• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
dobré ránko, vidim že ste už dlhšie hore. Ja som eštelen vstala ale mala som hroznú noc....také bolesti brucha som ešte nemala :unamused: večer som išla spať nazlostená a vyzera to tak že aj bábo sa zlostilo so mnou
10. júl 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka
no ja som asi taka fajnová mne sa tam voda zdala špinava :unamused: no neviem ale decká by vošli do hociakej vody :grinning:

ja nerada nakupujem :angry: dotrepem sa do obchodov už keď naozaj musím :grinning: a na zajtra sme poslali svokra nech ide do Maďarska pokukať či sa tam ešte oplatí nakupovať lebo vraj zvyšili DPH, on je nakupny maniak s ním do obchodov nikto nerad chodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem hava prevetrať ešte prídeeeeeeeeeeeeeem :sunglasses:
10. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka
tak potom daj vediet ako a hlavne ci sa oplyti ist do madarska,
lebo aj ja nad tym premyslam

mirka
tak asi dnes budes musiet obsediet :unamused:
10. júl 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka babo vnima vsetko rovnako ako ty.. v tehu sa netreba velmi zlostit ttreba sa snazit mysliet pozitivne

garonka to je vec vkusu ked sa ti raz voda nepaci tak do nej proste nevlezies:slight_smile:.. jaby som praveze stravila v obchodoch nkazdy jeden den:slight_smile:.. asi sa dam dokopy s tvojim svokrom a budeme spolu chodi na nakupy:grinning:..
cakaame ta:slight_smile:
10. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazilka keby len dnes..zajtra sa mi uz nikde neoplati ist kedze pride to moje trdlo(moj priatel )v nedelu domov..
10. júl 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ideeem papaaat neskor pridem:slight_smile:
10. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem že bábo všetko vníma no už som si povedala že kašlem na všetko lebo v noci mi nebolo všetko jedno :frowning2:
10. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka 89
urcite babo vnima vsetky tvoje pocity a ver tomu ze potom sa aj tak bude spravat, takze kladne pokoj a klud

ja sa s vami lucim tak zatial papa
10. júl 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyy som tuuuuuu

mirka

no musím svokrovi povedať, že som mu našla spoločníčku na nakupy :grinning: :grinning: ja snim do obchodu nevkročím odkedy sme boli v Maďarsku od rana až do 16.00 každu jednu vec mal v ruke, porovnával ceny svokra penila a ja s bolesťami hlavy od hladu som ani do auta nechcela sadnúť :grinning:

ja som už napapana mala som chlebíčky, maslo, šunka a žlté paradajky mňam

aninka

si niečo zjedla zle? keď brucho bolelo?
10. júl 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie........zlostila som sa na svojho mužíčka :rolling_eyes: A bábo mu asi drží stranu :grinning:
10. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka

jaaaaaaaaaaj moja nestresuj sa :slight_smile: babo vycíti všetko, ja som inak nervak veľky a keď ma niekto naštve siahnem po čokolade :grinning: zatiaľ mi dal každý pokoj :grinning:
babo vie komu drží stranu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ocinko bude i tak najlepší :grinning:
10. júl 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ocinkovia sú ocinkovia.... :slight_smile:
10. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak :grinning:
10. júl 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som u švagrinky postrážiť deti, ale už som naspäť. Ako tak pozeram asi tu ani nikto nieje...
10. júl 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ale je len podla mna sa vsetky schovavaju
10. júl 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim :slight_smile:
tak prave som zozrala jeden obrovsky melon :grinning: :grinning: :grinning: a malej sa to asi naramne paci....robi si dosco v brusku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :wink:
10. júl 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slovakia ako sa mas co nove
10. júl 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm........aj ja mám v chldničke....idem si odrezať lebo si narobila poriadne chúťky :sweat_smile:
10. júl 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som happy 3 dni volna predo mnou a chystam sa iba spat :wink:
dufam ,ze ma vsetky depky budu obchadzat-moje hormony sa zblaznili a tak to vyzera aj z mojimi naladami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu :grinning: bola som na nakupoch a mam len nohavice :angry: :angry: :angry:

ja tiež papam melon som si včera kupila 3 tak ich žeriem na kvanta :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia pozrela som tvoje fotky uz mas pekne brusko a ja stale nic :frowning2:
10. júl 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len keby po nich netrebalo toľko chodiť na vecko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja mám tiež iba jedny nohavky a jedne tehot. rifle, ktoré pre tie horúčavy teraz vôbec nenosím....zbytočne si nekupujem veľa vecí, radšej potom po pôrode
10. júl 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne brusko vybehlo behom tyzdna a to doslova :grinning: Do 20tt nic a potom som si pribrala za tyzden 2kg.....teraz mam 4kg naviac.
dufam ze nebudem priberat takymto tempom az do toho 40 to by bol zo mna slon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melon je SUPER VEC!!!!!!!!!!!!!
10. júl 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka
ja nemam vôbec normalne veci jedne vojdem do teplakov mam pocit akoby som nafuknuta bola ale čo :angry: v tesku maju vypredaj a ja že zakuknem ale nikdy viac našla som super nohavice 3/4 na gumičku a všetky boli veľkosti 36 a 38 skoro ma porazilo a manžo našiel nejake normalne na mňa, po pôrode budem ako slonica to som zvedava čo v zime nakupim :grinning:
10. júl 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka a kde presne si ?
aninka
a najhorsie ked zaspavas a teraz musiiiiis ,tak to neznasam ,ale co urobis-nepocikam sa :slight_smile:
10. júl 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia13
presne taaaaaaaaaaaaaaaak :wink: :wink: :wink: :wink:
ale červeny žltý mi nechutí
slovakia aj si brusko kremujes?
10. júl 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok