Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
20. okt 2009

no pripadalo mi to akoby som šla nanič len tak, sestrička mi pomerala tlak, potom ranny cik som jej dala zo skumavky čo stále nosím a odvažila som sa, potom k doktorke ta sa ma pytala ako sa citím no vravím, že som vonku chytala kolaps, ale tlak sedel, tak nemam rychlo chodiť ale ja som sa ponahľala aby som bola prva lebo inač by som zas bola cele doobeda ako minule 😠 😠 😠 ani ma nevyšetrila len pochytala bruško a maly kopal , beťar 😀 a 19.11 mam prísť na ten hnusny cukor

vefi89
20. okt 2009

aj u mna vyzeraju tak prehliadky. posledne ked som bola, mi chcel merat ako vysoko mam maternicu a sa ma chytil a hned aj meter odlozil, ze ho mam nizko

garonka
20. okt 2009

dava, ja som sa pytala tu v lekarni ak v niektorej lekarni nadavaju stačí ukazať tehu knižku ja tam mam poznačene KUPIT GLUKOZU 75 GR, ešte aj paličkovym písmom načmarala aby som videla 😀 😀 😀 😀

a vysledky toxo maš ? ja vo štvrtok mam volať o vysledky som zvedava či už budu lebo sa strachujem neviem na čom som ☹

garonka
20. okt 2009

tak tvoj doktor ma viac k tomu ako moja doktorka ale keby som jej šupla dezert a kavu tak mi aj ruky pobozka 😀 😀 😀 inač je zlata, stále sa usmieva, ale nechapem prečo nevyšetrí, či sa neotváram, a tak nie?

vefi89
20. okt 2009

vysledky uz urcite budu, ale asi nebudem volat, ved v pondelok idem znova na poradnu a keby nebolo nieco v poriadkuu, tak by mi boli volali, vsak maju na mna cislo. ale kvoli tej vodicke by som asi zavolat mala, ze ci to mam pit

vefi89
20. okt 2009

ale ani mna od spodu nepozeral za dva mesiace. tak potom mas doktorku uplatkarku 😀 😀
aj ja mam super lekara, az na tie jeho keramicke zuby 😀 😀 😀

garonka
20. okt 2009

ja tu hnusnu gebuzinu musím vypiť na poradni, potom si odsedím v čakarni asi 2 hodiny a nesmiem sa prechadzať len sedieť a sedieť, to ja tam určite skolabujem 😠

suseda niečo fajnove vypeka asi kysnute koláče, došľaka dala by som si keby som mohla 😕

vefi89
20. okt 2009

to budes pit na poradni???to je dake divne nie??
vsak chod na navstevu, hadam ta ponukne 😀 😀

garonka
20. okt 2009

keramicke zuby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to som sa rozosmiala 😀 😀 😀 😀 to bolo dobreeeeeeeeeee 😀 😀 😀

dufam, že o mesiac ma kukne ak nie vyskočím na tu kozu sama 😀 😀 😀

aj teba maly kope počas dňa až až? môj nema rad keď sedím a normalne sa vyžíva keď ma boxuje ak ležím na chrbte ale akonahle ľahnem na bok taku kopačku dostanem do ľavého boku že mi až dych vyrazí 😀 😀 😀

garonka
20. okt 2009

no presne na poradni musím ten hnus vypiť lebo najprv pichne do pršteka kukne aky mam cukor a potom tu somarinu vypijem 😠 tak budem mať cigansku spoločnosť v čakarni lebo dnes ich tam bolo neurekom a každá kotná 😕

vefi89
20. okt 2009

mna kope stale, uz aj v noci vystraja 😀 😀 ale ja som tomu rada, este to neboli
mna najviac ked sedim, preto sa stale prechadzam po dome ako slahnuta. ale aj ked lezim, tak vie davat rany. A ja ked si lahnem na bok, tak vie, ze sa ide spat 😀 😀 ale raz som ho musela dako zalahnut, lebo mi isiel z brucha vyskocit 😀 😀 ale je to krasny pocit

vefi89
20. okt 2009

vsak to asi kvoli zvysovaniu RP nie?? 😀 😀 😀 si daj rusku cez usta 😀 😀

vefi89
20. okt 2009

idem si zakurit, za dakych 20minut som spat, tak mi neujdi

garonka
20. okt 2009

no a dnes ako mi prišlo zle kopal viac ale zvladli sme to, lebo ak by som mala tlak extremne vysoky môže sa babenko zadusiť 😔 to ma postrašila sestrička, ale najviac ma zaujíma že on kope na ľavu stranu na pravu vie, že nesmie lebo pečienka musí byť ok 😀 😀 😀 a drahy keď priloží ruku on akoby nič, ani mrvenie, no akoby som ho nemala v brušku 😀 😀 😀

garonka
20. okt 2009

ja mam teploooooooooo aspoň si zjem polievku, čakammmmmmmmmmm ťaaaaaaa 😀

vefi89
20. okt 2009

uz som tu....aj ja som mala teplo, ale vodu som mala studenu, a chcela som umyvat dlazky 😀 brruuu chut 😀

garonka
20. okt 2009

aj ja som tu a dojedam druhy tanier polievky 😀 mamka príde zajtra tak niečo ukuchtí mam si vybrať čo ale keď ja vôbec nemaj šajnu načo mam chuť 😒

ja neupratujem našťastie drahy sa činíl a vyluxoval cely byt 😀 😀 😀

vefi89
20. okt 2009

moj drahy nerobi nic, iba ked je pod dlhodobim natlakom 😀 😀
ja by som si dala svieckovu 🙂

garonka
20. okt 2009

len ja knedľu nemôžem 😔 😔 😔 tak asi pirohy alebo maminu niečo napadne alebo kuracie prsia s broskyňou a zemiakovu kašu, mňam
do obchodu mi treba ísť a nechce sa mi normalne vonku vyzera strašne prestrašne 😠

vefi89
20. okt 2009

ja uz som chvalabohu bola 😀 😀
mnam prsia s broskynou. Vcera to mal moj drahy, ale z mojho cecku 😀 😀 😀

garonka
20. okt 2009

hi hi hi hi no z teba je srandaaaaaaaaaa ty si poriadna kopa srandy 😀 😀 😀 😀 ja svojmu nedovolím šahnuť na cecky, prestavaju bolieť tak nech nebolia ale on sa stále prikmotrí lebo jeho väčšie cecky vzrušuju 😀 😀 😀 😀

nerada do obchodu lebo sami dôchodca a vystojím s v rade na košík aj 15min a potom pri pokladni 😠 škoda, že sa neda nakupiť cez net aj by nam nakup hneď priniesli 😀

vefi89
20. okt 2009

hej to by bola sranda 😀 😀
mna uz nebolia skoro mesiac, takze moj je ako v raji. aj ke mi tvrdi, ze na velkosti nezalezi, viem ze je rad, lebo predtym som mala len bradavky 😀 😀 😀 a zasa na velkosti zalezi aj mne 😀 😀

vefi89
20. okt 2009

inak ak sa chces zasmiat, poslem ti na ip jeen link, stoji to za to 😀

garonka
20. okt 2009

ja mam i tak veľke kozy a ešte o číslo narastli aspoň mne sa zda, drahy tvrdi že su stále rovnake 😀 akoby on vedel najlepšie 😀

zapni si jednotku peču kolače z kysnuteho cesta, to je tvojaaaaaaaaaaaaa stááááááááááála robotka pečenie 😀 😀 😀

vefi89
20. okt 2009

budem zachytavat jednym uskom ak budem cez papagaje pocut 😀
mne narastli o dve cisla, takze som svagrinej vyrabovala podprdy a aj svokre som dve ukradla, ta nema vystuzene 😀

andrejusa
20. okt 2009

ahojte 🙂 môžem sa pridať?

vefi89
20. okt 2009

jeden nas velmi dobry znami mal vcera narodeniny (inak velky fesak,je pri tele, ale mne sa taky pacia). tak som bola v dedine s dilemou, ze comu kupim, ked nepije. a vosla som do drogerie a tam hrncek so zenskou, co sa vyzlieka ked nalejes don tepl vodu. Ja som sa na nej tak nasmiala, aka bola pekna ked mala plavky a vyzliekla sa a taky komunisticky bobor. som sa taaak nasmiala 😀 😀 😀som si z neho robila srandu, ze skoda, ze sa tam neda dat moj pasik 😀 😀

garonka
20. okt 2009

mate papagaje? fakttttt? mne tu vychrapkava havo v košíku 😀 joj kysnute kolačiky mňam mňam

ja nenavidím vystužene podprdy a ešte v tehu? to by som vyzerala ako Dolly Busterova, radšej obyčajne ale s kosticami aby nepadali 😀

tehu rifle už nosíš? ja som šla dnes k doktorke v teplakoch Adidas 😀

vefi89
20. okt 2009

andrejusa ahoj 🙂

garonka, tehu rifle mam dvoje, ale do jednych sa uz nezmestim a druhe mi su este na bokoch siroke. to mam nazberkane, tak este cakaju v skrini. ale za mesiac veselooo. ale tiez chodim v teplakoch 😀

garonka
20. okt 2009

andrejuška že sa pýtaš ? no ty tu musíš byť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre