• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
vieš, ona mi stále drží bruško, hladká, čaká či ju kopne.. včera som ju vykúpala, urobila masáž chrbta a nôh, zaspala jak poleno.. evidentne nič z toho čo má tu doma nemá.. hlavne starostlivosť a lásku.. manželovi povedala že ocinko, ja viem, že to nie je Tvoja vina, že nemôžeme byť spolu.. to všetko spôsobila maminka.. ja to viem..
27. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože to je kruté keď si tak malé dievčatko uvedomuje krutú realitu, neviem čo by som robila keby mi to povedalo moje dieťa, asi by mi srdce roztrhlo (prepáč)... a kopol ju už miško? :sweat_smile:
27. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo kopol, dnes v kostole.. včera sa mu nechcelo, ani ráno no a keď sme si sadli na lavicu, tak ma celý čas držala za bruško a malý sa točil... tak bola veselá...
27. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si aspoň trošku spestrila omšu :wink: ja už ani do kostola nechodím lebo bojím sa dakde ísť, už sa cítim jak panička, len sadnúť do auta, odviezť na miesto doručenia, tam si sadnúť alebo ešte lepšie rovno ľahnúť a po chvílke naspäť domov, už ani bránu drahému neotváram :grinning:

zazi prajem vám dobrú nocku, papa
27. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc všetkým a držím palčeky..
27. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kransy ranko vsetkym :grinning: :grinning:
uz netrpezlivo cakam, kym odbije pol desiatej, aby som mohla ist k dokymu. Dned mam daku podrazdenu naladu, kedze som sa prvy krat zobudila na to, ako Misko vystraja :grinning: :grinning: som nevyspata, ale napriek tomu stastna, kedze viem,ze je v poriadku :grinning: :grinning:

Garicka, drzim ti palceky, aby bolo vsetko ok.

Garonka, dakujem, hned ako sa vratim, budem referovat :grinning:

Zazalienka, vam prajem, aby ste to vsetko s Veronikou co najskor na dobre obratili. Velmi vam to prajem. Deticky si predsa zasluzia krasne detstvo.

Pekny dnik prajem
28. sep 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo tu nik nieje? :frowning2:
28. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak ako sa mávate.....dúfam, že všetky ste OK, nechce sa mi čítať toľko strán dozadu :slight_smile: My sme ešte stále 2v1, tak guľame a guľame :grinning:
28. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka ale uz nie dlho budete 2v1:slight_smile:
28. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veruže nie, no to čakanie je brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry:
28. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim ze uz chces mat drobca pri sebe:slight_smile: ale tak uz mas malicko pred sebou tolko uz vydrzis:slight_smile:
28. sep 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydržim :wink: A Ty sa máš ako, Mirka?
28. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mam pracovne..makam nestiham nic akurat dnes som si povedala ze si spravim volno..nic sa mi nechce..akurat tolko ze som sla za sestrou na navstevu potom sa objednat k svojimu dokimu (az na 12.10- dovtedy sa asi z cakania zblaznim :stuck_out_tongue_closed_eyes: )a len tak vegetim a beham po koniku :grinning:
28. sep 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmm........... Aj ja sa tu motam, ale už sa mi normálne zatváraju oči, málo toho teraz vydržím :angry: A to chcem ešte trochu upratať a hlavne povysavať lebo polovička má dnes narodky, tak večer budú návštevy :confounded:
28. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necudujem sa ti ze malo vydrzis... ved uz za paru dni rodis:slight_smile: a navstevy to pocohpia ze uz nevladzes..
28. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej no niekto tu je :grinning:

aninka neboj 2v1 nebudeš už dlho maly sa poponahľa ku vám :wink:

Mirka a ty si domaaaaaaaa?
28. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka je dneska doma:grinning:.. teda akoze pracujem ale doma:grinning: sak bolo na case:stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš aspoň si konečne odychneš troška a vypneš, musíš sa šetriť :wink:
28. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oddychnem len potom z coho budeme zit:stuck_out_tongue_closed_eyes:.. to je v tom ze ci chcem ci nie musim manzelovi pomahat...
28. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak len sem tam vypnuť musíš kvôli babatenku :wink: ja teraz varííííííííííím a čakam na Gabikin telefonat, normalne som nespokojna, čo s ňou tam robia :pensive:
28. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ti zavola tak potom podaj info aj tuco nove:wink: snad je vsetko ok...

vypnut uplne nevypnem len mierne spomalim..ale tak uz nie dlho a snad aj manzel bude prace schopnejsi..uz ma nebavi ho tolko obskakovat :sweat_smile:
28. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja somtaka hlaadnaa.. ale sa mi nechce jest :sweat_smile:
28. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musíš papať a veľaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim:grinning: keby som nebola taka lenivaaa:grinning:..to bude nieco straaasne so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garicka sa este nevratila od dr??Garonka, nic o nej nevies?
28. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete mi poradit, zo skratkami od dr??

toto mam v tehu knizke
BPD: 27,1
TMB: 26,7
FML: 16,5

a toto na sprievodke zo sona:
BPD: 39,6
THD: 37,4
FML: 23,4

som z toho debil, neviete??
28. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi jasne viem viem zostala v nemocke :frowning2: kvôli diagnoze predčasne hroziaci pôrod :frowning2: ale šikuľka bola vysmiata, to je spravna baba :wink: sranda s ňou :grinning: a pôjdem na navštevuuuuuuuuuuuu k nej :wink:

a ako bolo na morfo utz? všetko ok?
28. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi to su rozmery babätka ja som tiež nevedela čo to je ale pošlem link tam by to malo byť vysvetlene, čo tie čudne skratky znamenaju :slight_smile:
28. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ti, a co to ta Garicka ma??Nema notebook zo sebou?? pozdrav juuuu

Bolo super, vsetko ma ako ma byt, ale bol ritou zvrtnuty.a som chcela aj fotku, ale 17 eur za to, ze mu budem kukat na zadocek :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok