• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
byt mam rozkopany, periny v obyvačke, kopa riadu v drese, a kopa žehlenia :angry: normalne mi skazil plány, mal prisť zajtra a to som si chcela dnes oholiť nohy, dať masku na tvar no skratka relax večer :angry: :angry: :angry:
Vraj vystava o ničom :angry:
23. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nálada sa moc nezmenila, len o kúštik zlepšila....

mňa dnes malý celý deň štúcha do močového mechúra a do slabín, to jakeby ma niekto klincami prepichoval :fearful: možno aj preto že som dnes triedila papiere a viac sedela jak ležala.... zajtra veget celý deň, dúfam že sa i krčok dnes nezmenšil...
23. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj neboj ja som tiež dnes bola v pohybe :slight_smile: ležala som len troška asi taku hodinku :slight_smile:

a z čoho maš zlu naladu? mňa moja furt neprešla ale snažím sa byť v pohode aby som malemu neuškodila a aj sebe :pensive:
23. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teba kto naserkal?
23. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám zlú náladu z toho človeka čo si vraví môj zákonitý manžel... :angry: :angry: :angry: asi sa rozvediem a bude pokoj...
23. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa naštval brat a poriadne som sa cela chvela
23. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež prte toho somára nespala do jednej v noci.... a ráno oči ako pingpong lopty ....
23. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku dievčatá :slight_smile:
23. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to mame mať kľud :pensive: hm neviem keby sa to dalo :confused:
23. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ten kľud, to sa doktorom ľahko povie.... :angry: :angry: :angry: len nech si to dieťa neodnesie.... :fearful:
23. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
23. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi ahoooooooooooj ako sa dnes maš?
23. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau čau..dnes fain, len som unavená jak kôň.. ale konečne som zvládla kôš prádla ktorý ma strašil na žehlenie..
23. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha si žehlila? ja žehlenie už odkladam týždeň :grinning: neviem sa donutiť konečne chytiť žehličku do ruky, ale pred tehu som žehlila ako šialena :grinning:
dnes sa mi vracia drahy domov, som bola naštvana, že mi skazil plány :pensive: a byt mam taky rozkopany že som sa prinutila len riad umyť :sweat_smile:
23. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi nie si rada že príde? čo by som ja za to dala, že by môj bol doma častejšie.. niečo som poupratovala, poprala.. inak včera bol super deň.. bola som u švagrovej, nabalila mi plné vrece vecí pre naše Míšatko, boli sme na prechádzke, potom mi manžel večer, keď som sa chystala domov zavolal, že ako odchádzal do roboty tak sa vybuchol, kľúče zvnútra, tak som volala S.O.S. službu, dovtedy som stedpovala pred barákom, kým nepriešiel maník, otočila soms a chrbtom a za 10 sekúnd boli dvere dokorán.. 20 € čistý zisk:slight_smile: xixi asi sa dám na zlodejinu.. a o sa manžovi stalo už druhý krát.. asi mu to dám k náhrade:slight_smile:
23. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a veci kedy začneš prať? ja som zdedila po jednej známej tri krabice šiat od babätka až po väčšie tak som troška tam prevetrala, povyberala a šupla do vreca a odložila :slight_smile: nejak som poverčiva :slight_smile: a inak my sa volame už Tobiás :grinning: možno zmeníme ale drahy vola chrustíka hrošík Tobinko :slight_smile:
šikovny tvoj manžo je :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najprv chceme vyriešiť postieľku a nejak poriešiť komodu na veci a potom začnem prať.. chcela by som ísť ešte do trenčína pozrieť, či nenájdeme postieľku, no a zastavím sa aj v tom obchode s plienkami, ( najlacnejšie plienky) a nakúpim do zásoby.. a chcem si pomaly dať dokopy veci do pôrodnice.. pozerala som podprsky na kojenie, sú príšerne drahé, ale objavila som v TT za 240,- Sk, tak zoberiem tie a nočnú košeľu.. nech nemusím v zime lietať, manžel má v decembri veľa roboty a ja už nebudem maž odvahu po snehu šoférovať.
23. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ze tu nikto nebude-... :sweat_smile:
23. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka čaukooooooooo zanedbavaš draheho :grinning: dnes maš aky tlak?
a vidíš, sme tu:slight_smile:
no zazi hovor mi niečo ake su tie podprdy drahe, a vieš ja som si kupila tehu košeľu s otvormi na prsiach to tak smiešne vyzeralo, tak som zašila :grinning: a paradne ani nevidieť, tak si kupim normalnu a na gombíky :grinning:
my komodu máme veľku šesťšuflíkovu vyzerá ako skriňa :grinning: ešte i hava tam schovam :grinning: potom poriešime kočík, postieľku ale nebudem predbiehať idem na ďalší utz v utorok kedy ma drahy meniny Miškooooooooo :grinning: tak bude mať foto chrustíka ako darček :grinning:
23. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som síce už panelak dopozerala, ale zapla odznova notebook normalne som závisla :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlavne aby mal krpec čo potrebuje.. aj tak myslím vždy len na to čo mu ešte kúpiť.. Míšatkovi.. no vidíš, mám ďalší dôvod, bude mať prvé meniny.. sranda.. komody máme tri, lenže kopu vecí tu má krpatá, a furt akosi nemáme miesto.. ale Míšatko bude mať svoju vlastnú..
23. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to on zanedbava mna..vcera pracoval do 3rana:stuck_out_tongue_closed_eyes:.. tak ja si mozem dnes konikovat kolko chcem...

a moj dnesny tlak po celodennom nic nerobeni a vegeteni lepsi ako vcera ale i tak nic moc 130/90...
23. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, šetri sa.. čo ak naozaj?
23. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no 130/90 ešte nieje taky hrozny :slight_smile: idealny je 120/80 :wink:
23. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi

a kočiarik kedy kupujete? ja by som chcela skôr aby bol na vianoce doma :slight_smile:
23. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovorim ze to je to lepsie ako vcera- nastastie:slight_smile:.. ale tak k idealu to nema az tak daleko.. drahy stale trepe dookola ze mi babo dava najavo ze nesmiempracovat:stuck_out_tongue_closed_eyes:..
23. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak ma pravdu :wink: ozaj sa musiš šetriť a viac vypnuť :wink: hoci niekedy sa to neda :confused:
23. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok