• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
vejula ja uvidim co ma rano napadne
ci ma kopne muuuza :grinning:
23. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kopka stale vejula ale musi to byť maličkej neprijemne lebo stale kašlem ach jaj .....čo už musi mi to odpustiť mamina zato nemôže:slight_smile:))začni veru kupovať skôr lebo potom sa ti nebude chcieť ....
23. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je dobre ked kopká, a neboj ona sa určite nebude hnevať :slight_smile: ved však koho iného teraz má ako teba :wink:
23. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby ja sa uz velmi tesim ked budem citit pohyby
len to si este zrejme dost pockam
23. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dobrala antibiotika, už nebolo pomoci.. som myslela že ma porazí od kašľa..
no my už sa nevieme dočkať, kedy krpec príde.. len si myslím, že on je taký akčný, lebo má málo miesta v brušku.. mám pocit že chce von na čerstvý vzduch.. len nech tam pekne ešte vydrží.. vnútri.. len sa stále rehoceme, že mi nadletuje tričko.. to sú kopance :slight_smile:
23. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani nie.... Na vianoce už bude kopkať a to je tu ani nevidieť :wink:
23. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kde sú garonka a vefi? absentujú dnes?
23. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa mi zdá že hej, vefi tu bola na chvíločku, a garonku som tu už nevidela dlhšie. Včera tu celý den nikto nebol. CCC sa flákajú :wink:
23. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zazi tak to musí vyzerať super :wink: No mna mimi ešte len tak občas poštuchá ale všetko v rámci normy, však ešte som len v 21tt tak o desať týždňov už aj mne možno bude tričko natriasať :wink:
23. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka si normal antibiotika brala????
23. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejul, gúľa sa z jednej strany na druhú.. ale myslím, že včera sa veľmi vyzúril pri superstar.. keď prestali spievať, bol kľudný.. ked začala pesnička.. horor..
valria najprv sirup od pľúcnej lekárky a potom antib. Rovamycine.. tie môžu aj tehule..
23. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem kupila som niaky sirup v lekarni tak uvidim či pomôže snad nebude horšie mala si aj teplotu mna len dosť draždi na kašel
23. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, takže ma radšej kľud... Alebo len tancovalo do rytmu :slight_smile:
23. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula alebo naznak kto ma vypadnut

valria pri ktorom finalistovi to gradovalo?
23. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teplotu som nemala, ani ju nemávam.. ja teraz ešte beriem Stodal sirup.. hádam už budem konečne z toho vonku..
23. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka84 pri žiadnom to písala zazalienka sa musiš opytať jej:slight_smile:)
23. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj... Ale ja teraz tipujem toho čo spieval tu včielku máju... Podla mna to bolo trošku trapne. Ale aspon bola zábava, však nechajme sa prekvapiť :slight_smile:
23. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valria prepac
nejako nestiiiham

zazalienka pri ktorom finalistovi to gradovalo?

valria ty nemas teda tanecnika?
23. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka aj ja ho mam tak uvidime :slight_smile:)
23. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka84 ja mam tanečnicu xi ale moja mala sa natahuje a nekopka len hrčky po brušku mi robka ale občas si aj kopne do rebierka a dosť to boli
23. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe pri Denisovi Lachovi a včielke Maji.... asi je národ hluchý.. ja mám zopár rokov hudobnej a asi aj Miško už má hudobný sluch.. keď sa mu to nepáčilo..
23. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valria tak to sa len ozyva aby si na nu nezabudla ze aj ona je uz tu :wink:
23. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi zazi tak máme s tvojim maličkým rovnaký tip na vypadnutie... Inač tiež som na základke chodila na hudobnú :wink:
23. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám 6 rokov klavíra a asi 12 rokov v speváckom zbore + som trochu fušovala do hry na organ:slight_smile:
23. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka tak na organ to moze byt dobre nie?
23. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ale mozno dalsi priznak prisiel, v aute mi dnes prislo dost zle. a od vtedy ma strasne napina, na chvilu to preslo tak som myslela ze to len tak ale vratilo sa to a nejak to neprestava. joj keby som uz vedela naisto aky je to dovod. Ste mi dali dievcata nadej este a velku :dizzy_face:
23. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenočka.. na kostolný... nie na manželov:slight_smile:))))) na ten hrám teraz....
23. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka ved ja som myslela na kostolny, ty jedna na co hned nemysliiiiiss :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe.. noo šak hladnej .... sa o kukurici sníva.. keď mám manžela v práci:slight_smile:))) :sunglasses:
23. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Na nejako sa tu zvrháva debata, pozerám :grinning: Tak sme dobre tipovali s malým Miškom :wink: Tak na orgán... To musí byť asi ťahšie ako na klavíri ked tam je viac tých klávesovýxch radov... A hrávala si aj v kostole na omšiaCH?
23. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok