• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
gari ja ťa prídem kuk do nemocky ale len v prípade ak bude robiť dobra sestrička :grinning:
27. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja vidim ze ste tu viac ako tu nie ste:grinning:ale to je dobre skoro stla ekd pridem tak na niekoho natrafim :sweat_smile:
27. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak Mirka to musíš byť ako my dve s garickou na notebooku nalepena a adminka je z teba raz dva :grinning:
27. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a keď nestačí koník pridá sa aj skype :grinning: :grinning: :grinning:

no ja s tebou počítam ako s návštevou :wink: a nielen v nemocke
27. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemozem tak casto ja makam:stuck_out_tongue_closed_eyes:.. musim pracovat skoro stale:frowning2: aj ked zapnem notebook tak len riesim firemne veci...
27. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka a fotečky zo svadby nemáte? som zvedavá ako si vyzerala :dizzy_face:
27. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no gabi jasne, že ja rada prikvitnem i ku vááááááááááám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na kavu Caro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hehehehe a niekedy skype je lepšie nie? :grinning:
27. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sú tam lepšie ikonky xixixi :grinning: :grinning: :grinning:

tak ja idem po sprchu a potom so škodoradosťou na superstar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa na fotecky zo svadby nepozeram este som ich sama nevidela.. nemam akosi psychickych sil na ne pozriet :pensive:
27. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj zas nas opušťaš? :pensive:
27. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika ja by som vas rada zasla pozriet ked bude casu.. co dufam ze bude ked bude casu zajdem pozriet:slight_smile:

a neopustaj nas.. sme lepsie nez superstar:grinning:
27. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka Gabi je závisla i na koníkovi a na superstááááááááááár a miluje Haberu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som nevedela ze ma taku tajnu lasku:grinning: sa nepriznala :grinning:

som skor myslela ze tolko sedi doma tak jej chyba pohlad na "mlade masko":sweat_smile::grinning:
27. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeee Mirka to bolo dobreeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už je asi v sprche lebo na skype nereaguje :grinning: :grinning: :grinning: musí byť vifintena pred Haberom :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj Habera je už mesiac dedo, fiha mlady dedko je :grinning:
27. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Tehulky,
som v 26 tt - na zaciatku, a mam na vas takuto otazocku - pozeram ze niektore ste tu s podobnymi tt. Kde citite pohyby babatka - ja stale na jednom mieste - pod pupkom napravo, stale len tam. Je to v poriadku?
Ako to mate vy? D.
27. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona ked uvidi ako ju ohovarame tak nam da:grinning:...si mysli ze ju uvidi?:grinning:. podla mna je az prilis namysleny na to aby si vsimal pekne zeny:grinning:..
27. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nieeeeeeeee Gabi je kopa srandy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a my ohovareme v dobrom :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera ahoj ja zatiaľ citiím len mierne pohyby nie intenzívne, take nepravidelne ale mame tu tehuľky čo už maju viac týždňov za sebou a akurat jedna ušla ale príde je v 28tt :wink:
27. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v dobrom:grinning:..keby len tu prisla:grinning: teraz:grinning:chcela by som vediet jej nazor:grinning:..
27. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera môj je stála na ľavej strane a na močovom mechúri :grinning: a veľmi zriedka pôjde na pravú stranu. vraj je to podľa toho z ktorého vaječníka si ovulovala, a nie je to nič zlé, neboj sa :wink:
27. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera skus pohladat temu pohyby babetka:wink:
27. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, tak vy takto na mňa??? no tak to žiadna nemocka nebude, lebo keď budem mimo 10 dní..... tak ani nechcem vedieť čo tu popíšete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a habera vyzerá celkom dobre.... teraz aj lepšie jak keď bol mladý... počujte my musím spraviť v KE stretko :wink:

inak dali ste mi teraz ja sa tu z vás rehocem as ma števo vyháňa od telky.... :grinning:
27. sep 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby tak som sa teraz rehotala na superstar že ma tak zapichalo v podbrušku až som sa zľakla :astonished:
27. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooooooo my ťa máme radi vieš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: treba urobiť naladu keď sa tiskaš do špitálu :grinning:
27. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika:grinning:... cakala som co bude ked sa objavis:grinning:.. a my sme dobrucke:_Dnemozeme zato ze ty tak rada haberu:grinning:..

a neboj nie si jedina kto ma z tohto tu srandu:grinning:
27. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky moje idem s havom vonku tak prikvitnem jak prídem a ak vas tu nenajdem tak dostanete po riti :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehule:slight_smile:)
27. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja zomriem od smiechu z tých speváckych výkonov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je riadna teroristická zbraň

luci tak choď a nebuď dlho lebo po riti dostaneš ty...
27. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka mne mozes nalozit 5a 20uz teraz:grinning:..ja uz napoly spim:grinning:.. cize mna tu uz nenajdes...
27. sep 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok