• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
triler bol OK.... len už som sa zasa presunula k netu a pochválim sa, som varila paradajkovú polievku z domáceho pretlaku (nie ja som ho robila) a je úžasnááááá :dizzy_face:
24. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
došla mi dnes kartička na 5% zľavy do obchodu so spodnou bielizňou a pyžamami a tehu oblečkom (ale len vrchné časti predávajú a nie je ich veľa) -. je to obchod CLEMANTIS v Dargove na prízemí pri kvetinárstve. kartička je prenosná tka ak by si chcela môžem požičať...

inak drahý teraz zohrieva zemiačky a opeká krabie tyčinky, mám na nich veľkú chuť a ja som dnes celý deň hladná a len jem a jem.... :unamused:
24. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeeeeeeej? prídem na polievku :grinning: my si robíme na večeru dukatove buchtičky, lebo včera sa mi nechcelo, ale namiesto buchtičiek si nakrajam vianočku lebo tie buchtičky su kysnute a vianočku som i v nemocke jedla, tak sa dnes ožerem :grinning:
24. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj obed bol veľmi mňamky. dnes mám šialený deň s jedením :grinning:
24. sep 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak Mišuľko je hladnyyyyyyyyyy nie? ja zas dnes nejako menej jem ale zachvat žrania ma pochyti večer :grinning:
24. sep 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som včera jedla naposledy jedla o šiestej som si dala 2 kusy chleba s maslom, šunkou a tvrdým syrom a ráno o pol šiestej mi tak škvŕkalo v bruchu že sa až miško zobudil a robil kotrmelce :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si furt okukujem tu stranku čo si poslala asi fakt dačo objednam len musia byť peňežky :grinning:
24. sep 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež budem ale asi počkám do 32 tt - pre istotu, niežeby som bola veľmi poverčivá ale tak nechcem potom smútiť
24. sep 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tvoj maly asi bude veľky jedák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zje aj moju hlavu, ale to bude po mne potom a nie po tatovi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jojke idú kosti a tam je také zlaté mimčo...
24. sep 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som počkala ale nevydržím :grinning: a kočík asi objedname jak pridem z utz a od infektologa ja sa tych doktorov bojím ako čert kríža :pensive:
24. sep 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas sme pažravci obaja :grinning: ale sa musím krotiť aby som nemala nebodaj 20kg navyše :grinning:
24. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo sa bojíš a chceš čakať do 32tt? šak maly je vitalny a čuly :slight_smile:
24. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej len mňa štve ten môj krčok a dilatácia.... neviem ako veľmi vážna tá dilatácia je, zajtra sa spýtam dokiho. ale poradňa je až o pol jednej, ja dovtedy nevydržííííííííííííííím
24. sep 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dilatacia? to je asi krčok ale keby to bolo hrozne by si dávno ležala cele tehu v nemocke a ty si pekne doma

o ktorej ideš k dokimu?
24. sep 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o 12.00 z domu
24. sep 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.e-kociky.sk/?54,tako-jumper-x-srdcia-s-autosedackou

tak by mal vyzerať i naše vozítko a maju tam aj x lander aky chcete vy
24. sep 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dokiho maš v moldave? či kde to?
24. sep 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v turni - to je asi 5 minút autom z moldavy
24. sep 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa načakam lebo som zvedava ako si dopadla, nakoniec prideš vysmiata ako vždy :grinning: a aku maš poradňu? utz, či len tak? ja mam v utorok, bude mi robiť utz, a drahy ma meniny tak ak bude všetko ok namiesto Tobiho ostane Miško :grinning: lebo v utorok ma meniny aby mal darček
24. sep 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj doki nemá utz na ambulancii. ty ideš v utorok do šace? možno pôjdem i ja na utz a bude ďalšie rande :dizzy_face:
24. sep 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si uvariť krémik na buchtičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňaaaaaaaaaaaaam
24. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
provokatérka :angry:
24. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú chuť :wink:
24. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes porodila kamoska chlapceka vTrnave cisarskym rezom bo jej za posledny tyzden malinky v brusku pribral pol kila :astonished:
24. sep 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj inka a v ktorom bola tt? ty sa ako máš s drobcom?
24. sep 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky ako sa mate...dnes som bola na poradni a všetko je zatial oki už je viac ako pravdepodobne že to bude dievčatko .....už by som ju cela držať na rukach a poriadne vybožtekovať:slight_smile:
24. sep 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa mame super,zajtra idem zobrat kocik co som kupila, tak sa tesim a drahy robi malinkemu izbycku alebo malinkej ja stale este totiz neviem co to bude :angry:
24. sep 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garicka kamoska mala termin za 2 tyzdne
24. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok