• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ahojte :wink:

konečne som zavítala sem, chytala som absťak keď nešiel net, ani telefon a ani telka :angry: mame orange balik fiber tv všetky tri veci naraz a neopravnene nas vypli vo štvrtok presne pred týždňom, vypadol im system či aky fras a odniesli sme si to my, lebo im nedošli peniaze na učet tak nas zaradili medzi neplatičov, no neprajem tie nervy nikomu koľko sme sa s drahym do toho orange nachodili :angry: a technici konečne zapojili net v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ma už drahy zobudil že už ide i pevna linka tak môžme volať a ja samozrejme na nete sedieť :grinning:

vefi

to som ti chybala čoooo? nuda tu bola lebo ako čítam malokto tu prikvitol :grinning:

a čo sa týka Gabiky neviem čo s ňou je minuly štvrtok som jej volala ma zrušila a v pondelok som poslala sms neozvala sa tak hadam je všetko ok a su doma no neviem čo s ňou je som aj troška nespokojna bola lebo ozvala sa stále, tak len čakať treba.
12. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

chybala, veru chybala, tu nikoho nebolo, len sem tam zaza skocila.
inak prave pre toto nemam net od orange, lebo mame u nich telefony a tiez nas kolkokrat vypli a ja som sa bola s nimi vadit. a az ked som generalnemu vynadala, tak nas zapli.vtedy som dostala aj telefon gratis. :grinning: :grinning:

dufam sa nestalo Gabike nieco zle, ked sa neozyva
12. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. noo clekom by som si doma zvykla, aj keď stále mám hrozný kašeľ a nemôžem poriadne dýchať.. tak len ležím a prepínam programy..
garonka, nečuduj sa Gabike, my mám dosť času pripraviť sa na bábätko ale u nej to prišlo skôr a nečakane tak úplne chápem že nevie čo skôr či so sebou či s malým.. určite jej ešte dosť vecí chýbalo tak sa snažia rýchlo zabezpečiť všetko potrebné.. veď ona sa ozve a dá nám rady do života..
12. nov 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka, aspon si doma oddychnes :slight_smile: , len skoda ze prave pri chorobe :sweat_smile:
12. nov 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky - tak ja už mam aj tehu knižku :grinning: :grinning: :grinning: O tyžden idem na krv a potom v 12tt na sono. Škoda že prvu poradnu mam až 16.12.
Baby neviete ako je to s vysetreniami cez sviatky? Lebo nejake - myslim že tripple testy sa robia medzi 14 a 16 tyždnom a to su pre mna zrovna vianoce.
12. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy neboj sa, testy ti urcite urobia na cas :wink: gratulujem k tehu knizke :grinning:
12. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vefi, dakujem, pozeram že už zbieraš výbavičku - veru aj ja začnem v januári.
No trošku sa toho bojím, lebo moja doktorka bude určite dovolenkovať a aj v centre viem že maju zavrate cez sviatky - možno budú len riešič súrne prípady. Nevieš či sa take vyšetrenia robia aj v nemocnici ?
12. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, ak si dobre pamatam, tak to boli vysetrenia zalozene na odberoch krvi a sono?? urcite sa stresovat nemusis :slight_smile:
12. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja ani netusim - asi ano , mam v tom este dost chaos, co sa tyka tych vysetreni. Poradna mi vychadza tyzden pred vianocami a to mam 13 tyzden tak sa hadam dozviem viac a dufam ze vsetko bude OK
12. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi ja som už kľudnejšia len mi neda čo sa neozýva :pensive: ale hlavu hore asi su doma a venuju sa cela rodinka spolu :wink: no mne už naznačila ako cisarak prebiehal najväčšia bolesť je sťahovanie maternice no som zvedava či budem kňučať :slight_smile:
12. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla vsetkeho sa musis velmi tesit, ked si taka nedockava :grinning: :grinning: ale ako pozeram do pasu, ta si mala umele oplodnenie?
12. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Garonka, ale stahovaie maternice aj pri normalnom porode boli :sweat_smile: ale vraj to netrve dlho
12. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vefi ja som zvedava na tu bolesť :unamused: lebo aj keď sa maternica rozťahuje nieje to bohviečo a môj drobec sa v brušku vydúva tak stvrdne mi prava strana a tam ma chrbatik :grinning: beťar jeden :grinning:
12. nov 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba to brat asi s nadhladom, ze kolke miliony zien tym presli :wink: ja som si vcera napr. vsimla, ze mam brucho nakrivo. Asi som ho mala napravo opreteho :grinning: inak Tobias pocuva? :grinning:
12. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakrivo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sa guľatíme jajajajajaj ale akonahle vyduva chrbat na pravej strane mi stvrdne ta časť a bruško ma taky čudny tvar :grinning: :grinning: :grinning: kopcuje veselo a v noci ma sam otača z ľavej strany na pravu :grinning:
12. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako to opisat :grinning: tak potom mas aj ty brusko nakrivo :grinning: :grinning:
uz si bola na tej sladkej vode?
12. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakrivo a smiešne to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz kukam že je guľate a maly je zatiaľ ticho nema ma rušiť lebo som chytala absťak z netu

až vo štvrtok 19.11 idem no pogrcam tam každého fuj a ty si bola či nie?
12. nov 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo dnes fajne variš? ja leňoším drahy navaril včera
12. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no môj malý kope stále.. včera mi na pľúcnom dala dithiaden, 3xdenne štvrťku tablety, kvôli alergii, no a upozornila ma že malý sa bude menej hýbať a bude spavý.. no zatiaľ som si to nevšimla, lebo mi ide brucho vyvaliť.. raz je tam-raz tam..
12. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby sa tesim az sa ja budem smiat krivemu brusku. Ta sladka voda je ten test na tehu cukrovku ? To ma kazdy ten test ?
12. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi :grinning: no to je huncut lebo ditiaden je taky ukľudujuci nie? vidíš akeho športovca v brušku maš :grinning:
12. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy no to je glukoza ta sladka vodička :slight_smile: neviem ako to je ale kamoška na cukor nebola zaleží od lekara ale nema ten test každý
12. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka ja idem v pondelok, takze mam strach z toho, co bude, kedze jasledke nemozem citit. :grinning: mu zasvinim topanky, tak nech sa potom necuduje :grinning: :grinning:
dnes nevarim , este mi ostalo zo vcera :grinning:
12. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak je normalne, ze mi uz z laveho prsnika zacalo vytekat to..neviem ako sa to vola??Zazi, aj ty to uz mas?
12. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, do 20 tt Ti to utečie hrozne rýchlo, pretože pokiaľ nemaródiš, tak máš stále čo robiť.. aspoň u mňa to tak bolo.. čím som väčšia a menej pohyblivá, tak ten čas ide stále pomalšie.. inak práve mám doma moju zdravotnú kartu a študovala som údaje od narodenia.. mala som 54 cm:slight_smile: kokooos, chudák malý Mišo, za chvíľu mu budú trčať nohy von..
12. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz som vam pisala, ze sa mi muz smial ked ma meral??,mam mieri 105-95-105-ze som ako sud na pivo :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka, to ako sa ti nemesti?? ja som mala tiez 54 :grinning: :grinning: ale ja dufam, ze budem mat drobca, aby isiel lahko von :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jednu vec: neviete, ci su zaludocne vredy a kratkozrakost dedicne??
12. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi ja som važila okolo 4 kg a merala som 53cm a niesom vysoka chudačik moja mama :grinning: ale guľa som ostala :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi to čo maš zo cecky je kolostrum i mne to vyteka včera som si všimla ten fľak :grinning: sranda
12. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok