlastne kvôli škole, nepriamo mi to bolo povedané.... ale čo narobím. takže po materskej si budem musieť hľadať novú robotu ☹ možno sa dovtedy kríza zmenší...

lubka89
22. sep 2009

ahhha tak tak aj mi sme tu krizu doplatili🙂 ale co uz ☹ musime to nejako prezit 🙂

garonka
22. sep 2009

ahojte ahojte 🙂 bola som s havom vonku normalne ma naštval 😠 nie aby robil svoje veci on si sadol na trávu 😠

už som sama doma do piatku 😔 to bude nuda hlavne večer 😔

lubka89
22. sep 2009

tak to ti verim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre