Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
28. sep 2009

ja som teraz doliezla domov😀.. a nechce sa mi nic robit.. svokra chrape na pol domu ,drahy vrieska do telefonu tak co budem robit😀..tu mi je dobreee

a ty dke si bola?🙂

vefi89
28. sep 2009

garonka, pytala som sa, ze preco neni tu s nami na koniku. Usiel s nou aj ten optimiznus 😒

garonka
28. sep 2009

Mirka a svokra čo bude robiť v noci? fuha? že už teraz spí?

jooj bola som v optime i carefouri, i neviem kde chcela som topánky ale všade maju strašne a dokonca umela koža no som nekupila nič len zazvor aby som si urobila čajík 😀

vefi, veru tak, ale ma pri sebe notebook, tak dnes ho nezapina a ak sa jej zajtra bude chcieť troška sem príde, je to riadna kopa srandy furt sa smejeme keď telefonujeme 😀

ja idem rano na utz, zas sa bojím ako čert kríža 😝

vefi89
28. sep 2009

tak to ti drzim palceky, hned zrana. A preco by si sa mala bat?? ved tobias je v poriadku nie??
ked je moj drobec ok a to sa vobec nesetrim

garonka
28. sep 2009

jasne je ok, len ja som už taky strachopud, a ešte i na infekčne sa musím trepať asi v stredu alebo štvrtok 😠 tam sa vraj dlho čaka 😠 zajtra maju vaši Miškovia meniny tak všetko naj 😀 môj drahy tiež oslavuje meninky 😀

miroslava89
28. sep 2009

garonka neboj na utz vsetko dobre dopadne🙂

a na namesti v ke si nebola? tam su obchodiky kde maju pekne topanocky ale neviem presne nazov..

a moja svokra je expert ona ked neikde pojde do mesta tak spi potom cele popoludnie aj noc😀..

vefi89
28. sep 2009

mna by to ani nenapadlo...Aj Misko ti asi dakuje, zasa zacal kopkat. A preco ty mas este ticho v brusku??Ti zle ukazuje tt? 😀 😀

Mirka, kde si usla?

miroslava89
28. sep 2009

vy sa mate bat co kontrol..a co mam povedat ja☹ u mna je velka pravdepodobnost ze po najblizsej kontrole skoncim v nemocke..

garonka
28. sep 2009

Mirka ja nerada chodím po hlavnej ale asi tak to vyzerá, že tam budem musieť ísť keď nechcem chodiť bosa 😀

tvoja svokra je riadna spachtoška 😀

vefi89
28. sep 2009

Mirka, preco by si mala ostat v nemocke???Mas vari problemy v takom skorom stadiu??

Garonka,ved ale naboso chodili ludia aj pred nami 😀 😝

garonka
28. sep 2009

vefi, presne presne a ani problem nemali s oblečením a teraz? ani mi tehule nemame ľahke si obliecť hocičo, ja už nosím tehu rifle, ale su mi veľké stále mi padaju, som z nich nervozna ale nejak prežijem lebo v lete by som ich nenosila v horučave 😀

garonka
28. sep 2009

mňam pijem zazvorovy čajík juj teply je a aj šalena z neho som 😀 😀 😀

vefi89
28. sep 2009

ja som tiez rozmyslal, ze si dam uz tehu rifle, ale tie su my este troch velke, chyba tam to brusko, a ostatne rifle uz nezapnem 😒 tak som si usila flisove teplaky a v tych chodim zatial 😀
mna len tesi, ze budem rodit skoro na jar, takze nebudem musiet babu tolko kupovat

vefi89
28. sep 2009

ja som to este v zivote nepila

garonka
28. sep 2009

veď mi dve máme skoro rovnaky termín 😀

ja chodím najradšej v teplákoch ale ku doktorke zas musím isť slušne oblečena 😠

miroslava89
28. sep 2009

vefi problemy nemam ale je velka pravdepodobnost ze budem mat.. otehulkovala som az prilis skoro po prvom neuspesnom tehu, pri prvom tehu som mala problemy s krckom tak uz nikto nechce nechat nic na nahodu..

vefi89
28. sep 2009

mirka prepac, to som nevedela .tak potom musis byt ale velmi rada, ze sa ti vobec podarilo

Garonka ja aj k lekarovi v teplakoch, ale su pekne....a predsa ved som dedincanka 😀 😀 mame sliepky a zajace 😝

garonka
28. sep 2009

no vefi, ja som tiež z valalu 😀 len bývam v meste 😀 a ja nemam také normalne teplaky si kupim a problem vyriešený 😀

miroslava89
28. sep 2009

aj ja som z valalu😀 a byvala som roky rokuce v meste😀 a teraz som opet z valalu😀 😎

vefi nevadi nemohla si vediet... a sme radi ze sa nam to podarilo len ci to doiahneme do uspesneho konca

vefi89
28. sep 2009

Gari si usi ak si sikovna. Ja som latku kupila za 5 eur...
ja som zasa naopak mestianka v dedine 😀 😝 ale do mesta by som uz nesla 😀 😀

vefi89
28. sep 2009

mirka, ja ti to velmi prajem 😀 😀 vsak si mladucka, zasluzis si to

mna len rozculuje, ze kolke pocali ani nevedli ako a tie co naozaj chcu tak maj same trapenia

garonka
28. sep 2009

vefi i ja by radšej na dedinu preto chodím k mamine častejšie ako sa dá, lebo ja sa v panelaku citím ako v stane 😀

Mirka aj ty ši z valalu? 😀 😀 😀 😀 😀

miroslava89
28. sep 2009

vefi dakujem..sak som mladucka ale chlapa mam stareho😀teda on o sebe vravi ze je stary😀..

my sa skoro rok uz snazime o mimi.. ale teraz to uz vyjde musi🙂

vefi89
28. sep 2009

vsak ja som v panelaku vyrastala. jedina vyhoda bola, ze ked som vysla na dvor vzdy tam bolo kopec ddecak. ale zasa este som len dvere otvorila a uz som sa nudila 😀 😀 ale ja som hyperaktivna a este aj posahana 😀

garonka
28. sep 2009

vefi no niesi sama 😀 ja sa u mamy vyšalím som ako vo svojom živle vyjdem na dvor, s havom na hojdačke sedíme a tu v panelaku? akurat čo vyjdem na balkon vidím akurat na smetne bedne a mame zamrežovaný balkon no tak ďakujem 😠

garonka
28. sep 2009

baby idem hajať rano vstavam skoro tak mi držte prstíky na utz, hneď ako prídem vam zahlasim ako na tom sme 🙂

dobru nockuuuuuuuuuuuuu

vefi89
28. sep 2009

hej tak to je super..nebyvas na Luniku 😀 😀 😀

vefi89
28. sep 2009

aj tebe garonka apotom hned prid a napis!! papa

miroslava89
28. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

babulky mne uz sibe docista na cisto😀 kuuuk🙂 toto uz ezaprie nik ze som tehula 😅 😀

vefi89
28. sep 2009

no vidis Mirka, aspon mas teraz zabavku. Za mnou prisli dve kamaratky, nech im ocikam, aby nachytali svojich priatelov 😀 😀
nehnevaj sa, ale idem kuk superstar..
papa a bruu nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre