Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

supi
22. sep 2009

aj ja mam dnes den blbec, okrem ineho som zistila ze vo stvrtky budem od 8:30 do 18:20 v skole, slavnostne nam dali pol hodky na obed. Asi tam umrem cely den na tak blbych stolickach...

nedockava4
22. sep 2009

Kosicanky a chodite aj na nejaku predporodnu pripravu?

garonka
22. sep 2009

hej i ona robí sedíš v čakarni jak strelena skoro 3 hodiny a cukor si musiš priniesť lebo zázračna sestrička furt zabudne nakupiť, vtedy keď som čakala 5,5 hod, bola tam i babenka čo bola na cukor vysedela hodinu a po hodine jej sestrička zahlasila, že musí do lekárne lebo nema cukor, potom zu žbrndu vypila, sedela v čakarni a debatovali sme 😀 ja sa v čakarni ku každej skoro ozyvam neznašam hrobové ticho 😀

nedockava4
22. sep 2009

a este...koho mate lekarku?...a kde sa chystate rodit?

garonka
22. sep 2009

jaj gari aj Mirka tu som tiež myslela a som napisala 3 ? 😠 preklep preklep 😒

nedockava

ja nechodím lebo musím relaxovať, odychovať nenamahať sa 🙂 ale kamoška čo ležala so mnou v nemocke chodila na tu prípravu tak mi všetko zreferovala 😀

garicka
22. sep 2009

supi

a to fakt každý týždeň?? nám minulý rok dali napr. 3-4 dni v kuse a bol potom pokoj. alebo nám dali školu sobotami...

nedockava

chcela by som chodiť na prípravu ale zatiaľ neviem kde a ani neviem odkedy sa tam chodí. ja teraz len počítam naše dni k dobru... už si pripadám jak blbec pri tom...

garonka
22. sep 2009

supi ja by som tam zaspala a umrela od hladu 😀

garicka
22. sep 2009

ja budem rodiť v šaci, dúfam že u svojho dokiho ktorý má tam v stredu klinické dni... ale on má ordináciu mimo KE

nedockava4
22. sep 2009

garonka...ale ja sa idem doma zblaznit z nudy....uz som PN 3 mesiace :-/
gari...je to v Saci....stoji to 33 Eur....

garonka
22. sep 2009

gari aj v šaci robia tie kurzy tam ťa zasvätia čo treba do pôrodnice a aj drahy môže ísť s tebou na dychacie cvičenia, mne drahy povedal, že somara tam robiť zo seba nebude aby tam mal so mnou funieť 😀

garicka
22. sep 2009

garonka

nemôžem ťa oslovovať menom? lebo garonka sa veeeeeeeeeeeeeľmi dlho píše 😝

garicka
22. sep 2009

nedockava

ja som na PN už 5 mesiacov, tak viem o čom hovoríš a do termínu ešte dlhééééé 3 mesiace ležania. je to fakt na zbláznenie, ešte keď je človek doma celkom sám 😖

garicka
22. sep 2009

však už aj ja tam "vidím" toho svojho 😀 😀 😀 však vieš.... pre nich sú to blbosti 😀 😀

nedockava4
22. sep 2009

gari...no, presne to iste mam aj ja....a ziaden pohyb...akurat ked varim obed, upratujem :-/

garicka
22. sep 2009

a ty si prečo na PN?

garonka
22. sep 2009

gari jasne, že môžeš, aj Lucifér mi môžeš povedať 😀 😀 😀

nedockava4
22. sep 2009

lebo som mala nejake problemy s krckom a nizky tlak (80/40)
ja by som do tej Sace chodila bez manzela...on tiez nechce (ako kazdy druhy chlap) 😠

garicka
22. sep 2009

keď budeš zlostiť tak budeš aj lucifuk 😀 😀 😀

garonka
22. sep 2009

a spolubyvajuca z nemocky bola aj na kurze kde maľuju oteckovia na bruško, vraj také zlaté to je, pre môjho je to somarina 😀 šak ti chlapi su niekedy divní 😀

garonka
22. sep 2009

gari aj Lucifuk som ale na skype nie 😀 😀 😀

garonka
22. sep 2009

baby ja vam normalne nízky tlak závidím 🙂

nedockava4
22. sep 2009

garonka...na tom kurze v Saci maluju?

garicka
22. sep 2009

a teraz už máš krčok v poriadku? mne sa skracuje.... pred 3,5 týždňami mal 37 mm. 2 týždne nato 29,4 mm, týždeň na to 25 mm a teraz v pondelok po 3 dňoch ostalo na 25 mm.... tak ležím povinne aj keď dnes to až tak veľmi nebolo, ešteže mám notebook pri sebe a nemusím sedieť pri písaní...

garonka
22. sep 2009

v šaci neviem ale ona bola už ani neviem kde nazov toho materskeho centra, čo tam maľovali i na bruško, a tak chodila do šace lebo tam ma znamu a kurz mala zadara 🙂

garicka
22. sep 2009

a čo tam maľujú? to som ešte nepočula že maľovať na bruško 😵

garonka
22. sep 2009

ja sedím lebo mne sa pri ležaní zle píše a preto som taka unavena ako hroch 😀

nedockava4
22. sep 2009

gari....asi hej....ale lekarka ma nechce pustit do prace, lebo mu opucha lava noha 🙂 takze dalsia zaujimavost 😵

garonka
22. sep 2009

gabi take rôzne obrázky ona nam ukazala fotky volala drahemu nech donesie fotky a jej užasny mužík prikvitol hneď ako zapiskala, mala v 8 mesiaci malé bruško a načmarane na ňom bolo slniečko, a na druhom kvietky vraj používali farby ktoré môžu na kožu no ja by neriskovala aby som nedostala nebodaj alergiu 🙂

garicka
22. sep 2009

ja by som tiež chcela niečo namaľovať na bruško ale asi skôr s krémom ako s farbami, však si videla v albume čo som sama vytvorila 😀 na brušku....

juj páčila by sa mi robota fotografky

garicka
22. sep 2009

nedo

a nevieš náhodu kde v KE fotia tehulky? okrem nostalgie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre