Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
24. sep 2009

triler bol OK.... len už som sa zasa presunula k netu a pochválim sa, som varila paradajkovú polievku z domáceho pretlaku (nie ja som ho robila) a je úžasnááááá 😵

garicka
24. sep 2009

došla mi dnes kartička na 5% zľavy do obchodu so spodnou bielizňou a pyžamami a tehu oblečkom (ale len vrchné časti predávajú a nie je ich veľa) -. je to obchod CLEMANTIS v Dargove na prízemí pri kvetinárstve. kartička je prenosná tka ak by si chcela môžem požičať...

inak drahý teraz zohrieva zemiačky a opeká krabie tyčinky, mám na nich veľkú chuť a ja som dnes celý deň hladná a len jem a jem.... 😒

garonka
24. sep 2009

heeeeeeeeej? prídem na polievku 😀 my si robíme na večeru dukatove buchtičky, lebo včera sa mi nechcelo, ale namiesto buchtičiek si nakrajam vianočku lebo tie buchtičky su kysnute a vianočku som i v nemocke jedla, tak sa dnes ožerem 😀

garicka
24. sep 2009

juuuuj obed bol veľmi mňamky. dnes mám šialený deň s jedením 😀

garonka
24. sep 2009

šak Mišuľko je hladnyyyyyyyyyy nie? ja zas dnes nejako menej jem ale zachvat žrania ma pochyti večer 😀

garicka
24. sep 2009

ja som včera jedla naposledy jedla o šiestej som si dala 2 kusy chleba s maslom, šunkou a tvrdým syrom a ráno o pol šiestej mi tak škvŕkalo v bruchu že sa až miško zobudil a robil kotrmelce 😀 😀 😀

garonka
24. sep 2009

si furt okukujem tu stranku čo si poslala asi fakt dačo objednam len musia byť peňežky 😀

garicka
24. sep 2009

ja tiež budem ale asi počkám do 32 tt - pre istotu, niežeby som bola veľmi poverčivá ale tak nechcem potom smútiť

garonka
24. sep 2009

tak tvoj maly asi bude veľky jedák 😀 😀 😀 😀

garicka
24. sep 2009

zje aj moju hlavu, ale to bude po mne potom a nie po tatovi 😀 😝

garicka
24. sep 2009

na jojke idú kosti a tam je také zlaté mimčo...

garonka
24. sep 2009

aj ja by som počkala ale nevydržím 😀 a kočík asi objedname jak pridem z utz a od infektologa ja sa tych doktorov bojím ako čert kríža 😔

garonka
24. sep 2009

tak u nas sme pažravci obaja 😀 ale sa musím krotiť aby som nemala nebodaj 20kg navyše 😀

garonka
24. sep 2009

a prečo sa bojíš a chceš čakať do 32tt? šak maly je vitalny a čuly 🙂

garicka
24. sep 2009

hej len mňa štve ten môj krčok a dilatácia.... neviem ako veľmi vážna tá dilatácia je, zajtra sa spýtam dokiho. ale poradňa je až o pol jednej, ja dovtedy nevydržííííííííííííííím

garonka
24. sep 2009

dilatacia? to je asi krčok ale keby to bolo hrozne by si dávno ležala cele tehu v nemocke a ty si pekne doma

o ktorej ideš k dokimu?

garicka
24. sep 2009

o 12.00 z domu

garonka
24. sep 2009

http://www.e-kociky.sk/?54,tako-jumper-x-srdcia...

tak by mal vyzerať i naše vozítko a maju tam aj x lander aky chcete vy

garonka
24. sep 2009

a dokiho maš v moldave? či kde to?

garicka
24. sep 2009

v turni - to je asi 5 minút autom z moldavy

garonka
24. sep 2009

no ja sa načakam lebo som zvedava ako si dopadla, nakoniec prideš vysmiata ako vždy 😀 a aku maš poradňu? utz, či len tak? ja mam v utorok, bude mi robiť utz, a drahy ma meniny tak ak bude všetko ok namiesto Tobiho ostane Miško 😀 lebo v utorok ma meniny aby mal darček

garicka
24. sep 2009

môj doki nemá utz na ambulancii. ty ideš v utorok do šace? možno pôjdem i ja na utz a bude ďalšie rande 😵

garonka
24. sep 2009

idem si uvariť krémik na buchtičky 😝 mňaaaaaaaaaaaaam

garicka
24. sep 2009

provokatérka 😠

garicka
24. sep 2009

tak dobrú chuť 😉

inka28
24. sep 2009

dnes porodila kamoska chlapceka vTrnave cisarskym rezom bo jej za posledny tyzden malinky v brusku pribral pol kila 😲

garicka
24. sep 2009

ahoj inka a v ktorom bola tt? ty sa ako máš s drobcom?

valria321
24. sep 2009

ahojte tehulky ako sa mate...dnes som bola na poradni a všetko je zatial oki už je viac ako pravdepodobne že to bude dievčatko .....už by som ju cela držať na rukach a poriadne vybožtekovať🙂

inka28
24. sep 2009

my sa mame super,zajtra idem zobrat kocik co som kupila, tak sa tesim a drahy robi malinkemu izbycku alebo malinkej ja stale este totiz neviem co to bude 😠

inka28
24. sep 2009

garicka kamoska mala termin za 2 tyzdne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre