Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
1. okt 2009

len dievka ostala, lebo zaspala, tak sa s noou msim zabavat, lebo mi nervy zozere. to je tak nesamostatne deco 😀 😀 horsie ako chemopren 😀

garonka
1. okt 2009

vefi tak nech zaspí aj zajtra a ma predlžený víkend 😀

vefi89
1. okt 2009

hej a ja sa pri nej scvoknem ☹

garonka
1. okt 2009

a kolko ma rokov? 4 ? lebo moja neter ma 4 a tej sa usta nezatvoria aj keď jej poviem že ma hlava bolí 😅 😅

vefi89
1. okt 2009

chvalabohu ju svokra zobrala. Nie, uz ma 7, ale to tiez stale len mlie a mlie, a to iste dokola:Pod si so mnou kreslit, pod sa so mnou hrat, ale ucit sa jej nechce potvote jednej.to je ako prisavka, to mam treti cecok 😀 😀

lubka89
1. okt 2009

baby ja asi budem mam tento mesiac svadbu a este nemam svadobne saty🙂

vefi89
1. okt 2009

lubka to naozaj???

vefi89
1. okt 2009

to si ma potesila, ja mam toto tak rada 😀 😀

lubka89
1. okt 2009

tak asi tak naozaj 🙂

vefi89
1. okt 2009

a chces mat biele saty??lebo ja mam jedny pekne bleducko-modre, by som ti pozicala 🙂

vefi89
1. okt 2009

Garonka si zmyzla???pod sa aj ty potesit 😀

lubka89
1. okt 2009

aj hej ale nevadilo by mi 🙂 a mas ich otfotene?

vefi89
1. okt 2009

nemam, ale ked mi pride muz domov tak odfotim a potom hodim do albumu, takze k veceru okolo siedmej budu v albume

leveretka
1. okt 2009

ahojte, no tak štvrtá noc prebdená 😒 😠 🙂 síce sa mi podarilo zaspať okolo polnoci, ale od štvtej ráno som hore 🙄 ale nevadíííí, myslím pozitívne 😉

vefi89
1. okt 2009

ale dufam, ze nie si malicka 😀 😀

vefi89
1. okt 2009

leveretka a co trpis nespavostou, alebo ti bolo zle?

lubka89
1. okt 2009

neboj niesom meriam 165 a ty? budem caklat

vefi89
1. okt 2009

ja mam 176, ale to by nevadilo, by si ich mala presne po zem. Ja ti ich aj pomeriam. Idem ich pohladat a oprat 😀 😀
zachvilu pridem

shaarka
1. okt 2009

leveretka, aj ja som nemohla spavat - ibaze som uz pred televiznymi novinami bola ako maciatko 😀 potom to preslo, teraz je to ok 😉

lubka89
1. okt 2009

fajn

leveretka
1. okt 2009

nemôžem spávať a cez deň by som spala, ale nemôžem, lebo som do večera v práci 😉

shaarka, tak to si ma potešila, dúfam, že aj mňa to prejde, lebo však som unavená, sa teším na víkend, že budeme mať s mm papučovú kultúrku 😉
shaarka a ty sa máš ako? stále sa ti ťažko papá?

vefi89
1. okt 2009

lubka, na dlzku maju 150 cm, su na spagetove ramienka 😀 😀 ale ak by si chcela, tak mi posli cislo na IP, by som ti poslala ako MMS, ale budem si ich musiet aj obliect, lebo to inak vyzera na tele 😀 😀 aspon ten vrch aby si videla 😀

lubka89
1. okt 2009

a co je IP?

vefi89
1. okt 2009

interna posta

lubka89
1. okt 2009

to mi chces poslat mail?prepac ale ja sa do toho nerozumiem

vefi89
1. okt 2009

MMS-ku, len mi posli svoje telefonne cislo 🙂

lubka89
1. okt 2009

ahha prepac0904373163

shaarka
1. okt 2009

nechcem sa stazovat, ale ked uz sa pytas 😀 je to este take vselijake - ta nadcha je strasne neprijemna, dycham ustami a drazdim si hrdlo ☹ a slabucka som, bez energie, papat sa mi nechce, chutit mi nechuti (lebo ani cuch ani chut nemam)... tak uz len cakam, ze to bude kazde nove rano lepsie. a o tyzden idem na UZV 🙂
tak pomaly to bezi...
a ty kedy ides na kontrolu/odbery? 🙂

lubka89
1. okt 2009

a ja som este nebola ani na prve sono☹

vefi89
1. okt 2009

Lubka, ja som bola na prvom sone v 12 tt, ale nebolo vidno nic, len machulu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre