Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lubka89
17. nov 2009

ja neviem preco to pichalo asi sa roztahovala maternica🙂
idem aj ja prec do obchodu 🙂 😀

vefi89
17. nov 2009

ja uz mam zakurene, tak za daku pol hodinku budem mat aj teplo 😀 😀

vefi89
17. nov 2009

ste ma nechali samu ☹ 😢 😒

garonka
17. nov 2009

ja som už tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

vefi89
17. nov 2009

a ja reku si ma tu nechala 😀

valria321
17. nov 2009

ahoj garonka ako sa maš????čo nove z garičkou???

garonka
17. nov 2009

vefi praveže nieje jedinačik ale ten druhy syn je na voziku rozmaznany ako batoľa a sprava sa akoby bol niekto 😠

i ja mam čas objednať kočík až najskôr v 30tt aby sme ho mali na vianoce 😀

garonka
17. nov 2009

nie nie len havo si nevedel najsť vonku miesto až mi zima bola hlavne, že on všetko robí opačne keď neprší sme dnu raz dva a keď prší sa prechadza ako cvok

garonka
17. nov 2009

valria

čauko, no zatim sa mam oki, a garicka neviem co s ňou je nehlasi sa mi a ani neviem či ma maleho Miška doma, som jej volala pred týdňom aj sms poslala no nehlasi sa tak musím počkať kym sa ozve sama 😉

vefi89
17. nov 2009

Garonka a odkial ides objednavat???a to ten, co mas v albume??

inak pozerala si vcera vecer spravi???leo ja som len tak dako zbezne a nepochopila som, o com tam kecali, som zastihla len, ze ked bude tehotna zena zamestnana aspon 1 den, tak uz neviem co s peniazmi.????

inak taku svokru ti nezavidim. ja by som tu svoju zabila, keby stale chcela mojho muza odo mna odlucovat kvoli kravinam

inak vejula ma uz dake fotky v albuume 😀 😀 ale je tam zlata, pristalo jej to 😀 😀

vefi89
17. nov 2009

tak to mas potom opacneho hava?? 😀 😀 ja mam so svojim ten problem, ze ked je vonku sucho neskoci do mna, a ako nahle je mokro a blato, ze ma spinave labky na mna skace o dusu. a nechcem ho bit, lebo raz som ho zdrala a usiel mi, takze neviem ako na to...
a zavidim ti, ze mas takeho maleho havina, lebo ten moj slon zozere 10 kil granul ani nie za dva tyzdne. asi krachnem pri nom. najhorsie je, ze mu nechcem kupovat smejdy

vefi89
17. nov 2009

idem kuk do pece, ci hori, hned som tu

garonka
17. nov 2009

vefi asi zmeníme lebo ten tako vyzera veľmi smiešne keď sa da ako športova časť pošlem link no skratka včera sme kukali na nete s drahym tak padol nam do oka camarelo Q12 snaď keď ho uvidíme naživo dufam, že nezmeníme 😀

no a najhoršie natom je že furt niejake voloviny vymyšľaju, dnes chceli kury a zajtra si zmyslia či im neumyje chrbat ak mam byť taka sprosta 😠 ale kašlem na nich lebo chodím tam malokedy vadí mi že fajčia v obyvačke a ja tam večne prídem od nich domov ako z baru 😠

idem kuk vejine fotky

garonka
17. nov 2009

no fotky su užasne vau vau aj šatky aj vlasky super a bruško sa jej pekne zaguľatilo 😉 no viejiiiiiiiiiiiii krasna si bola 😉 😉 😉

garonka
17. nov 2009

vefi nieže zhoríš 😀 😀 😀

vejula
17. nov 2009

čavte kočky. No ja som konečne už trochu oddýchnutá z tej soboty. No inač stále dojedám jedlo a koláčiky zo svadby. Hrôza budem za chvílu jak prasiatko 😀

vefi89
17. nov 2009

neboj, nezhorim, dobre sme odizolovany a aj strechu mame plechovu 😀 😀 😀 nezijeme predsa v drevenej chajde. 😀 😀 ale keby muzikovi d.bla zvaracka, tak ostane z pol dediny len diera a toho sa bojim a odkedy ho prosim, nech ich preda, alebo da niekam inde

takze menis kociare podla pocasia?? 😀 😀 😀

ja by som tuto jedinu vec nezniesla, ze niekto si fajci doma. vsak to musi ako vyzerat, zaclony zazltnute a vsetok nabytok napachnuty. by ma ruplo z toho. moj drahy fajci iba v zachode, ale vidno to na obkladackach, ked ich umyvam

vejula
17. nov 2009

Jeeej Ďakujem garonka. Ked budem mať nejaké profi fotky tak ich tam ešte nahádžem. Toto len čo nás manželíkova segrička fotila. Ale dala som aj zopár takých 😉

vefi89
17. nov 2009

vejula, tak posli aj nam 😀 😀 inak mas uzasne tie fotky, si tam ako princezna

garonka
17. nov 2009

no vefi veru že ten posledny nezmením lebo ho naživo uvidím a ak nie budeme maleho voziť vo voziku čo babka chodieva snim na nakupy 😀 😀 😀 alebo mu urobíme drevenu káru 😀 😀 😀

ešte dobre že mam notebook v kuchyni drahy stale buzeruje čo ako varí rizoto 😝

garonka
17. nov 2009

veji no dala by som si kolačiky zo svadby len zajtra nesmiem nič sladke do ust vo štvrtok idem na cukor fuj fuj 😀

vefi89
17. nov 2009

a ten link posli 😉 nech aj ja vidim

vefi89
17. nov 2009

luucka, ja som sa praveze v nedelu napchavala sladkym, aby mi nezistili malo cukru 😀 😀

garonka
17. nov 2009

jaj no pošlem som zabudla idem pohľadať 😀

no ja radšej nebudem jesť síce od začiatku odkedy stymi pečeňovymi testami sa štvem nejem čokoladu, keksíky ale puding by som jedla denno denne 😀

vejula
17. nov 2009

Ďakujem vefi. No kočky hned by som vám poslala celú ladničku aby ma to stále nelákalo... No asi by som si zopár koláčkikov nechala na horšie časy 😀 😀 😀 Kočky držím palce na cukor som čítala že je to riadne hnusné 😖 Inač s tým fajčením to by som tiež nezniesla aby sa fajčilo doma. To je podla mna riadny humus. A ešte ked bábatko bude to by som nechcela aby vyastalo jak v krčme 😠

garonka
17. nov 2009

mne včera drahy kupil glukozu to je hroznovy cukor a lekarnička na neho kukala, že 75gr nepredavaju tak kupil celu krabicu 250gr stala len jedno euro no i tak čo s tym budeme robiť? a mne z tej krabice odsypala do sačka 75gr aby som vo štvrtok mala tu gebuzinu 😀

garonka
17. nov 2009

http://www.e-kociky.sk/?54,jumper-x-srdcia-02

no dole su obrazky ako sa da kočík kombinovať ale ta športova časť je smiešna ako tam visí ta latka z tej striešky

vefi89
17. nov 2009

nahodou vyzera super, a ani moc drahy neni

ja som si kupovala uz namiesanu a platila som 2.51

vefi89
17. nov 2009

veji, ja uz mam ten humus za sebou, ja som bola vcera 😀 😀 😀 😀 😀

mi drahy prisiel na skok domov, a ja som sa tesila, ze ostane so mnouu a on naspat do roboty 😖 😠 som odsudena na samotku. paradox je, ze ked som ja robila, bola som castejsie doma a zarobila som viac. apson vidno, aky su chlapy neschopny 😀 😀 😀

garonka
17. nov 2009

ta aj namiešana glukoza sa da kupiť? do kelu a hlavne že ta talpa v lekarni vravela, že len prašok je, no ja jej zajtra dam po hlave 😠

neni drahy lebo je bez autosedačky a s autosedačkou stojí 315 € len smiešne vyzera ta športova časť mi tam vadí ako ta strieška visí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre