• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
čauko Mirkaaaaaaaaaaaa ja som tu len nikde nikoho :frowning2: čo porabaš doma?
29. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuu :slight_smile: a co porabam doma?:grinning:..okrem toho ze uz som bola 8krat v Ke a spet nic take nudim sa :rolling_eyes:

a ty ?:slight_smile:

inaac ako sa ma Garicka teda Gabika?:slight_smile:
29. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hura, že tu aspoň niekto je :slight_smile: ja mam naladu pod psa z toho počasia už som 2hodiny spala a furt mi málo :sunglasses: nechápem :sunglasses:

8krat? to čo si stále niečo zabudla? alebo si taxikarka? :grinning:

garička Gabika sa ma dobre aspoň dufam, som sňou rozpravala a o 11tej šla na vyšetrenie, pravdepodobne ju nechaju pri sebe asi do konca buduceho týždňa, a ja sa ju chystam pozlostiť zajtra :grinning: len jej ešte cinknem či môžem :slight_smile:

a ja som garonka Lucia :grinning:
29. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba spat sa dvoch:grinning:.. sa necuduj ze ti je malo...

to pre firmu manzelovi stale nieco chyba :angry: a ja len lietam hore dole:grinning:..sa citim ako pojadzna sekretarka:grinning:

bude rada ked ju pojdes pozlostit trochu:grinning:.. sa aspon nasmejete:slight_smile:.. a pozdrav ju :slight_smile:

jeej ty si lucia?:slight_smile: som netusila:slight_smile: tesi ma ze uz poznam tvoje prave meno:wink: :dizzy_face:
29. sep 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som Lucifér so svätožiarou nad hlavou :grinning: :grinning: :grinning: fakt :grinning:

no moja aj ty budeš toľko vychrapkavať hahahahaha, už nebudeš toľko behať s autičkom len jedine vtedy keď si priviažeš na auto karavan, aby si si mohla občas aj zdriemnuť :grinning:

jasne, pozdravím, len môže vyliezť z izby akurat sa najesť, na wcko, vyšetrenia a záznam inač musí ležať :pensive: a mňa zas v nemocke z postele vyhaňali :slight_smile:

drahy sa ako ma? pracuje doma?
29. sep 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drahy ma dnes meniny vôbec neviem aku maličkosť mu dať :angry: čokolady otrepane a aj tak tie mame doma a ja ich nemôžem jesť, tak som poprosila suseda nech ide kupiť bedničku piva :grinning: a som to previazala červenou mašľou, trocha streleny napad ale aspoň niečo, lebo i fotku z utz som chcela dať ale nič z toho nič nevidieť na nej len čiernu machuľu :angry:
29. sep 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac ja som si musela odbehnut prec...

ja budem vychrapkavat..na to sa uz normalne tesim.. len ci nestravim cele tehu v posteli.. vtedy by ma asi slak trafil..

a na meniny si drahemu vymyslela originalny darcek:grinning:..chlapa pivo stale skoro stale potesi :wink:
29. sep 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte neviete mi poradit, je v poriadku ak som dnes bola na 2poradni a doktorka ma ani len nepozrela zo spodu este pred 2tyz. som bola na USG no odtedy nic a to som v 10tt. Dakujem
29. sep 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sarinka, mne sa to celkom v poriadku nezda, ale lekarka by mala vediet co robi. Urcite sa nestresuj, v blizkej dobe pojdes urcite na poradnu, odbery krvi a tak, takze uvidis najblizsie. Ak ta ani potom nepozre, mala by si sa obratit na ineho lekara
29. sep 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooo, kde ste?
29. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj ja som tu:slight_smile:
29. sep 2009 o 18:49  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (9. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vefi89: no ja som bola dnes na odbery, tlak , dostala som knizku len ma nepozerala zo spodu
29. sep 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A na USG som bola este pred 2tyz. tak neviem a najblizsie k nej mam prist az o mesiac
29. sep 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooo je tu niekto??????????????? :grinning:
29. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu...ale uz len chvilu idem zalahnut zas mam nejaky divny tlak :angry:
29. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarinka, nestrachuj sa, pokial mas utz, a lekarka nic nepovedala, tak to bude dobre..len klud, musi vediet co robi
29. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka a si merala? aky ho maš teraz? môžeš ho mať zvyšeny aj z počasia, mne dnes bolo nejak blbo :sunglasses:
29. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svokra merala...ona je blazon ma sleduje jak spion :confounded:
150/100
mam pocit ze to mam z prace.. ako nahle trochu viac makam tak tlak ide hooore :rolling_eyes:
29. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu, ale asi sa s vami len rozlucim, asi pojdem spat, lebo maly ma aj rano zobudil a poobede ked som chcela spat mi znova nedal. Tak ahooooojte a krasne snicky :wink:
29. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ber magnezium a šup do postele a musíš menej pracovať kvôli babätku :wink: joj mňa s takym tlakom do nemocky poslali :angry:
vefi dobruu
vefi dobruuuuuuuuuuuuuu nocku :wink:
29. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vaaam :grinning: :grinning: ste super, ale uz idem, rano sa ozvem :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze mi uz magnezko doslo..

takyto tlak som davno nemala sa asi rano postazujem doktori aspon po telefone..
29. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ja budem ešte chrapať ale prikmotrim sa sem, a potom idem ku našej garičke na navštevu, sa teším :wink:
29. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci do akej rano chapes?:grinning:
29. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka no len aby ťa do nemocky neposlal, je to nebezpečne v začiatočnom tehu mať taky tlak, mňa v šaci tak strašili že ledva som to tam prežila :pensive:

idem hajať ťaha ma do spania zas :grinning: a zajtra idem ku Gabike na navštevu, sa velmô teším :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vyzerá že asi do desiatej :sweat_smile: :sweat_smile: no a potom ma zas ťaha do spania cez deň, to už nieje normalne :angry:
29. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nemockou vyhrazal uz na minulej kontrole ked videl moj krcok...a ked zisti ze mavam taketo tlaky tak tam asi naozaj skoncim :pensive:
29. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dobru nocku:slight_smile:

neboj bues spat este viac:grinning:
29. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok