Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
23. sep 2009

byt mam rozkopany, periny v obyvačke, kopa riadu v drese, a kopa žehlenia 😠 normalne mi skazil plány, mal prisť zajtra a to som si chcela dnes oholiť nohy, dať masku na tvar no skratka relax večer 😠 😠 😠
Vraj vystava o ničom 😠

garonka
23. sep 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

garicka
23. sep 2009

nálada sa moc nezmenila, len o kúštik zlepšila....

mňa dnes malý celý deň štúcha do močového mechúra a do slabín, to jakeby ma niekto klincami prepichoval 😨 možno aj preto že som dnes triedila papiere a viac sedela jak ležala.... zajtra veget celý deň, dúfam že sa i krčok dnes nezmenšil...

garonka
23. sep 2009

neboj neboj ja som tiež dnes bola v pohybe 🙂 ležala som len troška asi taku hodinku 🙂

a z čoho maš zlu naladu? mňa moja furt neprešla ale snažím sa byť v pohode aby som malemu neuškodila a aj sebe 😔

garicka
23. sep 2009

a teba kto naserkal?

garicka
23. sep 2009

ja mám zlú náladu z toho človeka čo si vraví môj zákonitý manžel... 😠 😠 😠 asi sa rozvediem a bude pokoj...

garonka
23. sep 2009

mňa naštval brat a poriadne som sa cela chvela

garicka
23. sep 2009

ja som tiež prte toho somára nespala do jednej v noci.... a ráno oči ako pingpong lopty ....

garicka
23. sep 2009

dobrú nocku dievčatá 🙂

garonka
23. sep 2009

a to mame mať kľud 😔 hm neviem keby sa to dalo 😕

garicka
23. sep 2009

hej ten kľud, to sa doktorom ľahko povie.... 😠 😠 😠 len nech si to dieťa neodnesie.... 😨

zazalienka
23. sep 2009

ahojte baby

garonka
23. sep 2009

zazi ahoooooooooooj ako sa dnes maš?

zazalienka
23. sep 2009

čau čau..dnes fain, len som unavená jak kôň.. ale konečne som zvládla kôš prádla ktorý ma strašil na žehlenie..

garonka
23. sep 2009

fiha si žehlila? ja žehlenie už odkladam týždeň 😀 neviem sa donutiť konečne chytiť žehličku do ruky, ale pred tehu som žehlila ako šialena 😀
dnes sa mi vracia drahy domov, som bola naštvana, že mi skazil plány 😔 a byt mam taky rozkopany že som sa prinutila len riad umyť 😅

zazalienka
23. sep 2009

xixi nie si rada že príde? čo by som ja za to dala, že by môj bol doma častejšie.. niečo som poupratovala, poprala.. inak včera bol super deň.. bola som u švagrovej, nabalila mi plné vrece vecí pre naše Míšatko, boli sme na prechádzke, potom mi manžel večer, keď som sa chystala domov zavolal, že ako odchádzal do roboty tak sa vybuchol, kľúče zvnútra, tak som volala S.O.S. službu, dovtedy som stedpovala pred barákom, kým nepriešiel maník, otočila soms a chrbtom a za 10 sekúnd boli dvere dokorán.. 20 € čistý zisk🙂 xixi asi sa dám na zlodejinu.. a o sa manžovi stalo už druhý krát.. asi mu to dám k náhrade🙂

garonka
23. sep 2009

a veci kedy začneš prať? ja som zdedila po jednej známej tri krabice šiat od babätka až po väčšie tak som troška tam prevetrala, povyberala a šupla do vreca a odložila 🙂 nejak som poverčiva 🙂 a inak my sa volame už Tobiás 😀 možno zmeníme ale drahy vola chrustíka hrošík Tobinko 🙂
šikovny tvoj manžo je 😀 😀 😀

zazalienka
23. sep 2009

najprv chceme vyriešiť postieľku a nejak poriešiť komodu na veci a potom začnem prať.. chcela by som ísť ešte do trenčína pozrieť, či nenájdeme postieľku, no a zastavím sa aj v tom obchode s plienkami, ( najlacnejšie plienky) a nakúpim do zásoby.. a chcem si pomaly dať dokopy veci do pôrodnice.. pozerala som podprsky na kojenie, sú príšerne drahé, ale objavila som v TT za 240,- Sk, tak zoberiem tie a nočnú košeľu.. nech nemusím v zime lietať, manžel má v decembri veľa roboty a ja už nebudem maž odvahu po snehu šoférovať.

miroslava89
23. sep 2009

a ja ze tu nikto nebude-... 😅

garonka
23. sep 2009

Mirka čaukooooooooo zanedbavaš draheho 😀 dnes maš aky tlak?

zazalienka
23. sep 2009

a vidíš, sme tu🙂

garonka
23. sep 2009

no zazi hovor mi niečo ake su tie podprdy drahe, a vieš ja som si kupila tehu košeľu s otvormi na prsiach to tak smiešne vyzeralo, tak som zašila 😀 a paradne ani nevidieť, tak si kupim normalnu a na gombíky 😀
my komodu máme veľku šesťšuflíkovu vyzerá ako skriňa 😀 ešte i hava tam schovam 😀 potom poriešime kočík, postieľku ale nebudem predbiehať idem na ďalší utz v utorok kedy ma drahy meniny Miškooooooooo 😀 tak bude mať foto chrustíka ako darček 😀

garonka
23. sep 2009

ja som síce už panelak dopozerala, ale zapla odznova notebook normalne som závisla 😀 😀 😀

zazalienka
23. sep 2009

no hlavne aby mal krpec čo potrebuje.. aj tak myslím vždy len na to čo mu ešte kúpiť.. Míšatkovi.. no vidíš, mám ďalší dôvod, bude mať prvé meniny.. sranda.. komody máme tri, lenže kopu vecí tu má krpatá, a furt akosi nemáme miesto.. ale Míšatko bude mať svoju vlastnú..

miroslava89
23. sep 2009

to on zanedbava mna..vcera pracoval do 3rana😝.. tak ja si mozem dnes konikovat kolko chcem...

a moj dnesny tlak po celodennom nic nerobeni a vegeteni lepsi ako vcera ale i tak nic moc 130/90...

zazalienka
23. sep 2009

mirka, šetri sa.. čo ak naozaj?

garonka
23. sep 2009

no 130/90 ešte nieje taky hrozny 🙂 idealny je 120/80 😉

garonka
23. sep 2009

zazi

a kočiarik kedy kupujete? ja by som chcela skôr aby bol na vianoce doma 🙂

miroslava89
23. sep 2009

hovorim ze to je to lepsie ako vcera- nastastie🙂.. ale tak k idealu to nema az tak daleko.. drahy stale trepe dookola ze mi babo dava najavo ze nesmiempracovat😝..

garonka
23. sep 2009

tak tak ma pravdu 😉 ozaj sa musiš šetriť a viac vypnuť 😉 hoci niekedy sa to neda 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre