Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

andrejusa
22. okt 2009

vefi... nemáš sa za čo hanbiť. Deti si nemala a užiť si si musela, aby ťa to nechytilo v 25. Niektorým babám len teraz začína šibať a to im deťúrence doma plačú. ja som sa tiež vybúrila do 22r a už nepotrebujem chodiť po zábavách.

muž je rozvedený?

alexkaa
22. okt 2009

Tak to je super ze nelutuješ vefi..... ja mam sice 22, ale momentalne si neviem predstavit, že by som bola vydata...S priatelom spolu žijeme už dlhšie ale svadbu zatial neplanujeme. Ale na mimi sa veľmi tešime, krasne nam to vide, v decembri by sme mali mať uz prerobeny domcek, takze sa prestahujeme do svojho a zariadime krasnu izbičku pre mimi...už sa neviem dočkat....🙂

vefi89
22. okt 2009

Garonka, tak to potom musi byt zabava sledovat ich domacnost 😉

Andrejusa, ano rozvedeny, ale doteraz lutuje, ze s takou p.... vobec zil

andrejusa
22. okt 2009

garonka... a tvoj muž na to nič, keď ti hentak povedal? tomu môjmu raz švagor na mňa niečo utrúsil a už letel cez plot. a to doslova 😝

garonka
22. okt 2009

tak som sa teraz rozrehotala havo sa šmykol na podlahe a rovno snim letelo do košíka kde spí škoda že sa to nedalo natočiť 😀 😀 😀 😀 a to preto lebo drahy natieral podlahy s prontom 😀 😀 😀 😀

andrejusa
22. okt 2009

alex... prosíííím ťa neuraz sa, ale ja zas nechápem, ako niekto môže čakať bábatko a vôbec sa nechce vziať... to nieje tvoj celoživotný partner?

vefi89
22. okt 2009

andrejusa, u nas je to naopak, ja som sa vzdy zastala muza. uz som sa kvoli nemu raz aj pobila. 😀

vefi89
22. okt 2009

garonka, takze vy lestite podlahy a havo ma suchalu? 😀 😀 😀

garonka
22. okt 2009

andrejka vieš môj drahy kyval hlavou a nechal to tak, že on si snim špiniť ruky nebude ale ja som bola smutna, lebo čo jeho do toho že som cely deň na nete, normalne nas sleduje čo robíme, a som vravela, že napíšem denny a nočny harmonogram čo robíme, kedy spíme ako spíme kedy mame sex vložím list do obalky a pošlem mu 😠 lebo toto nema charakter aky henten je.

alexkaa
22. okt 2009

Ja nehovorim že sa nechceme niekedy vziať... Len to pre nas nieje prvorade momentalne 🙂 Ale určite sa niekedy vezmeme...

andrejusa
22. okt 2009

😀 😀 😀 veď ja by som sa za neho tiež pobila, keby bolo za čo 😀 on na mňa nedá dopustiť a keď len niekto náááhodou krivo kukne, už mu naviera žila na čele 😀

garonka
22. okt 2009

vefi ale sranda z hava ako sa šmýka 😀 😀 😀 😀 a ako ho sledujem tak skoro z košíka nevylezie 😀 😀 😀 😀 drahy v nedeľu dostal strašnu chuť na upratovanie a leštil i podlahy 😕

vefi89
22. okt 2009

garonka, nad takymi ludmi sa absolutne nepozastavuj. takych je kopec. aj ked v rodine je to najhorsie. a tvoja sestra na to nic??nevadi jej, ze sa jej muz tak sprava?si sa ho mala opytat, ci ti zavidi, ze mas kopec casu

andrejusa
22. okt 2009

a to odkiaľ vie, koľko si na nete? bývate sami, nie? či svokra mu žaluje? to je fakt choré 😒

andrejusa
22. okt 2009

jáj počkať... to je muž tvojej sestry? nooo, tak aj ona by veruže mala zakročiť. To by som ja svojej segričke nedovolila, ale asi sa ho bojí

vefi89
22. okt 2009

andrejka,
😀 😀 s tou zilou je to super 😀 😀 moj je moc makky. on je taky doracisko, ze aj ked ho ludia oklamu, tak on im chce stale pomahat. U nas som vyhradne ja, kto riesi problemi a konflikty a preto ma ma vela ludi za svinu. ale predsa kazdy si pozameta pred svojim prahom.

garonka, my nanestastie mame prepex len v spalni a detskej izbe a na zvysku mame este beton 😢

vefi89
22. okt 2009

alex, aj by som nevedela priviest dieta na svet, keby nemal poriadnu rodinu

vefi89
22. okt 2009

garonka, uz je vela hodin, nemala by si si zavolat na tie vysledky? 😉

lucia.
22. okt 2009

ahojte.. zienky kedy vam tehu test ukazal //??..

andrejusa
22. okt 2009

tak zas som ho nechcela vykrasliť ako nejakého nerváka, alebo debilka čo sa za všetko rozčuluje, ale čo sa týka mňa, tak na mňa nedá dopustiť a mne sa to páči, že ma tak ľúbi 🙂

garonka
22. okt 2009

sestra sa mu uplne prispôsobila a asi aj ona začína mať take stavy ako on, no neviem čo tak zisťuje ale na pokeci mi píše neter jeho dcera ona ma 13 rokov, mam ju veľmi rada, a musela prekrucať, že som cely deň na nete alebo čo, skratka to dievča sa ich bojí tak klame, no nerieším ich u mňa je prvorade moje babenko a nie stresy z takych ľudí ako su oni 😠

andrejusa
22. okt 2009

lucia... mne až v 5 tt

garonka
22. okt 2009

hiiiiiiiii vefi no idem cinknuť dobre že ťa mam lebo sa tu rozkecam a nedozviem sa nič neže mi utečieš 😀

vefi89
22. okt 2009

Garonka, tak aspon mas super rebricek 🙂
Andrejka, nikto nepise, ze je nervak 🙂 si nenamyslaj 😀 😀 podla mna je to zdrave a velmi pekne, ked si muz chrani svoju lasku 🙂

andrejusa
22. okt 2009

dobre máš Garonka, mne sa niekedy nedá nerozčúliť čo robí tá moja bláznivá svokra 😠

vefi89
22. okt 2009

idem si dat varit cestovinku, bo mi zacalo skvrkat v brusku. 🙂

andrejusa
22. okt 2009

hiiiii, veĎ ja som to nemyslela v zlom, len som si ešte raz prečítala čo som napísala a zdalo sa mi to také dramatické 😀

alexkaa
22. okt 2009

vefi, pre každeho je zaklad rodiny niečo ine, pre nas nie papier a obručky... 🙂 My sa vieme rozhodnuť z "minutky na minutku" a ak sa rozhodneme, zoberieme sa ešte kym sa babo narodi...Ak nie, bude svadba neskor...Uvidime ako sa to vyvynie 🙂 Ale neznamena že ked niesme zobraty teraz,babo nebude mat uplnu a poriadnu rodinu 😉

alexkaa
22. okt 2009

lucia, mne tiež asi v 5tt....

lucia.
22. okt 2009

dakujem..takze necely tyzden meskania mrchy asi ich cakat nemozem..ale aj tak dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre