Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
12. nov 2009

hej sranda, len aby to islo oprat lahko 😀 😀

garonka
12. nov 2009

ja našťastie doma nosím biele tričko tak to nevidieť 😀 😀 😀 😀

vefi89
12. nov 2009

ved aj ja som mala biele a ostal mi zlty flak.a bola som svokre nakradnut podprsenky, ta nema vystuzene 😀 😀 tak uz si tie cecky aj vypchavam 😀 😀 😀 aby som mala vacsie 😀 😀 😀 sranda, ako rychlo mi narastli. nemala som nic a teraz mi z triciek vyskakuuju 😀 😀 😀 moj muz musi byt velmi raddd.....ze ma ma za co chytit 😀 😀

garonka
12. nov 2009

ja mam zatiaľ cecky o číslo väčšie a podľa mňa ešte narastu a môj drahy sa vytešuje 😀 😀 😀 😀 ako sa len da 😀 😀 😀

idem papať ešte prídem 😝

crow
12. nov 2009

Ahojte, viem to asi 3 hodiny, hladina HCG 200🙂 V ktorom som asi tyzdni? O tyzden mozno aj fotka bude🙂

miroslava89
12. nov 2009

ahotje kecalky zas tak kecate?😀

garonka
12. nov 2009

ahoj Mirka ako si sa zabývala v Italii? 😎

vejula
12. nov 2009

Čafte kočky. Tak ako???? Ja sa musím pochváliť. Maličké už začalo kopkať, juchuuuu. Asisa teší že mamička s oteckom sA idú brať

garonka
12. nov 2009

veji čaukoooooooooo no už len pozajtra a si pani 😉 tak muselo babenko o sebe dať vedieť 😀 môj ma kopcuje ale mierne iba občas kdesi pod pravym rebrom štuchne 😀

vejula
12. nov 2009

Čavi garonka, no som ťa tu už nevidela.... Už máte net v poriadku?
No ja už pripravujem v plnom prúde. Tak dúfam že všetko výjde ako má. No a maličke sa očividne teší a poskakuje jedna dve. Hlavne ked spapám čosi sladké, asi mu chutí 😉

elko69
12. nov 2009

ahojte babenky,chcem sa len opýtať či niektorá z Vás mala počas tehotenstva zvýšenú teplotu,lebo ja by som uz mala byť zdrvá ale sem tam mi vystúpi teplota na 37,2 a tak a moja obvodná mi povedala že počas tehotenstva sem tam teplota može vystúpiť...poradťe mi prosím...ale obávam sa či nemožem mať ak kvasinky,lebo mám také malé svrbenie občas ale nie moc a výtok taký biely čo je pri tehotenstve normálne ale...

vejula
12. nov 2009

Ja neviem elko, teplotu si nemeriam kžm som zdravá takže neviem či ju mám normálnu alebo zvýšenú. Ale však nech ti pre istotu zoberrie krv čči náhodou nemáš nejaký zápal v tele alebo tak, lebo vtedy bývaju takto mierne zvýšené teploty. Ale neboj. Ale určite to nemáš z tej mykozy. To máva v tehu veľmi veľa žiwen, tiež ma to občas chytí. Musíš jesť menej sladkého a prípadne kupiť nejaké tie probiotiká či čo to je.

vefi89
13. nov 2009

Bree ranko 🙂

elko69
13. nov 2009

vejula dakujem...

vefi89
13. nov 2009

zasa mrtvo......... 😠

garonka
13. nov 2009

ahojte aj ja som tu 🙂 a neskoro lebo sme vstali o pol 11 😅

vefi kde siiiiiiii?

vefi89
13. nov 2009

tu som, bola som v obchode 😀
sa ti zije tak dlho spat. ja som bola v noci styrikrat hore, co Misko kopal a rano o pol osmej ma zobudil

garonka
13. nov 2009

a sa ti niečo z obchodu ušlo? 😀 😀 😀 😀 ja som poslala draheho do obchodu na mňamky lebo asi po obede budem zas do večera sama doma, a mne sa nikde nechce 😀

no najprv som sa prevaľovala nevedela som si najsť miesto ako spať našťastie mam vankuš na kojenie na ňom sa spí bohovsky, len občas sa prevalím na chrbat a maly už kopcuje 😀

vefi89
13. nov 2009

hej uslo sa mi 6 rozkov 😀
zasa sama doma??mne dnes drahy slubil ze pride do tretej, tak som rada

garonka
13. nov 2009

no môj zas by mal isť na pohreb či kde a ak nie aj tak príde večer a keby som ho presvedčila aby prišiel normalne šli by sme kočíky popozerať, a v pondelok by mal mať dovolenku no som veľmô zvedava 😕

čo dnes varíš? ja pečiem morčacie stehienka a k tomu zemiaky

vefi89
13. nov 2009

muz povedal, ze chce cestovinu s prezlou, a ja mam este karfiol na kyslo od predvcera,
ale mnam, morcacie stehienka, to som hadam este ani nejedla. pre nas je to velky luxus 😀
aj moj je v pondelok doma, ale kvoli tomu, ze idem k lekarovi zasa 😀

elko69
13. nov 2009

jeeeeeeeeee jake zlate baby jak tu kecate spolu,vy uz blyzko porodu,citite ako vas ten váš drobec kope a ja si este pockam na ten pocit chvilu....

garonka
13. nov 2009

na poradňu ideš? aj na cukor? či len tak? veru luxus tie stehna to sme ich šlohli od svokrovcov 😀 😀 😀

vefi89
13. nov 2009

aj ja by som si dala, aspon na kostovku a mas na vine??ci nie??
hej, idem aj na vodu, ale mam poradnu, tak aby som si pomaly zacala pisat na papier, co mu poviem, aby som na nic nezabudla 😀 krce a krize a uz ma nic nenapada. ale sa strasne tesim na ten humus 😀 😀

elko, ono ti to ujde ako voda

garonka
13. nov 2009

elko pridaj sa k nam 😉 neboj aj ty sa dočkaš toho kopcovania 😀 síce môj maly je dnes akysi tichy ale rozšantí sa okolo obeda 😀

garonka
13. nov 2009

ja sa hlavne spytam na to tvrdnutie ešte raz lebo ak sa postavím brucho mam ako obrovska guľa 😀 😀 😀 na tu sladku palenku sa i ja teším 😀 😀 😀

na víne ta kde ja nemôžem žiaden alkač, dala som ich piecť normalka do rury no som zvedava čo z nich bude 😀

elko69
13. nov 2009

no len zatial si to tehotenstvo ani neuživam,pracujem aj momentalne teraz,doteraz som dva tyzdne lezala doma v posteli s horuckou a kaslom,ale akosik sa stale necitim fajn...uz sa tesim na poradnu bud.stvrtok, este som nevidela babo tak hadam mi ho uz ukaze a povie ze je setko v poriadku...to bude moja prva poradna..co vsetko tam bude robit lekar?

vefi89
13. nov 2009

inak ja som robila c vponelok kuracie stehna , ale nie klasicky, ze som ich podliala vodou, ale ny sposob ryby. Nedala som na pekac ani vodu, ani olej, ale na kazde stehno som dala kus masla a citron. to bolo genialne s tym citronom, to niekedy vyskusaj 😉

ja neviem, ale ja som si este nevsimla, ze by mi tvrdlo brucho.
Tobias je ticho??ten moj vystraja od tretej rana 😀

garonka
13. nov 2009

mňam jasne že vyskušam mňam ty si špecial kucharka čoooooooooo?

no mala som čo povedať rozšantil sa ale mierne on je do obeda akysi kľudny a potom je akoby bol z divych vajec 😀

garonka
13. nov 2009

elko mal by ti urobiť sono a na každej poradni ťa čaka meranie tlaku, važenie a samozrejme ranny cik 😉 ja nosim stále v takej skumavke

a aj krvičku by ti mal vziať aku maš krvnu skupinu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre