• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
bree ranko gulky :grinning:

Lucka este stale bez netu??

neviete niektora, ako sa ma Gabika s Miskom??
10. nov 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko všetkým :slight_smile:
10. nov 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. no o Gabike žaidne správy, ale predpokladám že už by mohla byť doma tak hádam čoskoro napíše.. a hodí fotky jak vyzerá parťák Miško.. my sme späť z poradne, bude to valibuk asi , lebo už má 1500 g a oproti termínu pôrodu je väčší o 21 dní.. tak som zvedavá čo to bude za zázrak:slight_smile:
10. nov 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi, tak o dost vacsi... moja bola len o 10 dni a aj to sa mi zdalo vela...
10. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaz o tri tyzdne?? :sweat_smile: dost vela..
10. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja som prvykrat tehotna, mozem sa pridat? Vidim, ze kocky ste tu studnica mudrosti, budem sa rada ucit. POzdravujem vsetky tehulky :slight_smile:
10. nov 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo bude to valibuk asi.. ale platí pôvodný termín pôrodu, uvidíme na ďalšej poradni ..
10. nov 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barilla vitaj a gratulujem k tehu:slight_smile:

zaz a to ti neposunul termin?? :confused:
10. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha jeminky so mslepa:sweat_smile: prepac... ale aspon budes mat veeelke babetko... a ma byt po kom take velke?:slight_smile: ty s manzelom ste sa tiez narodili "velki"?:-
10. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 4,3 kg a tuším 51 cm, môj manžel tak nejak podobne.. aj jeho dcéra mala cez 4 kg.. no a ja mám teraz 1,81 m a muž 1,95 m.. genetika nepustí..
10. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze to mate dane ze budete mat velke deti:slight_smile:)
10. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby viete mi prosim poradit??
Dnes som dostala tehotensku knizku, konecne:slight_smile:, ale zarazilo ma tam nieco, presnejsie mam akruzkovane rubeola-IgG -pozitiv...
Ale asi hadam by mi doktor povedal, az by bolo nieco zle?alebo?
Neviete mi poradit, co to znamena, som strasne rozrusena, dakujem
10. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa len opytat ci aj vy mate podobne pocity. mala by som byt na zaciatku siedmeho tyzdna a este stale ma pobolieva v podbrusku ako dva dni pred menzesom. je to normalne aj v tomto obdobi? nemusim sa nicoho obavat... a este ma dost bolia prsia ale tiez len ked sa im zachce - v noci a skoro kazdy druhy den :wink:
10. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj deini... No viem že sa uvádza lgG a lgM. Viem že jedno z toho je že prekonané. Takže ak ti doki na to nič nepovedal, tak to asi znamená že si v minulosti prekonala rubeolu.
Ahoj brontik... MYslim že tie bolesti sú normálne. Ja som síce nemala ale prsia ma bolievali riadne, a ešte ma aj bolia ale už menej.
10. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj kade a tulate?
10. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brontik tie bolesti su normalne pocas tehu a mam pocit ze aj pocas celeho tehu:wink: to sa ti roztahuje maternicA..
10. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja staale nespim :sweat_smile: :grinning:
10. nov 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :grinning:

zazalienka, to ste riadne mohyly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ste sa museli dlho hladat :grinning: ja mam len 1,78 a muz 1,83, ale moj otec ma 2,14 a brat 2,16 a nohy maju 49 :grinning: :grinning: ja chvalabohu len 44 a to mame s muzom rovnako velke topanky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vejula IgM su protilatky pri akutnej faze ochorenia a postupne klesaju pcas 3 az 6 mesiacov a IgG je druh imunoglobulinov (protilatok) ktore sa vyskytuju ked preejde akutna faza ochorenia, teda ked je ochorenie uz prekonane alebo prejde do chronicity...najprv su vysoke a potom postupne aj oni klesaju...ale nie som taka mudra, to mi ganglienka pisala (aby som nezrala slavu) :sweat_smile: :grinning:

deina a ziadne cisla nemas k tej rubeole??Nic,len pozitiv??

Brontik, bolesti na zaciatku tehu ako pred MS su normalne, to mala hadam kazda a trva to individualne, takisto aj prsia ta este nejaku dobu potrapia :wink:

mirka, ako mate v neapole?? zvykkas si ??
11. nov 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejuli dakujem za odpoved, mam zakruzkovane len IgG pozitiv, IgM v pohode, takze je to v poriadku?
11. nov 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci je to v poriadku neviem, ale keby to bolo akutne, tak by si na to prisla, bolo by okolo teba velke halo a behala by si po vysetreniach. Si este len na zaciatku a tu nebyva taky problem s takymito ochoreniami. podstatne je, ze sa vsetko prelieci v prvom trimestri. podobne infekcie mavaju nasledky na babu len neskor. :wink:
Dalsia kosicanka :grinning: mate velku presilu :grinning:

Garonkaaaaaaa, kedy zavitas?
11. nov 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi, nemam ziadne cislo len napisane pozitiv..
11. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bude asi že prekonané, si myslím. Tiež som sa minule bráškovi kukala do karty lebo mu btrali krv, je totiž stále chorý a mal tam plúcne chlamidie pozitiv ale už neviem či lgG alebo lgM a znamenalo to že ich v minulosti prekonal.
11. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlásim príchod od lekára.. skončila som na pľúcnom s podozrením na zápal priedušiek.. tak sa doma v duchnách liečim...
11. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi zyňvykam zvykam..ved tie styri steny v izbe su take iste ako na slovensku:sweat_smile::grinning:

zaz.. skoro uzdravenie prajem..:slight_smile:
11. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
11. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj nasla som to
11. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka to si ale rychla :fearful:
11. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snazim sa :slight_smile:
11. nov 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: teda dobre ranko :sweat_smile:
12. nov 2009 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko :slight_smile:

Mirka, nejak skoro :slight_smile:

dnes nam konecne slniecko vykuklo, tak som takaaaa rada, aj ked je chladno :wink: a maly Misko ma prvy krat buntosil v noci :grinning: ale som rada, ze ho mam pod srdieckom :grinning:
12. nov 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok