Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
8. okt 2009

vefi aj palfyho aj lašaka 😀 😀 😀 😀 lašak chyta za košice od dnes 😀 😀 😀 inač palfy je manželík mojej znamej Andrejky Belanyovej 😉

oni nechcu diskutovať, a furt otravuju s takymi vecami 😠

kedy ti príde drahy domov 😀

zabka, som sa vykričala, už mi je lepšie ale dosť otravne, že su svokrovci so svojim synom takí 😔 a už ti dala byvala pokoj?

garonka
8. okt 2009

zabka vďaka 😉 no jasne jeho kopance citím aj dnes u lekara do mňa jeden dedo hučal, som mala sto chutí mu vraziť ale som si ho nevšimala a maly bol z toho nervozny kopal a kopal no sa ma zastával 😀 zlaté to bolo 😀

vefi89
8. okt 2009

netusim, vzdy povie ze za chvilu a nikdfy to tak nie je

garonka
8. okt 2009

aj môj je taky už štvrtý večer za sebou som sama doma 😠 ale on si robí srandu, že môžem v kľude pozerať zufale manželky lebo i ja sa začínam na ne podobať 🙂

vefi89
8. okt 2009

super ti to vie povedat, poklona 😀 😀

esteze ja take problemy nemam 😀

zabka4
8. okt 2009

ježisko jaky hrdina z neho...no byvala sa na chvilku odmlcala, lebo priatel urobil poriadky.ale burka este asi len pride....ale mne zalezi len na nom a nasom malickom babanku.a jemu zas na nas...ludia su svine a hlavne slovaci, su to falosni, neprajni a zavistlivi ludia ktori nedokazu zniest stastie druheho a chcu mu ho znicit.tod je moj nazor. a hanbym sa ze som slovenka.

garonka
8. okt 2009

hej on furt vie niečo take trepnuť čo to stojí zato 😀

no idem sa chystať aby som sa palfymu pačila 😀 😀 😀 😀

prídem k večeru paaaaaaaaaaa

valria321
8. okt 2009

ahojte tehulky ste tu????

vefi89
8. okt 2009

garonka, ja som ti zdrhla, lebo manzel si v robote rozrezal rku a ked som sa na nu pozrela, tak sme utekali zasivat na pohotovost

miroslava89
8. okt 2009

ahojte..

vefi mas sikovneho manzela 🤐

vefi89
8. okt 2009

ja viem 😀 😀 uz sa tesis domkov?

lubka89
8. okt 2009

ahojte🙂
uz som domka

miroslava89
8. okt 2009

vefi jasne ze sa tesim domkov tam bude lepsie🙂 s rodinkou.

qwixinka
8. okt 2009

ahojte ja mam tiez vela otazok ktore ma zaujimaju a hladam vsade info

zazalienka
8. okt 2009

ahojte, pekný večer.. qwixi aj ja furt niečo študujem.. a mám pocit že viem čím ďalej tým menej..

vefi89
9. okt 2009

pekny dnik prajem, so skaredym a uprsanym rankom 🙂

dnes pojdem asi k doktorovi, sa volako blbo citim, neviem, ci nemam nabeh na daku chorobu, tak chcem ist aspon preventivne, aby som malemu nedajboh neublizila

bobacik_29
9. okt 2009

vefi89 ahoj ako sa mas???Ja som este cela krcoksa ani nepohol hlavne ze ma strasili...co na teba lezie daka choroba??

vefi89
9. okt 2009

ahoj bobacik, ja neviem, ci som chora, ale mam taky divny pocit, tak to budem mat ako preventivne opatrenie, aby som malemu neublizila.

takze uz sa len kackas??vsak za dva tyzdne by si mala ist nie?? a trapi ta malinka, ci je kludna? 🙂

bobacik_29
9. okt 2009

vefi89 joj tá je vesela vecne kope hadam aj modriny mam v bruchu 😀 spi velmi malo to bude asi zive dieta ked sa to narodi 😝 hej uz iba cakam ale doktor povedal ze najblizsie dva tyzdne nech ani nedufam 😲 a aky je to divny pocit nemoze to byt pocasim???

vefi89
9. okt 2009

takze budes mat doma zive striebro 😀 😀 a preco nemas dufat??to nechapem
ani nie pocasim, ale vcera som bola dlho v meste, tak akokeby som bola zachladnuta. je to nieco na styl, ze potrebujem si odkaslat, ale neda sa mi. je mi jasne, ze musim sa teraz potit a caje hnusne pit, ale ja len aby sa to cez vikend nahodou este vac nezopsulo

vefi89
9. okt 2009

Co tu je dnes dako mrtvo??

garonka
9. okt 2009

ahooooooooj vefi ja som už tu 😀

vefi89
9. okt 2009

garonka, konecneee niekto
😀 😀

garonka
9. okt 2009

joj moja blbol mi net 😠 čo si dnes varila?

miroslava89
9. okt 2009

to tu co sa stalo hej halo... ja som doma ne som na nete a tu to tak viazne..

andy_rs
9. okt 2009

Ahojte kočky, tak som už konečne, tu včera som nevedela prísť lebo som tu mala do večera sesternicu s malým trpaslíkom :ddd tak sme teda kecali bo jej už šibe z toho že je stále doma s malým už sa nevie dočkať kedy porodím a pojdeme spolu kočíkovAť. mOJA ZLATá ešte pár mesiacov musí počkať jej malý akurát bude mať pol roka, :Dtakže medzi mojím dieťaťom a jej dieťatom bude pol roka rozdiel, tak isto ako je medzi mnou a ňou :D sranda to je vám poviem :D

xxveronikaxx
9. okt 2009

ahojte 🙂

supi
9. okt 2009

baby nemate nahodou niektora nejaky zoznam kolko a co treba na oblecenie pre mimi?
Inak dnes som bola neplanovane na ultr. lebo som si nasla krv na pradle, ale vsetky vysetrenia dopadli dobre a vraj to moze byt preto ze sa maternica roztahuje...
Ale aspon nam potvrdili ze cakame dievcato 😀

shaarka
10. okt 2009

supi, dievcatko? 😵 gratulujem 😵
a ake si mala priznaky? dievcatkovske? ze zhorsena plet, chut na sladke, nechutenstvo vseobecne... ? 😀

irsina83
10. okt 2009

dievcence prosim vas ked ste zistili ze ste tehu a sli ste na prvy utz tak bolo vam vidiet drobceka? ja som to zistila vcera a hned som sla k dr. ale vravel ze tehu som mozno 2-3 tyzdne a drobca nevidel. este ani dokonca nevie ci je to mimomaternicove alebo normalne tehu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre