• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
idemkuk stuzkovu ked pozorem vratim sa :wink:
1. okt 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko :slight_smile:

Mirka čo ťa chytila nostalgia? ja som minule kuk svadbu narehotala som sa až až :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bree ranko, co nemozete spat? :grinning:
1. okt 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som prisla a vsetky ste odisli?? :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefiiiiiiiiiiiiii ja som tu :grinning: len vybehnem hava vyvenčiť lebo neda mi pokoj :grinning:
1. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len na margo tych kociarov co ste sa vcera bavili, ja si asi objednam tento, ale az ked mi povedia, ze toxo mam v poriadku a Misko je zdravy :grinning:
http://www.anjelik.okshop.eu/kombinovany-kocik-pepe-p-1565.html
1. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej krasny krasny a aj aj objednam kočík keď zistia že môj cmv strašiak je ok :slight_smile: ako sa bojíme o babenka nie?
1. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konecne si prisla. si myslim, ze kazda sa tesi a zaroven aj boji o svoje baby, myslim si , ze pravom, ked nemame vyledky v poriadku.
este mam jeden vyhliadnuty http://www.vasekociky.sk/vasekociky/eshop/1-1-Detske-kociky/4-2-Kombinovane-kociky/5/123-SAMBA
1. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co dnes planujes? Co naobed? a aky darcek si dala drahemu? :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha paradny a akej farby chcete? my zelenosivy taky aky mam v albume :slight_smile: veď toto ja zajtra rano idem na infekčne vysedím si tam asi cele doobeda len či ma uprednostnia ked poviem, že som tehu no ani nemusím vravieť veď vidno :grinning: ale že ma trapi vysoky tlak tak hadam nebudem cele doobeda tam vysedávat hladna :unamused: som zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vybehnem na chvíľu s havom nieže mi ujdeš :grinning:
1. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ta pockam :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu aj som nahadzala šaty do práčky :grinning:
1. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si medzi casom povesala a umyla riad :grinning: ale sme sikovne :grinning: a co si to kupila drahemu?
1. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s farbou kociara este neviem, ale veli sa mi paci bezovo-oranzovy, len mam strach z toho, ze je bledy a bude stale zaserinkany :grinning:
1. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikuľky sme :grinning: no bola by som dlhšie vonku keby som nepotiahla hava dnu ten si sadol do travy a sedel :grinning: ochladilo sa a nechcem byť chorá :slight_smile:

nakoniec som mu kupila prepravku piva a obviazala červenou mašľou :grinning: a chcela som dať aj fotku z utz ale tu čiernu machuľu ktoru mi doktorka urobila som radšej nedala videl a kyval hlavou, že nič nevidieť :angry: krasne bolo tobiho na monitore vidieť a fotka? hrôza :angry:

čo dnes variš? ja mam od včera zeleninové rizoto a ovocny koláčik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokiaľ bežový je ako biela káva tak špinu nevidieť, ine by bolo keby bol biely :slight_smile: ja som zvedava na naš zelenosivy aky bude :slight_smile:
1. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nakoniec pekny darcek :grinning: netusim co budem varit, asi len tarhonu so zeleninou. paradajka, paprika cesnak a tak. to chuti aj drahemu a aspon usetrim :grinning: :grinning:
som prisla na to, ze ked pustim miskovi jednu pesnicku, tak kopka ako divy :grinning: :grinning: sa mu asi paci :grinning:
1. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to je pravda, ale svagrina ma tiez zeleno sedy, ale sportak a ta zelena j bleducka a perie potah va krat do tyzdna
1. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misko bude asi DJ po tatovi a futbalista po maminke :grinning:
1. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas svojmu spievam somariny a zatiaľ je v kľude :grinning: tak ma asi ignoruje :grinning: väčšinou bruško hladkam aj cely deň a asi to ma rad lebo je v kľude :grinning:

mňam tarhoňa, ja mam zeleninové rizoto a navrch nastruham syr mňam a teraz pijem zazvorový čajík, ten by som pila stále ale radšej neriskujem tak si ho uvarím iba ráno keď prídem z vonku :grinning:

v nedeľu idem na hokej no som zvedava ako tam vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty si vari sportovo zalozena?? Aj ja som jednu dobu velmi na hokej, ale teraz v Ziari nechcu otvorit stadion, lebo ze mesto nema peniaze. Ja si radej pozriem NHL, lebo ty slovensky amatery stoja vacsinou za.... :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som tu:slight_smile:
1. okt 2009 o 10:24  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta kde ja vôbec :grinning: len svokor ma pernamentky na hokej a v nedeľu hraju Košice a Slovan Bratislava, tak som vravela, že urobím drahemu radosť a pôjdem s nim :grinning: aspoň si tam podriemem :grinning: a presne v nedeľu mame od rana uzavrete cesty kvôli maratonu tak len doma budeme musieť sedieť kym neotvoria cesty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

normalne sa mi zajta nechce na infekčne trepať :angry:
1. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubka :slight_smile:
1. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako ?
1. okt 2009 o 10:25  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lbka :grinning: :grinning:

Garonka, vsak hokej je to najkrajsie co moze byt :grinning: samy pekny chlapy :grinning:
1. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka celkom fajn, len mne sa dnes nič nechce, zas ma to počasie uspáva :grinning: a ty? si doma?
1. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: opustim vas, idem sa s malou pozabavat kym este nejdu spat :grinning:
1. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi čo maš decka dnes doma? :grinning:
1. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som doma ale o 1 idem do prace .ale sa mi nechce :slight_smile:
1. okt 2009 o 10:30  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok