• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
tak to ti je, ked len 6 kil. Ja uz sa s tym ani zdoverovat radsej nebudem.
Chvalaboohu u mojho dr. nikdy nikto nie je a ked je, tak len biely, lebo mam lekara v zavode a tam bars kto nesmie :grinning: :grinning:

hladna som na mraky a nemam ani chuju, ani cestovinu, ani chlieb, hlavne ze 1 euro v penazenke. ma je.ne do vecera cakat, aby som sa mohla nazrat :rolling_eyes: :fearful:
19. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalka, aj odo mna Ahoj :wink:
19. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi napchaj do seba jablka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som včera natrepala do seba ovocnu misu banany, mandarínky, hrozno a kiwi a rano ma tak prehnalo že až, no nikdy na hladny žaludok ovocie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ty maš aspoň jedno euro ja len centy, lebo 100 € mame odložene na kočík a tie nemôžem rozbiť :sunglasses: to by ma mamina obesila :grinning:
19. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka, nemam ani tie jablka. Vsetko sme pozrali. Len chuda dieta moje. Manzelove deti som poslala vcera za materou, nech aspon oni maju co do ust

a kam idete ten kociar??a to ten, co si mi posielala link?
19. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dnes si asi pojdem zdriemnut poobede, aby som zabula na papu :grinning:
19. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie len kukneme druhy :grinning: :grinning: :grinning: a ak sa mi nebude pozdavať tak asi objedname ten tako čo som ti poslala link :confused: ale až po ultrazvuku budem objednavať aby som si bola ista, že maly huncut je oki :wink:

bože nejak ma ťaha do spania a to mi treba navariť :angry: včera drahy od svokry šlohol kuracie labky :grinning: tak rozmyšľam ako ich urobiť aby boli najchutnejšie lebo najbližšie dni budeme jesť len ryžu a zemiaky žiadne mäso :confused:
No tak my sme velmi chceli vediet co cakame ale na sk nam povedali ze chlapcek v 18 tyzdni a o 2 tyzdne na to v uk ze dievcatko :grinning: tak nevieme no.... dalsi ultrazvuk sa v uk uz nerobi iba ak su problemy a to my chvalabohu nemame..... takze bude prekvapenie :grinning:
ahojte, no garonka tak si sa bála tej sladkej vody..
19. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha Natali i mne povedali v 18tt na morfologickom utz že chlapec už sme si aj zvykli že to bude chlapec ale zažijem šok ak to bude baba :grinning: no tak som zvedava ake prekvapenie nas čaka :grinning:

dlho žiješ v Anglicku?
19. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi čaukooooooooooo,

bala ako čert kríža :grinning: a mi to chutilo :grinning: len to pichnutie do prsta bolo nepríjemne ale čas mi zbehol raz dva lebo som vyhaňala ciganov von z čakarne, prídu s jednou do poradne i piati :angry:
19. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyvetram vonku hava a hneď som tu :wink:
19. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme tu uz 5 rokov ale na dalsi rok pred letom sa stahujeme spat na sk :slight_smile: konecne :slight_smile: no vidis my sme obidvaja zazili ten sok ked nam povedali, ze baba.... hlavne moj manzelik :grinning: no tesili sme sa na chlapceka ale co to bude to to bude len nech je zdravucke :grinning:
19. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazalienka, uz ti je lepsie?
19. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ani moc nie, kašlem jak tuberák stále..
19. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nakoniec si podlahla antibiotikam??
19. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:

Natali jasne aby bolo zdravučke a krasnučke ale ten šok? my našho volame v brušku Tobiás a ak to bude baba tak sa drahy smeje že Tobinka :grinning: a ake meno mate vybrate?
19. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi a ani nič prírodne na kašeľ ti nezabera?
19. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete čo to je skratka BWR? dnes mi na to brala krvičku vefiiiiiiiiiiiiii ty si lekarka poraď !!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úresne, nakoniec beriem antibiotika, lebo už nebolo pomoci..
19. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj už viem čo to je to je vyšetrenie na syfilis :confused:
19. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak bol to fakt sok lebo uz za tie dva tyzdne sme sa stihli nastavit na chlapceka a zrazu prekvapko :grinning: ale mam pocit, ze to bude dievcatko, no ja uz fakt neviem :sweat_smile: ale volame ju v brusku dievcenskym menom Chiarka :dizzy_face:
tak to bude potom opat sok ak to nakoniec bude chlapec :grinning:
19. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi aspoň ti troška pomôžu, ja som z antibiotikov stale mala vytoky, liezlo mi to na nervy :angry:
19. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali

krasne meno :wink: sa mi pači aj Jasmina ale to by na mňa cela rodina čumakovala keby som take meno dala, v rodine si potrpia na original slovenske mena :angry: a mne sa pačia viac take nezvyčajne

maš už komplet vybavičku? ja ešte nie len par veci ale postieľka s matracom a supravou do postieľky musela byť ako prva :grinning:
19. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka ja som v 27 tyzdni mala chripku a brala som lieky pre tehotne na chripku a anginu relenza :frowning2: ale potom som sa fakt citila dobre a ake antibiotika beries ty? mne lekar povedal, ze niekedy je dobre zobrat lieky ako nechat trapit telo s chorobou, hlavne ked si tehotna :slight_smile:
19. nov 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dobre je i chorobam predísť :slight_smile: ja pijem actimel preventívne každý deň no zatim sa držíme ale niekedy sa to neda, človek nachyta všetko možne, tak ako ja dnes som skoro všetkych ciganov vyhodila z čakarne, fuj normalne som sa bala ešte i kľučku chytiť do ruky
19. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem uvariť polievočku potom prikvitnem :wink:

vefi

dze ši uceklaaaaaaaaaaaaaaa? potajomky si ušla čooooooooooo?
19. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je pekne meno :slight_smile: u nas bola dohoda, pre dievcatko vybera manzelik a pre chlapceka ja ale to co som mala vybrate uz asi nedam takze nemam ziadne :grinning: u nas v rodine kazdi caka ze to bude zahranicne meno :grinning: kedze sme v anglicku ale prilis zahranicne sme nechceli..... a ak by si mala dievcatko ake by si dala teda meno???
19. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali nam sa pači Klaudia a mne aj Jasmina no to meno by som nemohla dať lebo drahy sníva o Klaudike :slight_smile:
19. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, to je bozer-wassermanova reakcia alebo ako, te je na syfilis

idem si zakurit
19. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ho maj v rezerve :grinning: vybavicku uz postupne mame celu ale chyba nam este zopar drobnosti, este setrime na ten monitor dychu, ktory je ale dost drahy.... kolko vychadza na sk? a kedy kupujes kociarik garonka? my uz mame straaaaaaaaaaasne dlho :grinning: a inac odkial si? ja som original z presova
19. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok