Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
24. sep 2009

ty si hrošík a nie kolombo 🙂

garicka
24. sep 2009

a môj starý ma nazve že som tučko 😠

evina0
24. sep 2009

garicka je som vzdy na svoju vysku bola chducka vsetci chceli nech priberiem a liecba a lieky ich vyslisali le ja som sa dobre necitila ale verim ze cez tehu tolko nepriberiem a vsetko sa vyrovna budem davat pozor co papam a hotovo..este raz uz musim tak pekny vecer

inka28
24. sep 2009

garicka myslim ze teraz naposledy mi zobrali krv,ci nemam cukrovku.Dalsi termin mam 7.10. tak uvidim co zistili alebo v lepsom pripade nezistili.
a zase mi tecu slinky tusim osupem jablcka a spravim makovo jablckovu strudlu kym pride mm domov z prace.
Ale doprdelky zacina ma zase palit zaha...ale tak hnusne v zivote som to nemala a teraz.. 😝

garonka
24. sep 2009

ja som hrošica, male v brušku hrošatko a havo hrošík 😀 😀 😀 a starý je žirafa Žofka, lebo je dlhý 😀

garonka
24. sep 2009

inka mňa pali zaha každý večer niekedy to už normalne očakavam

garicka
24. sep 2009

mňa záha nepáli len ma zvyklo páliť na pravej strane ale ako tak rozmýšľam tak poslednú dobu ani nie... a to si ani nepila tú sladkú vodu?

baby u nás leje a je parádne zatiahnuté, dúfam že nebudú hromy blesky

garonka
24. sep 2009

tu v KE je zatiahnute ale daždik nikde a nech neprší 😠 jak pôjdem s havom vonku? a drahy ide do roboty zas večer sama doma 🙂

baby ide mi serial tak zakuknem neskôr paaaaaaaaaaaaaaaaaa

garicka
24. sep 2009

ja ti ho pošlem 😝 aj mne ide seriál na joj plus, ale budem na nete 😝 😝

inka28
24. sep 2009

u nas je teplucko cely den slnecno.pekna jesen.
garicka tu nedavaju pit sladku vodu iba zoberu krv a z toho to zistuju..
ale uz sa musim postavit a tie jablcka nastruhat, lebo to nestihnem kym pride druha polovicka.
majte sa krasne zastavim sa este vecer a nakuknem co tu porabate okolo 20hod papa..

garicka
24. sep 2009

kde ste všetkyyyyyyyyy?

garonka
24. sep 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

garicka
24. sep 2009

ahooooj telemaniačka 😉

garicka
24. sep 2009

neuveríš čo som jedla pred hodkou..... fajnučký mäkkučký tmavý chlebík s horčicou a oravskou slaninou a to som už nič nechcela jesť, dokonca som zjedla 2 polovičky a bol fajne hrubý 😵 no proste fantázia.... som už dávno nejedla chleba s horčicou a salámou alebo slaninou. bývalo to moje najobľúbenejšie jedlo

garonka
24. sep 2009

no to sme dve 😀 😀 😀 joj to i u vas taka zima? drahy vysava cely byt ja zas leňoším a počas panelaku budem žehliť 😠

zazalienka
24. sep 2009

ahoj televízne fanynky🙂) ja som od obeda umretá doma, včera večer zimnica jak hovado, manžel nevedel čo so mnou.. a dnes som bola doobeda salbá jak mucha, tak som to šla domov prespať.. už je lepšie, len smoklím trošku.. dúfam, že to prejde do soboty, ideme do Maďarska na výlet aj s Veve a rodinou.. nemôžem byť chorá..

garonka
24. sep 2009

provokaterka 😠 😠 😠 😠 ja som tiež zbožňovala chlebík, so salamou a horčicou tak ja si dam teraz to iste ale iba šunku salamy nesmiem 😠 😠 😠

kde maš draheho? môj krásne upratuje 😀

slovakia13
24. sep 2009

ahooooooj
tak ja sa idem pochvalit ,akurat som sa vrartila z ohliadky mojho domceka a je uuuuuplne super 5.10 sa mozem stahovat teraz mi maluju prerabaju kuchynu 😀 😵 😵 😵 😵 a potom uz mozem rodit

garonka
24. sep 2009

zazi, ležať ležať pod dekou, a teply čajík s medom 😉 aby si bola do soboty fit

garonka
24. sep 2009

slovakia, ahoj ahoj ahoj, fíha komplet domček prerabaju?

zazalienka
24. sep 2009

veď ležím, mám hrubú deku a spala som celé poobedie.. som si kúpila ten vak na kojenie s guličkovou výplňou, je to super aj teraz keď sa nemôžem uložiť, tak sa poprepletám s tým vakom.. hlavne pod brucho, keď som na boku..

garicka
24. sep 2009

luci ja ani neviem ako je vonku, ale števo vravel že na terase máme 19 stupňv

čaute ostatné tehulky 😉

zazi
super máš v albume fotečku bruškaaaaaa 😉

garicka
24. sep 2009

aj ja chcem aby už môj konečne povysával 😠 😠 😠 možno v sobotu, ak ho prehovorím však nemôžem žiť v takej špine....

zazi a zajtra ideš do roboty? radšej ostaň domka aby si si užila maďarsko a veroniku 😎

zazalienka
24. sep 2009

čau gari.. no to je už poriadne bruško.. xixi .. zajtra pôjdem zasa asi len doobeda, uvidím čo bude ráno.. a musíme na nákup, zajtra by mal prísť môj drahý skôr, tak nemusím nič vláčiť.. hlavne malinovky a vodu..

slovakia13
24. sep 2009

garonka
dom ma asi 10 rokov ,iba kuchynu a maluju ,boze uz som sa bala ,ze budeme bezdomovci z malou 😀 😀 😀 😀

garonka
24. sep 2009

no gabi riadna zima oproti tomu ako bolo dnes horuco tak vonku treba zamrznuť

slovakia13
24. sep 2009

zazi
vau pekne malicke brusko 😵 ale pockaj o taky mesiac 😀

garonka
24. sep 2009

slovakia a teraz si v podnajme? i ja chcem domček radšej ako panelak

garicka
24. sep 2009

luci
a ideš vonku ešte s havom? tak sa riadne obleč(te) 🙂

ja mám pocit že mi z tej mojej večere až bruško pukne 😀 😀

garonka
24. sep 2009

gabi zajtra ozaj prideš na kavu caro? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre