• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ahojte baby :slight_smile:
18. nov 2009 o 13:04  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, pacila sa ti prechadzka?? :grinning: :grinning: :grinning: ale neboli sme dlho :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my len rizoto zeleninove bez mäsa treba šetriť kym sa da :angry: :angry: :angry: :angry: akurat u maminky sa najem až až u svokry nehrozí od nej nevezmem nič :grinning:

sa bojím ako pes lebo ak mi tvrdne brucho od otvarania ma porazí :angry: a drahy už moje vylevy počuvať nemôže

mňam sviečkova tu som mala v nemocke ale to mäso sa nedalo ani požuť fuj nikdy viac a jasne že som to mala bez knedlíka len so cestovinami a s marhuľovym lekvarom nikdy viac
18. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka čauko :slight_smile:
18. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ta prechadzka bola super :slight_smile: :grinning: :D
18. nov 2009 o 13:08  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, svieckova s cestovinou a lekvarom??
a zajtra ides hned rano??aby som vedela, kedy mam mat ruky prazdne :grinning: :grinning:

lubka som rada, ze sa ti pacila. Hrali sme sa s macencami :grinning: :grinning: a sliepkam sme dali papat. :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nonono... jasne viem uz:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 13:13  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak lebo ja som tam mala dietu a to mäso bolo so smotanovou omačkou a s marhuľovym lekvarom a namiesot knedlíka cestoviny no išlo ma poraziť keď čítam na papieri že budem mať sviečkovu a oni mi naservírovali total gebuzinu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem rano z domu 6:20 to sa budeš ešte len prevaľovať na druhy bok :grinning:
18. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj garonka! ja viem, ze to je uz iba na tom babe :wink: ! iba som chcela poradit! :slight_smile: ja mam vela kamosiek co porodili a tie terminy babenka nikdy nedodrzali :grinning: ale ta stranka je fakt dobra pre novucicke tehulky, aspon si urobia aku taku predstavu ze co a kedy ich asi caka, a aspon sa mozme vsetky pekne krasne popripravovat na ten velky den! :slight_smile: vies citala som si ze vela dievcat a zien ma problemy s tymi ich doktorkami (aj ja som mala a zmenila som) tak aspon ked tam pojdu tak budu viac pripravene. a budu vediet co a ako.. ja som si zakupila velmi dobru knizku a tam je to uz uplne najlepsie popisane, a ked uz idem ku gynde tak uz ma nic neprekvapi a som o moc viac pripravena ako volakedy.aj ked nikdy nemozes vediet vsetko. ja mam za sebov 2 prirodzene potraty a aj jeden dalsi vyvolany potrat, pretoze babatko sa nevyvinulo :frowning2: takze tu knizku som zacala citat uz po 4ty x... tento x to je vsetko v poriadku a bola som kazdy tyzden na sone a poriadne sledovana. mam snimky babatka tyzden po tyzdni a je to vsetko uzastne! :slight_smile: som stastna aj ked je to uz 4ty x a mam aj obavy.. ale citim sa 1x tehotna, lebo zatial je to 1x co to naozaj vychadza! drzim palce ostatnym tehulkam! :slight_smile:
18. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusy, never tomu, to uz zvyknm byt hore. hned ako prides domov, musis referovat :grinning:
inak v nemockach robia vseobecne mäso ako zuvycky :grinning: :grinning: :grinning:garantujem, ze väzni maju lepsiu stravu a to si ju ai neplatia. Inak kolko sa teraz plati za 1 den v nemocke??ci to kazda inak??

Inak som taka rada, ze sa vcera Gabika ozvala, sa tesim hadam aj za nu a poticku zavidim, lebo aj ja uz chcem krpciaka pri sebe :wink:

Lubka a na svadbu uz mate vsetko pripravene?
18. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vefi i ja by som dala zato že väzni maju lepšiu stravu, ale toto čo mne tam vtedy v nemocke nachystali to bol šok :confused: inač varili tam super len občas presolili polievky a to pri vysokom tlaku je solenie obmedzene :grinning:

no jasne že zreferujem či som sa tam aj povracala :grinning: čumakujem na tu gebuzinu že ju zajtra budem piť :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika v pohodeeeeeeeeee my sme tu radi za každu dobru radu a tipy :wink:

držím ti aj ja palce aby ti všetko vyšlo tak ako ma byť :wink:
18. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si teda pis, ze maju lepsie zradlo. som bola 3 krat v bystrickej base (viezla som im chleba namiesto manzela) a som sa bavila s bacharom a ten vravel, ze taku dobru stravu nema ani doma. V mase ziadne slachy, ani mastne, to maju vyberane masko a nie bars-ake, len stehienka, pliecka a krkovicky. Som bola prekvapena z toho . a to tam maju teplu stravu 3krat denne, takze preto su taky vypaseny. Aspon vieme, kam idu nase dane :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uz by malo byt vsetko este dneska ideme take malickosti kupit
18. nov 2009 o 13:23  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si uz zakurit, uz mi nesvieti dnu uslniecko a je to citit, ze ostalo chladnejsie...
za daku pol hodinku som spat, tak mi nezdrhnite :grinning:
18. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zatiaľ napapam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dietu:slight_smile:
18. nov 2009 o 13:38  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja sa chcem spitat prave mi volala doktorka ze mam zly krvny obraz moze to byt nieco zle ????sa bojim ...
18. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz som spat :wink:

Lubka, preco dietu??ci kvoli satam? :grinning:

garonka, dobru chut :wink:

Kika a doktorka ti nic viac nepovedala??
18. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano koli tomu:slight_smile:
18. nov 2009 o 13:52  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nemyslis vazne teraz :unamused: :grinning:
18. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vazne :slight_smile:
18. nov 2009 o 13:56  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemala by si sa kvoli svadbe tyrat

neviem co detom na vianoce :unamused: to su take nevdacne decka, nic sa im nepaci. :angry:
18. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi89 doktorka mi povedala ze mam prist v piatok ze doktor mi da neake tabletky a este nieco hovorila o infuzii...
18. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neboj ja sa netiram
ja len jem´tak za rano a poobede o nejakej 4
18. nov 2009 o 14:01  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon ze tak. :grinning:

kika, pokail si nemala prist hned, tak to bude ok
18. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak to hej nemozem sa prepchavat:D
18. nov 2009 o 14:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem asi trochu zlahnut, dako sa mi zacalo driemat :grinning:
18. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi89 dakujem za povzbudenie trosku som sa zlakla ale uz je to ok... :dizzy_face:
18. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu po napapani som si zdriemla na riadne dlho a v noci budem buntošiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok