• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
aj ja mam dnes den blbec, okrem ineho som zistila ze vo stvrtky budem od 8:30 do 18:20 v skole, slavnostne nam dali pol hodky na obed. Asi tam umrem cely den na tak blbych stolickach...
22. sep 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kosicanky a chodite aj na nejaku predporodnu pripravu?
22. sep 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej i ona robí sedíš v čakarni jak strelena skoro 3 hodiny a cukor si musiš priniesť lebo zázračna sestrička furt zabudne nakupiť, vtedy keď som čakala 5,5 hod, bola tam i babenka čo bola na cukor vysedela hodinu a po hodine jej sestrička zahlasila, že musí do lekárne lebo nema cukor, potom zu žbrndu vypila, sedela v čakarni a debatovali sme :grinning: ja sa v čakarni ku každej skoro ozyvam neznašam hrobové ticho :grinning:
22. sep 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este...koho mate lekarku?...a kde sa chystate rodit?
22. sep 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj gari aj Mirka tu som tiež myslela a som napisala 3 ? :angry: preklep preklep :unamused:

nedockava

ja nechodím lebo musím relaxovať, odychovať nenamahať sa :slight_smile: ale kamoška čo ležala so mnou v nemocke chodila na tu prípravu tak mi všetko zreferovala :grinning:
22. sep 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supi

a to fakt každý týždeň?? nám minulý rok dali napr. 3-4 dni v kuse a bol potom pokoj. alebo nám dali školu sobotami...

nedockava

chcela by som chodiť na prípravu ale zatiaľ neviem kde a ani neviem odkedy sa tam chodí. ja teraz len počítam naše dni k dobru... už si pripadám jak blbec pri tom...
22. sep 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supi ja by som tam zaspala a umrela od hladu :grinning:
22. sep 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem rodiť v šaci, dúfam že u svojho dokiho ktorý má tam v stredu klinické dni... ale on má ordináciu mimo KE
22. sep 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka...ale ja sa idem doma zblaznit z nudy....uz som PN 3 mesiace :-/
gari...je to v Saci....stoji to 33 Eur....
gari aj v šaci robia tie kurzy tam ťa zasvätia čo treba do pôrodnice a aj drahy môže ísť s tebou na dychacie cvičenia, mne drahy povedal, že somara tam robiť zo seba nebude aby tam mal so mnou funieť :grinning:
garonka

nemôžem ťa oslovovať menom? lebo garonka sa veeeeeeeeeeeeeľmi dlho píše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava

ja som na PN už 5 mesiacov, tak viem o čom hovoríš a do termínu ešte dlhééééé 3 mesiace ležania. je to fakt na zbláznenie, ešte keď je človek doma celkom sám :confounded:
22. sep 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však už aj ja tam "vidím" toho svojho :grinning: :grinning: :grinning: však vieš.... pre nich sú to blbosti :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari...no, presne to iste mam aj ja....a ziaden pohyb...akurat ked varim obed, upratujem :-/
22. sep 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si prečo na PN?
22. sep 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari jasne, že môžeš, aj Lucifér mi môžeš povedať :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo som mala nejake problemy s krckom a nizky tlak (80/40)
ja by som do tej Sace chodila bez manzela...on tiez nechce (ako kazdy druhy chlap) :angry:
22. sep 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď budeš zlostiť tak budeš aj lucifuk :grinning: :grinning: :grinning:
a spolubyvajuca z nemocky bola aj na kurze kde maľuju oteckovia na bruško, vraj také zlaté to je, pre môjho je to somarina :grinning: šak ti chlapi su niekedy divní :grinning:
gari aj Lucifuk som ale na skype nie :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vam normalne nízky tlak závidím :slight_smile:
22. sep 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka...na tom kurze v Saci maluju?
22. sep 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz už máš krčok v poriadku? mne sa skracuje.... pred 3,5 týždňami mal 37 mm. 2 týždne nato 29,4 mm, týždeň na to 25 mm a teraz v pondelok po 3 dňoch ostalo na 25 mm.... tak ležím povinne aj keď dnes to až tak veľmi nebolo, ešteže mám notebook pri sebe a nemusím sedieť pri písaní...
22. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v šaci neviem ale ona bola už ani neviem kde nazov toho materskeho centra, čo tam maľovali i na bruško, a tak chodila do šace lebo tam ma znamu a kurz mala zadara :slight_smile:
22. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo tam maľujú? to som ešte nepočula že maľovať na bruško :dizzy_face:
22. sep 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sedím lebo mne sa pri ležaní zle píše a preto som taka unavena ako hroch :grinning:
gari....asi hej....ale lekarka ma nechce pustit do prace, lebo mu opucha lava noha :slight_smile: takze dalsia zaujimavost :dizzy_face:
gabi take rôzne obrázky ona nam ukazala fotky volala drahemu nech donesie fotky a jej užasny mužík prikvitol hneď ako zapiskala, mala v 8 mesiaci malé bruško a načmarane na ňom bolo slniečko, a na druhom kvietky vraj používali farby ktoré môžu na kožu no ja by neriskovala aby som nedostala nebodaj alergiu :slight_smile:
22. sep 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiež chcela niečo namaľovať na bruško ale asi skôr s krémom ako s farbami, však si videla v albume čo som sama vytvorila :grinning: na brušku....

juj páčila by sa mi robota fotografky
22. sep 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedo

a nevieš náhodu kde v KE fotia tehulky? okrem nostalgie?
22. sep 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok