• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
to hadam nie..aj mne vsetci vravia, ze naco kupujem. ved ale teraz co, pojdem z porodnice a nebudem mat co obliect??chudak babo..
som sa dnes strepala ako som cez okno preskakovala, chvalabohu maly kope, tak je asi v poriadku
16. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to mame kupovať keď sa nam babo narodí ? čo im rajbe? všetkým? ešte aj moja mama začala stymi rečami že skoro kupujem veci, veď som Tobimu len 3 veci kupila :angry:
16. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to si sa kde vopchať chcela? kradnuť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som toho pokupila trochu viacej, ale za take ceny, ze dokopy ma to nestalo ani tolko ako novy overal :slight_smile:
nie, chodim oknom do kotolne, lebo naokolo je mi to daleko. a ako prsalo, tak som poskakala po blate a smyklo sa mi na radiatore. ake deti mali aspon sou :grinning: :grinning:

a to si sa tak dlho flakala?? :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si vyprazit masko, potom este zakuknem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj aj ja by som sa rehotala ako koza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale by si aj po zadku dostala keby sa ti niečo stalo :angry:

dlho som sa poflakala a vetrovku som nekupila skusim ísť ešte rano na blšak a do C&A či tam nahodou niečo najdem
16. okt 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sranda je, ze ani u nas nedostat ani bundy ani mikiny. to co je siroke, je z 80-tich rokov :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak a si predstav v tesku ta značka Cherokee sa mi celkom pozdavala jedna bunda pekne dlha s kožušinkou a reku vyskušam najväčšie 46 a houby do tej bundy nevošla ani štíhla babenka ta sa riadne pajedila tam :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček tehulky čitam akurat čo píšeš garonka píšeš o tych veciach vieščo aj mne každy hovoril že skoro nakupujem a zachvilku ani sa nenazdam budem mať termin a mam ešte čo robiť aby som všetko dokupila a som zvedava ako ked je teraz taka strašna zima sa naserem a kupim všetko naraz chapeš kto bude potom po tej naj zime chodiť lepšie je to mať už prichystane aspon teda oblečko lebo ved aj ty maš termin v zimke a nedajbože by si mala skôr do čoho by sme to obliekli?
16. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valria presne presne ale to oni nepochopia že v zime mame nakupovať a všetko? ale svokor ma riadne vytočil stymi komunistickymi rečami :angry: :angry: :angry: a ja ani na zimu vetrovku nemam nič :angry:
16. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi dze ši zaš uceklaaaaaaaaaaaaa? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a stou zimnou vetrovkou ja som malička xi mam 160cm ak vôbec tolko mam:slight_smile:no a som si kupila v pondelok bundu neviem u čínana za par korun ale nič moc aspon že mi vnej bude teplo ale vyzeram vnej ako gula iba hlava mi trči no hrôza:slight_smile:)pobehaj činaky ved na tych par mesiačikov stači nie....
16. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v čiňakoch som bola len tam maju len uzke strihy a nič pre mňa tak som zvedava či vôbec nejaku najdem lebo si oblečiem asi vrece :grinning:
16. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe no tak 10 svetrov na seba :slight_smile: garička stale v nemocke???
16. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale v nemocke stále a zostane do konca pôrodu ešte asi takych 5 - 6 týždňov :frowning2:
16. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hava vyvetrať :grinning:
16. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ste mi všetky zdrhli :angry: no lebo je piatokkkkkkkkkkkkkk :grinning: :grinning: :grinning: idem rano na ten blšak tam hadam si kupim tu vetrovku aby mohlo aj nam nasnežiť :grinning:

dobru nocku vam :wink:
16. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :sweat_smile: :grinning:
17. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo

dnes je taka skareda sobota a predsa tu nik nie je? :cry:
17. okt 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je na dnesnej sobote skarede? :confused:
17. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, podla mna je pekna... som po dllhej dobe videla slniecko svietit :slight_smile:
17. okt 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ani pty z domu nevystrcila :sweat_smile: takze netusim ako je vonku :sweat_smile:
17. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pty=prsty.. pisem ako..
17. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš Mirka keby si sa neopravila myslela by som si že päty :grinning: ...... Inak nazdáreček... Práve mi odišiel priateľ sadnuť kdesi s kamaratmi, tak tu trčím sama... No nie tak celkom sama, ale tak pokecať si tu s kým nemám :frowning2:
17. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sice pty vystrcila, ale aj cez okienko som videla slniecko... a bolo aj citelne teplejsie :slight_smile:)
ale zajtra mozno paty nevystrcim, bo idem v pondelok do nemocnice na vysetrenia - nieco sa nepacilo mojmu lekarovi :frowning2: tak budem asi radsej oddychovat
17. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak držím prsty, nech v pondelok všetko dopadne OK... A do vtedy nohy vyložiť a nechať sa obskakovať :grinning: :grinning: No ja viem že to tak ľahko nejde, to na chlapov všetko nechať, by bola pohroma :grinning:
17. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula, ved sa snaziim.. zrovna nelezim, ale chlap dnes vela robil a pomahal... a mne to proste neda...ale v pondelok ma aktivita mozno prejde... a mozno to nebude take zle... uvidime
tak ci onak, dakujem :slight_smile:
17. okt 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, u nas prsi od rana a stale je pod mrakom. :frowning2: :angry:
17. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo ved, oni tí doktori su už veľmi opatrní a nič nenechávajú na náhode. Ale tak je to dobre, nech sa starajú :grinning: Ved ide o buducosť národa :slight_smile: No a to ked je človek naučený byť aktívny, potom sa ťažko zvyká na nič nerobenie.... Ale počkaj o pár mesiačikov, už budeš musieť zase fičať na plné obrátky pri mimču, tak si oddýchnime, kým máme možnosť...
17. okt 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, dufam ze o par mesiacov a ze nieskor... spravime vsetko pre to, to je jasne :slight_smile: A fakt radsej byt teraz viac opatrny ako menej.
17. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok