Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
27. okt 2009

bree ranko gulky 🙂
vcera som bola na poradni, tak aj toxo je v pohode, mam ju prekonanu. 🙂 🙂
len som sa v noci ani chuja nevyspala, som chytala take krce do noh, ze az, som mala 8 krcov kazdy asi pol hodinu. tak som preplakala pol noci a tak by som spala a nemozem ☹ som si sprravila bandaze noh, tak dufam to uz budem mat ok. tak mam vysilene tie nohy, ze ich nedokazem vystriet, a bojim sa, ze to aj Miskovi vadi, lebo kope ako sialeny

vefi89
27. okt 2009

Garonka a ty ako s tou infekciouu??mas vysleedky?

lubka89
27. okt 2009

dobre ranko kocky🙂

vefi89
27. okt 2009

ahoj Lubka, aj ty trpis nespavostou??ako sa mate??chrustik je v poriadku?

lubka89
27. okt 2009

ahoj moja aj ja trpim ale ved v nemocnici som stavala o pol 6 tak tak :( a chrustik je v poriadku a dufam ze aj bude🙂

bobacik_29
27. okt 2009

vefi89 ahoj ako sa mas??citkam ze mavas krce v nohach ja som na tom podobne stava sa mi to iba v noci ked si chcel labajznu vystriet tak spavam s pokrcenymi aby som sa tomu vyhla 😀

vefi89
27. okt 2009

ahoj bobacik, este stale 2v1? 😀 😀 mna chytili krce iba teraz po dlhom case, ja som ich zvykla mat ked som robila v krcme od rana do rana. lenze mna to chyta aj ked sa chcem otocit, takze zacnem spavat s obvazmi, to mi aj pred tym pomahalo 🙂

lubka a to si bola tak dlho v nemocke?

lubka89
27. okt 2009

bola som tam tyzden

vefi89
27. okt 2009

a s tou svadbou ste nejako pokrocili?dufam sa ti tlak upravil 😉

lubka89
27. okt 2009

tlak sa upravil 🙂 a zo svadbou sme pokrocili🙂

vefi89
27. okt 2009

a budete mat velku, alebo malu svadbu?

lubka89
27. okt 2009

ale tak taku strednu

vefi89
27. okt 2009

ked sa teraz tak pozeram na tvoje tt, som sa musela zacat usmievat. ja som len v 13-tom prisla na to, ze budeme mat babo 🙂 🙂
my sme mali svadbu len pri svedkoch 😀 moji rodici su rozvedeny, kazdy ma partnera a keby som ich mala mat na svadbe, tak by spravili zo sobasnej siene Afganistan

garonka
27. okt 2009

ahojte tehuľkyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

a želam krasne zamračene ranko 😒

vefi, CMV mam prekonany, je negatívny, a o 6 týždňov mi urobia ešte raz odbery keď budem v 30tt pre istotu, troška sa teškam ale ten môj chlap nie aby ma pritulil ale frkne mi do oči, šak som ti to hovoril že bude dobre, toto neznášam, chlapi nevedia byť trocha citliví no a môj obzvlášť 😎

lubka i tebe dobre ranko 😎

vefi89
27. okt 2009

Garonka, tak potom sme sa obe zbytocne strachovali. Ja som sa tiez na mojho v nedelu napalila, ale uz sme sa pomerili 🙂 Vcera si zobral dovolenku, takze sme boli konecne aj spolu, tak sa teskam. a dnes znova musel do roboty, tak znova ta samota. Ale vcera mi mama volala, ze zajtra ide k lekarovi, tak si dame rande 🙂

zazalienka
27. okt 2009

brérááááánečko.. garonka, super.. tak môžeťe vybrať kočík.. som sa cez víkend zľakla že sa niečo stalo, keď si sa neukázala.. chvalabohu..

garonka
27. okt 2009

no ja som sa tak bala ako čert kríža, a môj chlap si vehementne povie, načo sa strachuješ všetko bude dobre to akoby vedel, čo bude o tisíc rokov neznašam tie reči, a pritom keď som vyšla z ambulancie šplechne mi do tvare no čo som ti hovoril? som ho skoro zabila 😠

tak ste mali krasny dnik a ja že kde si keď si tu nebola 😕 ja idem dnes o jedenastej na gastro odniesť vysledky z infekčneho, potom konečne pod nožnice a o šiestej večer na hokej 😀 podľa toho ako sa budem citíť 🙂

čo dnes varíš? ja mam mliečnu karfiolovu polievočku a chcela som cestoviny no ako budem stíhať 😎

garonka
27. okt 2009

ahojček zazi 🙂

dnes si domka? cely víkend som mala bratove decka bolo super ani som nemyslela na pondelok, ale v nedeľu večer už som bola cela roztrasena ešte i zo svokry ta vie vytočiť i psa 😉

garonka
27. okt 2009

no ste mi ušli ? ? ? ☹ ja sa idem chystať k dokymu 🙂

katka22r
27. okt 2009

vy ste tu uz partia co? 😉 strasne sa doma nudim a som chcela kusa popisat no co uz

garonka
27. okt 2009

katka ja som ešte tu tehule mi ušli, inač vítaj tu medzi nami 😉

katka22r
27. okt 2009

aha a ty si v ktorom tyzdni?ja som doma od 3 mesiaca takze uz mam co toho za sebou ale to cakanie a nic nerobenie riadne cloveka ubija...

garonka
27. okt 2009

som v 24tt a od 10tt som bola tri týždne v nemocke tak mam doma kľudový režim a telesne šetrenie, no sem tam to poruším len nič nerobiť sa neda 😒 okrem varenia sem tam vybehnem na nakup inač drahy upratuje 🙂 a ty si v koľkatom týždni? lebo ani v pase nemaš 😉

katka22r
27. okt 2009

nooo my sme v 30tt ale poviem ti nic moc strasne ma vsetko zo spodu boli a to mi povedal gynek.ze je vsetko oki tak snad hej...vies ja velmi lekarom neverim lebo uz som 2 x prisla o babenko

garonka
27. okt 2009

fuha to mi je ľuto ☹
ak pociťuješ tlaky zbehni k lekarovi aby si predčasne neporodila mne včera 2x stvrdlo bruško asi na 5 sekund, som sa totalne vytočila a povedala som si kašlem na všetkych prvorade je dieťa 😉
a každý lekar ma svoj meter každý vraví niečo ine

katka22r
27. okt 2009

vzdy je prvorade malicke ale to ja necitim tlaky neboj to asi bude boliet kazdu to sa roztahuju panvove kosti mne to uz 3 potvrdili aj chodim na predporodne kurzy tam sa clovek tiez vela dozvie....taze do porodu treba vydrzat 🙂

andrejusa
27. okt 2009

ahojkajte 🙂 ja som práve zbodla komplet celú bryndzovú nátierku čo som robila, mňamky, ale vyzerám teraz ako v 9 mes. 😀 😝

garonka akému dr. dnes ideš?

vejula
27. okt 2009

čafte kočky.... jako??? No ja by som potrebovala nejakú radu, po ktorej pôjdem zaručene na WC-ko.... Bo mám od včera jakosi problém 😅

andrejusa
27. okt 2009

ahoj vejula... mne dosť pomáha kompót, alebo acidko. A možno najväčšia záruka, zapi kompót acidkom 😀 😀 😀

vejula
27. okt 2009

😀 😀 😀 Acidko som si práve bola kúpiť tak môžem vyskúšať tú zázračnú kombináciu, hádam to potom misa vydrží 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre