• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
andrejka a to ty si tak dlho byvala s rodicmi??
22. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia mne to tušim vychádzalo tak, že mi meškala nejaké 2 týždne a to som už bola v 5tt
22. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeee prečo?
22. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa len pytam, lebo mna mama prvykrat vyhodila z domu ked som mala 5 :grinning: my dala babiku a do kufrika chlebik a vodu. a ja som sedela pred dverami na schodoch a plakala som :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čooo???!!! no total brutal. to fakt? a kedy si odišla natrvalo?
a prečo si si teda myslel, že som bývala dlho s našimi?
22. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ste sa len endavno brali :slight_smile:
to fakt a potom prisiel oco z roboty a tak bola pohroma u nas :grinning: natrvalo som odisla v 17-tich :grinning:
som bola dobre dieta :grinning: :grinning: ale teraz s mamou vychadzam lepsie kao kedykolvek pred tym
22. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonkaaaaaa no akoooooooo??????
22. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 17-tke kam? či už si bola s týmto mužom?

my sme sa brali nedávno, ale poznáme sa tri roky a predtým som bývala v Blave, ale odišla som odtiaľ, lebo som tam nemala ľahký a šťastný život. Mala som v živote strašnú smolu na mužov, a až tu som našla šťastie svojho života. Neskoro, ale radšej neskôr, ako vôbec.
22. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som volala hnusna sestrička ma odbila že vysledky su a mam prísť hociktorý deň do dvanastej a dovidenia mi zložila krava tak som zavolala ešte raz a už maju furt obsadene, no tak sa zas budem stresovať či sme ok :pensive:
22. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj vefi normalne ma ta hnusna sestrička ak sa da nazvať sestričkou vytočila :angry: a musím hneď v pondelok aby som v utorok na gastro mohla zaniesť vysledky do kelu :angry:
22. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak podstatne je, ze ste sa vobec stretli. Predtym som byvala s predoslim priatelom, ale s nim som nic nemala, u neho som mala len noclaharen. doma to bolo na nevydrzanie, tak som musela odist.Ocividne som bola strasnou pritazou vtedy. :unamused:
doteraz si mala smolu, ale teraz sa ti to hadam vsetko kompenzuje
:wink:
22. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani sa nemôžem zlostiť aj maly už kope :pensive:
22. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to musela byt teda dobra krava. a ty sa mas teraz trepat tam ,aby ti povedala alebo dobre, alebo zle. hlavne ze mas vela oddychovat. si ju mala poslat
22. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ale keby boli vysledky zle, tak by ti aj sami zavolali nie?mne to tak robia.
22. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guľky ja som so svojím už 9 rok a 2 roky sme svoji, mame vlastny byt tak sme sa zobrali nam bolo jedno či mame papier alebo nie ale je to užasny muž, v domacnosti navarí, požehlí, zaclony mení len on a odkedy som tehu aj nakupuje stále len on, a kupi mi čo len chce :grinning: darčeky si vyberam sama :grinning:
opustim vas, ide si spravit aj omacku, potom neksor este prikvitnem :slight_smile:
no nemaju na mňa číslo a to je jedna infekčna ambulancia pre cele Košice ale keby bolo niečo veľmi zle by mi povedala , ale tak ma odbila ako nejaku handru, no ja jej v pondelok vynadam :angry: že tehotna sa tam mam trepať, a od siedmej do osmej tam beru krv, no v tej čakarni tam nevydržím sami starý dôchodca a smrad, ešte sa mame v tehu vyhybať preplnenyým miestnostiam aby sme neboli chore, preventívne pijem actimel každý deň
22. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty my sme také šťastné trio ako sa zdá :grinning:

vefi... kompenzuje sa mi to teda viac než dosť, som prvý krát v živote naozaj prešťastná a spokojná

idem aj ja, lebo francúzke čakajú a keď nebudú hotové keď mužík dojde tak bude frflať.

papa a ešte prídem :slight_smile:
22. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,,tak bola som u gynekologa aby mi potvrdil tehotenstvo ale nebolo tam nic vidiet,,aj on mi tam robil test a vysiel pozitivny,,o tyzden tam idem zase a dufam ze uz tam bude nieco videt,,,
22. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj ešte som ti Garonka zabudla napísať, že jej poriadne vynadaj a skús tam ešte raz zavolať a vysvetliť jej, že nemôžeš chodiť ako sa im zachce. držím päste :wink:
22. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky garonka garička a spol. no tak dnes som mala testik na tehot.cukrovku a ten glukozivy sirup čo som musela vypiť rano bol iny hnus som myslela že ho v sebe ani neudržim a hodim šabličku bleeeee:frowning2:(ale tak už je o.k ako sa inač mate hmmm a čo mate nove
22. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valria čaukoooooooo mňa čaka cukor o mesiac to je fakt hnusne? a ako to prebiehalo? si vypila , vzala krv a čakala v čakarni 2 hodky?
22. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie mne to dala ako recept včera som si to bola vybrať mi to v lekarni robili na počkanie bolo toho inač fest dosť som sa až zhrozila že 250 ml ale bol to iny kentus ti poviem bolo to huste ako olej a strašnee sladke ved vravim skoro som sa doliapala:slight_smile:)))hehehe ale tak vydržali sme o pol šiestej rano som to vypila a o pol osmej rano som išla na poradnu a sestrička mi brala krv s prstika to je všetko hm :slight_smile:)
22. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte kočky.... čo nikde nikto, kde sa zašívate, haaaa?
22. okt 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata ja po dlhej dobe konecne online :slight_smile:
garonka andrejuska co je s garickou?
22. okt 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky dydy.... Tak čakáš na ultrazvuk píšeš... A koľko ti mešká???
22. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno tehotna som ale tam este nebolo nic vidiet,,tak dufam ze o tyzden tam bude vydiet nieco,,,mno meska mi uz asi dva tyzdne..
22. okt 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som už doma :slight_smile:

slovakia no garička je už mesiac v nemocke a ešte 4 týždne musí vydržať kym sa jej maly narodí :wink: krčok sa jej skracuje, tak len tam leží a odychuje :wink:

dydy, a kedy to ideš zas k lekarovi?
22. okt 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka o tyzden idem zase,.vo stvrtok
22. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok