Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
16. okt 2009

to hadam nie..aj mne vsetci vravia, ze naco kupujem. ved ale teraz co, pojdem z porodnice a nebudem mat co obliect??chudak babo..
som sa dnes strepala ako som cez okno preskakovala, chvalabohu maly kope, tak je asi v poriadku

garonka
16. okt 2009

ale to mame kupovať keď sa nam babo narodí ? čo im rajbe? všetkým? ešte aj moja mama začala stymi rečami že skoro kupujem veci, veď som Tobimu len 3 veci kupila 😠

garonka
16. okt 2009

a to si sa kde vopchať chcela? kradnuť? 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
16. okt 2009

ja som toho pokupila trochu viacej, ale za take ceny, ze dokopy ma to nestalo ani tolko ako novy overal 🙂
nie, chodim oknom do kotolne, lebo naokolo je mi to daleko. a ako prsalo, tak som poskakala po blate a smyklo sa mi na radiatore. ake deti mali aspon sou 😀 😀

a to si sa tak dlho flakala?? 😀 😀 😀

vefi89
16. okt 2009

idem si vyprazit masko, potom este zakuknem 😝

garonka
16. okt 2009

joj aj ja by som sa rehotala ako koza 😀 😀 😀 😀 😀 ale by si aj po zadku dostala keby sa ti niečo stalo 😠

dlho som sa poflakala a vetrovku som nekupila skusim ísť ešte rano na blšak a do C&A či tam nahodou niečo najdem

vefi89
16. okt 2009

ale sranda je, ze ani u nas nedostat ani bundy ani mikiny. to co je siroke, je z 80-tich rokov 😀 😀

garonka
16. okt 2009

presne tak a si predstav v tesku ta značka Cherokee sa mi celkom pozdavala jedna bunda pekne dlha s kožušinkou a reku vyskušam najväčšie 46 a houby do tej bundy nevošla ani štíhla babenka ta sa riadne pajedila tam 😀 😀 😀

valria321
16. okt 2009

ahojček tehulky čitam akurat čo píšeš garonka píšeš o tych veciach vieščo aj mne každy hovoril že skoro nakupujem a zachvilku ani sa nenazdam budem mať termin a mam ešte čo robiť aby som všetko dokupila a som zvedava ako ked je teraz taka strašna zima sa naserem a kupim všetko naraz chapeš kto bude potom po tej naj zime chodiť lepšie je to mať už prichystane aspon teda oblečko lebo ved aj ty maš termin v zimke a nedajbože by si mala skôr do čoho by sme to obliekli?

garonka
16. okt 2009

valria presne presne ale to oni nepochopia že v zime mame nakupovať a všetko? ale svokor ma riadne vytočil stymi komunistickymi rečami 😠 😠 😠 a ja ani na zimu vetrovku nemam nič 😠

garonka
16. okt 2009

vefi dze ši zaš uceklaaaaaaaaaaaaa? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

valria321
16. okt 2009

a stou zimnou vetrovkou ja som malička xi mam 160cm ak vôbec tolko mam🙂no a som si kupila v pondelok bundu neviem u čínana za par korun ale nič moc aspon že mi vnej bude teplo ale vyzeram vnej ako gula iba hlava mi trči no hrôza🙂)pobehaj činaky ved na tych par mesiačikov stači nie....

garonka
16. okt 2009

no v čiňakoch som bola len tam maju len uzke strihy a nič pre mňa tak som zvedava či vôbec nejaku najdem lebo si oblečiem asi vrece 😀

valria321
16. okt 2009

hehe no tak 10 svetrov na seba 🙂 garička stale v nemocke???

garonka
16. okt 2009

stale v nemocke stále a zostane do konca pôrodu ešte asi takych 5 - 6 týždňov ☹

garonka
16. okt 2009

idem hava vyvetrať 😀

garonka
16. okt 2009

a ste mi všetky zdrhli 😠 no lebo je piatokkkkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 idem rano na ten blšak tam hadam si kupim tu vetrovku aby mohlo aj nam nasnežiť 😀

dobru nocku vam 😉

miroslava89
17. okt 2009

dobre ranko 😅 😀

vefi89
17. okt 2009

haloooo

dnes je taka skareda sobota a predsa tu nik nie je? 😢

miroslava89
17. okt 2009

co je na dnesnej sobote skarede? 😕

allinka79
17. okt 2009

ja neviem, podla mna je pekna... som po dllhej dobe videla slniecko svietit 🙂

miroslava89
17. okt 2009

ja som ani pty z domu nevystrcila 😅 takze netusim ako je vonku 😅

miroslava89
17. okt 2009

pty=prsty.. pisem ako..

vejula
17. okt 2009

Vidíš Mirka keby si sa neopravila myslela by som si že päty 😀 ...... Inak nazdáreček... Práve mi odišiel priateľ sadnuť kdesi s kamaratmi, tak tu trčím sama... No nie tak celkom sama, ale tak pokecať si tu s kým nemám ☹

allinka79
17. okt 2009

ja som sice pty vystrcila, ale aj cez okienko som videla slniecko... a bolo aj citelne teplejsie 🙂)
ale zajtra mozno paty nevystrcim, bo idem v pondelok do nemocnice na vysetrenia - nieco sa nepacilo mojmu lekarovi ☹ tak budem asi radsej oddychovat

vejula
17. okt 2009

Tak držím prsty, nech v pondelok všetko dopadne OK... A do vtedy nohy vyložiť a nechať sa obskakovať 😀 😀 No ja viem že to tak ľahko nejde, to na chlapov všetko nechať, by bola pohroma 😀

allinka79
17. okt 2009

vejula, ved sa snaziim.. zrovna nelezim, ale chlap dnes vela robil a pomahal... a mne to proste neda...ale v pondelok ma aktivita mozno prejde... a mozno to nebude take zle... uvidime
tak ci onak, dakujem 🙂

vefi89
17. okt 2009

mirka, u nas prsi od rana a stale je pod mrakom. ☹ 😠

vejula
17. okt 2009

Nooo ved, oni tí doktori su už veľmi opatrní a nič nenechávajú na náhode. Ale tak je to dobre, nech sa starajú 😀 Ved ide o buducosť národa 🙂 No a to ked je človek naučený byť aktívny, potom sa ťažko zvyká na nič nerobenie.... Ale počkaj o pár mesiačikov, už budeš musieť zase fičať na plné obrátky pri mimču, tak si oddýchnime, kým máme možnosť...

allinka79
17. okt 2009

no, dufam ze o par mesiacov a ze nieskor... spravime vsetko pre to, to je jasne 🙂 A fakt radsej byt teraz viac opatrny ako menej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre