Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

andrejusa
8. júl 2009

ahojte... už som tu. Práve som prišla z práce a bola som si konečen v lekárni kúpiť tie vitamíny. Volala som svojmu dr. a odporučil mo calibrum baby plan, tak uvidíme ako to budem znášať.
Slovakia... ja mám tiež neuveriteľné výkyvy nálad a to som ešte len v 7t. Môj drahý je už na nervy.
V čom je iná kojenecká podprda ako iná? ja už tiež musím cez voľno zbehnúť do obchodov pokúpiť minimálne o dve čísla väčšie, lebo mi strašne narástli prsia a hrooozne ma bolia.
Maja177... neviem či je to to isté, ale ja som sa dosť vyhádzala na rukách a myslím si, že je to asi tými hormónmi, lebo mávam dobrú pleť. A hrozne rýchlo sa mi mastia vlasy.
Mimochodom, vraj sa nemá v tehu farbiť hlava???

maja177
8. júl 2009

to bolo prve, co mi doktor povedal, ze aby som si nefarbila vlasy. ze lebo ta farba ide cez pokozku az do krvy a je to nebezpecne pre babo 🙂 takze ja sa nefarbim. ja som sa nevyhadzala, len ma proste vsade vsetko svrbi...

andrejusa
8. júl 2009

hmmm, ani farbiaci šampón? či to je už asi to isté? lebo už mám hrozne vyrastené končeky a má byť svadba... existuje čierne penové tužidlo? alebo čo teda s tým?

snazilkant
8. júl 2009

Ahojte dievcata pripajam sa k vam sice som este stale v praci ☹ az do 21 :00
Dnes som mala hrozne krce neviem ci s toho tepla ( 29,7 °C ) alebo preco

miroslava89
8. júl 2009

ahojte..ach to bol den ... jedno co ma na dnesnom dni tesi ze dnes nebolo aspon horuco🙂
rano ma pekne krasne zobudil telefon-sms od sestry ze idu na navstevu...hned po zobudeni na moje prekvapenie som mala hroozne nafukntue brusko ledabolo som sa vopchala do vlastnych nohavic.. prisla sestra a dali sme si prechadzku na spissky hrad- dole ma skoro svagor musel niest nic som nevladala.. ani neviem kto bol viac unaveny ci moja 5rocna neterka alebo ja😀...a so sestrou sme sa pustili do nakupov🙂..jedno mam rada na nakuúpoch zo sestrou-ze minedovoli nakupit somariny ale aj som toho nakupila hroozne vela🙂aspon budem mat cele tehu co obliect-dufam...
akurat ze ma po celodennom chodeni hrozne bolia krize a nohy-a to som mala botasky 😔

andrejusa
8. júl 2009

mirka aké máš už bruško? je väčšie ako u báb, ktoré čakajú len jedno bábo? mňa také nákupy čakajú v piatok a už tu mám vyhliadnuté aj tehotenské gate s takou grubou gumou, alebo látkou, ale čo to je. Ja mám ešte aj prasknutú platničku, takže sa moc neteším na tie krížové bolesti.

miroslava89
8. júl 2009

andrejusa mne doteraz brusko nebolo vidiet vobec az dneska rano ze waw uplne prekvapena.. a to ci je ine u ostatnych bab...ja ho budem mat stale mensie mam ten pocit 😔 ...
ja som si dneska nakupila takych gati plnoo😀..paru ludi co nevedelo ze som tehu dnes len krutilo ocami.. a hlavne ex spoluziacka ked som u nej v obchode kupovala jedne saty pricom ja doteraz som nakupovala veci o cislo mensie ako mam a teraz o cislo dva vecsie 😀

snazilkant
8. júl 2009

miroslava89
tak ta spoluziacka musela teda vyvalit oci, to si viem zivo predstavit. 😀

garonka
8. júl 2009

ahojteeeee tehuľky
práve som prišla z romantickej večere od svokrovcov plna som ako sudok a ešte chrumem marhuľky mňam mňam 😀
dnes konečne nebolo horuco a aj pršalo huraaaaaaaaaaaaa 😀

miroslava89
8. júl 2009

snazilka prvy sok pre nu bol vidiet ma bez opätkov a druhy to co som kupovala😀..ja som myslela ze sa zo mna zacne smiat😀

garonka ahooj🙂 robis chute takto na nooc? 😝 😀

garonka
8. júl 2009

mirka
no jasneeeeeee, ladujem do seba plnu misu marhuľ a potom budem zas celu noc hore 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka89
8. júl 2009

aj my sme pred chvíľou prišli z grilovačky a zaklincujem to melónom....mňamky mňam 🙂
K tomu farbenie, odkedy som tehu tak som sa už 2x farbila.....

snazilkant
8. júl 2009

hej...tak ty jej nerob take soky....a kde si bola nakupovat ? porad nejaky obchod 🙂

miroslava89
8. júl 2009

garonka ja posledne tri dni ladujem leen zmrzlinu a dneska pizzu ale uz som dnes taka plna ze do seba nedostanem niic...

aninka aj ja som farbila vlasy ale davam pozor len zeby tie farby boli bez amoniaku 😝

miroslava89
8. júl 2009

snazilka u mna su ludia zvyknuty na soky... ja som obehala celu optimu😀... ak ov kazdom obchode ked pohladas tak najdes nieco vhodne🙂 ale mne sa najviac lubia jedny saticky z marks spencer🙂 -sice benzy obchodik ale oni su strihane presne ako pre tehule- vzadu kratsie a vpredu dlhsie🙂

garonka
8. júl 2009

no ja idem svokre na 50 tku a neviem si predstaviť aby som si vlasy nezafarbila hadam to risknem 😝

miroslava89
8. júl 2009

garonka ja som vlasy farbila uz dvakrat od kedy som tehu 😅 a raz sa priznam aj s dost nevhodnou farbou- ale to som ani netusila ze som tehu..

garonka
8. júl 2009

mirka
no ja si neviem predstaviť aby sme si vlasy nefarbili to mame vyzerať ako príšery? 😝 mohli by vyrábať aj farby pre tehuľky keď vraj škodia.

miroslava89
8. júl 2009

garonka ja som oficialne blondina lenze roky rokuce som chodila do solarka a tmavsia farba mi akosi nechce z koze zmiznut.. a nechcem si seba predstavit ako blondava fuuj ble 😝

snazilkant
8. júl 2009

dievcata my mame ist o mesiac na svadbu, no a ako hovorite vobec si neviem predstavit ze by som si vlasy nezafarbila, skor budem hladat taku aby neobsahovala vela amoniku.
No ja pojdem na nakupi asi az ked mi doktorka potvrdi , ze som skutocne tehu... 😉

miroslava89
8. júl 2009

snazilka to budes mat casu este dost len ta upozornujem vopred nakupy ta znicia uplne 🙂

aj ja idem na svadbuuu prvu augustovu sobotu🙂 to bude kolacikov🙂

garonka
8. júl 2009

snazilka
si určite tehuuuuuu inštikt nikdy neklame 😉 a to su i farby bez amoniaku? mohli by nejake byť

miroslava89
8. júl 2009

garonka ja som kupovala farbu u kadernicky a pisalo na nej ze je bez amoniaku tak ja neviem 😅

garonka
8. júl 2009

mirka
tak si kupim i ja lebo nepôjdem na oslavu s odrastenymi korienkami bože to by som vyzerala 😀

snazilkant
8. júl 2009

diavcata tak ja som pomalicky lucim lebo zachvilu koncim v praci , mozno sa dnes este ozvem, ak nie pekny zbytok dna 🙂 a oddychujte

garonka
8. júl 2009

snazilka
ahoooooooooooj a krásny večer ti želám 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

miroslava89
8. júl 2009

garonka ved sme tehule nie nejake strasidla aj my mame pravo byt pekne- aspon trochu🙂

snazilka maj sa pekne🙂

garonka
8. júl 2009

mirka
presne tak 😉 pôjdem si pozisťovať farby na vlasy hadam nejake najdem bez amoniaku, no už mi je ťažko z tych marhuľ 😝

snazilkant
8. júl 2009

mamm doma farbu bez amonika tak vam napisem ako sa vola.
no ja idem na svadbu 8.8 a potom 10.10 to aby som sa doma nenudila 😀
a s tou unavou ani my nehovor som v praci 12 hodin na nahach, tak mam co robit ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre